Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Kaliski Marsz Równości i Bank Równości zapraszają na tęczowy piknik

W sobotę 27 czerwca w parku Miejskim organizujemy tęczowy piknik! Chcemy wspólnie spędzić czas, w doborowym towarzystwie, nacieszyć się zielenią parku, zjeść z Wami pyszne kanapki i inne przekąski.

Zapewniamy dobrą muzykę, przyjazną atmosferę, wspaniałą zabawę! Zależy nam na szerzeniu tolerancji, akceptacji i pozytywnej energii! Będzie to idealny sposób dla wszystkich chcących spędzić miło czas.

Dla najmłodszych szykujemy zabawy i atrakcje, aby żaden maluch i starszak się nie nudził! Zachęcamy wszystkich do zintegrowania się z kaliskim środowiskiem LGBT oraz ich sojusznikami. Wszyscy jesteśmy mieszkańcami Kalisza i chcemy pokazać, że wszyscy jesteśmy tacy sami.

Podczas imprezy odbędzie się również zbiórka dla podopiecznej fundacji Nowa Nadzieja, Nadii Mularczyk, dziewczynki cierpiącej na dziecięce porażenie mózgowe oraz niedowład spastyczny kończyn dolnych. Chcemy pomóc spełnić marzenie Nadii o rowerze! Ze względu na historię choroby musi to być specjalistyczny rower przystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Prosimy o zabranie koców, prowiantu oraz oczywiście tęczowych flag i dodatków!

Zaczynamy o 16!

Świadomi trwającej nadal pandemii COVID-19 prosimy o zachowanie odległości między kocami (2 m), zalecamy również zabranie maseczek/przyłbic.

Link do wydarzenia na Facebooku

Czytaj także: Biskup Janiak musi natychmiast opuścić diecezję kaliską

Nie możesz uczestniczyć, poleć znajomym. Chcesz skomentować:listy@wyborcza.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.