Z każdą chwilą umacniam się w przekonaniu, że PiS to najwięksi specjaliści od psucia, szczucia i plucia. W poprzednich wyborach kandydat na prezydenta Andrzej Duda otrzymał mój głos. Przepraszam Cię za to, Polsko. Należę do tych, których da się zwieść tylko raz - pisze czytelniczka.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Przeraża mnie to, jaki poziom agresji i nienawiści wyzwalają z siebie sam PAD i jego sztab wyborczy, jak bardzo przywykli do kłamstw i manipulacji i przyjęli je za standard w swojej narracji. Jak bardzo  przyzwyczaili do takiego języka miliony swoich wyborców, którzy nie wiedzą, co to krytyczne myślenie i całym sercem wspierają tych, którzy sądzą innych według siebie (patrz - chamska hołota ).

Z każdą chwilą umacniam się w przekonaniu, że PiS to najwięksi specjaliści od psucia, szczucia i plucia. W poprzednich wyborach kandydat na prezydenta Andrzej Duda otrzymał mój głos. Przepraszam Cię za to, Polsko. Powtórki nie będzie. Należę do tych, których da się zwieść tylko raz.

Mocny głos i zdecydowany. Czekamy na kolejne. Piszcie: listy@wyborcza.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Na początku swoich rządów Beata Szydło przegrała w Brukseli z Donaldem Tuskiem 27:1, a wczoraj tj. 06.07.2020r Andrzej Duda przegrał 20:1, z RRAFAŁEM TRZASKOWSKIM .BRAWO!!!!!. Kobiety głosujcie na RAFAŁA. Nie możemy dopuścić do tego, żeby nasz KRAJ stał się Białorusią bis.
  @Jagger48
  Mężczyźni, głosujcie na Rafała!
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Więcej myślących obywateli.
  już oceniałe(a)ś
  42
  1
  Pani Beatko, przespała pani lata 2005-2007, że dała się pani zwieść Anżejowi Dudzie w 2015? Dobrze, że chociaż teraz się pani ocknęła, choć późno.
  @vixen40
  Może też być tak, że Pani Beata w latach 2005-07 chodziła dopiero do podstawówki.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @staruch6004
  przynajmniej politycznej...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @staruch6004
  przynajmniej politycznej...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Te kilka lat rzadzonych prezPIS, nie dalo pani nic do myslenia o uczciwosci, rzetelnosci, kulturze. Ale lepiej teraz niz pozniej. Choc byc moze juz jest za pozno.
  @drabinka
  Drabinka, nie dołuj ludzi, proszę.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  W 2005 roku Duda preztował się inaczej. Sam uważałem, że pomimo Pisowskiego namaszczenia nie musi być złym prezydentem. Pamiętam go gdy był doktorantem na UJ. Dwie katedry z którymi był związany czyli prawa administracyjnego oraz postępowania administracyjnego już go w jakiś sposób nobilitowały. Nic wówczas nie zapowiadało, że w historii polskiego państwa zapiszę jako ten, który dokonał wielokrotnego gwałtu na konstytucji, a prawo traktuje w kategorii realizacji partyjnego interesu. W rzeczywistości stał się jedynie wykonawcą poleceń prezesa. Nikt jeszcze tak aktywnie nie przyczynił się do niszczenia porządku prawnego jak Duda.
  @frantz
  Ja się nie dałam nabrać. Sama przynależność do PiS w mojej ocenie dyskwalifikowała już wtedy. Kłamliwa kampania ("Polska w ruinie"), jazdy do Nowego Tomyśla na koszt Sejmu w prywatnych interesach, poszukiwanie na gwałt sfabrykowanych dowodów na odbywanie się jakichś spotkań z "wyborcami" ( w Poznaniu??), prowadzenie wykładów w Nowym Tomyślu z jednoczesnym urlopem bezpłatnym na UJ ( blokowanie etatu), góry obietnic - to już wtedy źle wróżyło. Zgadzam się, że nikt nie był w stanie przewidzieć, do jakiego stopnia posunie się w gwałceniu konstytucji, ale że nie będzie to dobry prezydent to było wiadomo już wtedy.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @frantz
  Przecież Duda nie startował na Prezydenta w 2005r!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A jak sprawdzić na kogo Ta Pani głosowała! Myślę ,że teraz Pan Prezydent Duda nie będzie musiał nikomu się kłaniać i będzie to najlepsza Prezydentura!
  @jarciszew
  Skoro ?Ta Pani? pisze, na kogo głosowała, to chyba nie trzeba sprawdzać? I czy to ma za znaczenie? Nikomu? Znaczy, że taki niezależny, potężny i samodzielny będzie? Tak jak teraz czy jeszcze bardziej?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0