Pamiętam rządy PO, nie byłam nimi zachwycona, ale 12 lipca nie będę głosować na Platformę Obywatelską, tylko na człowieka, który daje gwarancję przestrzegania konstytucji - pisze o wyborach prezydenckich czytelniczka.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Podjeżdżając pod lokal wyborczy 28 czerwca, poczułam się jak wtedy, kiedy pierwszy raz szłam głosować: miałam ledwo ukończone 18 lat, w ręce dowód osobisty i PEŁNĄ WIARĘ W SIŁĘ WŁASNEGO GŁOSU – naprawdę pierwszy raz od dawna poczułam, że MÓJ GŁOS MA ZNACZENIE.

Trwałam w nadziei i oczekiwaniu do 21:00, a później huśtawka emocji: 30 proc., 28 proc., 30 proc. - aż do podania ostatecznych wyników.

Pojawiły się wątpliwości - może ONI naprawdę mają rację? Może to ja się mylę? Może Polska ma wyglądać tak, jak sobie życzy poseł Jarosław?

Polska dla Polaków, Polska wolna od strefy LGBT, Polska tylko katolicka, Polska, w której nie istnieje trójpodział władzy, Polska, w której kolor skóry ma znaczenie!

Nie, nie zgadzam się na to !!!

12 lipca zagłosuję na Rafała Trzaskowskiego.

Pamiętam rządy PO, nie byłam nimi zachwycona, ale 12 lipca nie będę głosować na Platformę Obywatelską, tylko na CZŁOWIEKA, KTÓRY DAJE GWARANCJĘ PRZESTRZEGANIA KONSTYTUCJI.

Wybieram Rafała Trzaskowskiego, bo nie po to przez lata walczyliśmy o wolności i demokrację, aby teraz pozwolić na jej niszczenie. Chcę Polski otwartej i bezpiecznej dla każdego. Chcę Polski, która równo traktuje wszystkich obywateli. Chcę Polski, gdzie praca nie jest dla frajerów.

Wybieram Rafał Trzaskowskiego, bo chcę prezydenta, który jest samodzielny i niezależny. Chcę prezydenta, a nie długopis.

Czekamy na Wasze głosy, opinie, sugestie. Piszcie: listy@wyborcza.pl

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  to nie wszystko ten dudadent żeby coś podpisać
  musi jeszcze czekać na wkład z Żoliborza od jaśnie beztryba
  @zyzol
  Beztryb chyba nie trybi? Zdaje się na jałowym biegu, wysprzęglony.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Szanowna Pani, pisząc: "...Pamiętam rządy PO, nie byłam nimi zachwycona..." potwierdza Pani jak bardzo uległa narracji, a raczej prymitywnej propagandzie pisowców, pośrednio i w domyśle pozytywnie wyrażając się o 5 latach destrukcji demokracji, praworządności i łamania Konstytucji RP! Zapytam: co zatem wprawiło Panią w zachwyt te lata rządów pisowców???
  @markus_u
  niektórzy jak autorka listu czekali na "jakąś" zmianę
  się doczekali - mamy bajzel nie państwo
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Duda samodzielny i niezalezny nie jest i nie bedzie. Wiele razy zlamal Konstytucje, i teraz jego losy zaleza od losow PIS. Jednym slowem Kaczynski trzyma go teraz na "krotkiej smyczy".
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Aby mieć prezydenta, a nie długopis
  trzeba wziąć czynny udział w wyborach !!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0