Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Oferta otwarta dla Kai Godek, Wszechpolaków, narodowców i neofaszystów, Radia Maryja, Klubów Gazety Polskiej, Episkopatu, prezydenta, premiera, Krystyny Pawłowicz i byłej posłanki Sobeckiej

Jest polskie życie poczęte do pozyskania. Ma już 5 lat i nazywa się Wiktor. Wiktor jest prawdziwym Polakiem urodzonym w prawdziwie polskiej rodzinie. Jest biały i jest młodym mężczyzną, więc w przyszłości może począć kilku następnych prawdziwych Polaków, może nawet i katolików!

Wiktor, gdy dorośnie, może być wszystkim: "żołnierzem wyklętym", prezydentem niezłomnym, obrońcą życia poczętego, antyszczepionkowcem, członkiem rodziny Radia Maryja, czytelnikiem "Gazety Polskiej Codziennie", hagiografem Lecha Kaczyńskiego, autorem pomników Jarosława Kaczyńskiego, sędzią dublerem, hejterem w ministerstwie, drwalem w puszczy, Ruchadłem Leśnym, bratem Agaty Dudy w milczeniu, księdzem w Brzeszczach, żydożercą w IPN-ie, broniącym Sądu Najwyższego przed ideologią Zaradkiewicza, doktorem z klauzulą sumienia, drugim Zenkiem Martyniukiem i wszystkim, czego tylko sobie wymarzycie.

Wiktor ma nieskończony potencjał i młody mózg jak plastelina. Można go uformować na każdy obraz i podobieństwo. Wystarczy, że pójdzie do polskiej szkoły. Wystarczy, że zasiądzie przed TVP, że otoczy go katolicka społeczność i poprowadzi prawdziwy polski ksiądz, że zobaczy te pomniki prowadzące do nieba, że nasiąknie legendą "Burego" i Brygady Świętokrzyskiej, że posłucha Radia Maryja, że zanuci disco polo i pójdzie do kina na "Smoleńsk"! Wystarczy, że otoczy go Polska.

Otoczy go jak rzeka kamień na obraz i podobieństwo Wasze, jeśli tylko damy Wiktorowi szansę, czyli polski dowód i numer pesel, bo Wiktor ich nie ma, gdyż urodził się w Wielkiej Brytanii.

Każdy prawdziwy Polak to skarb narodowy i pomnażanie narodu. Każde życie poczęte to łaska. Każde polskie dziecko to polskie dziecko.

Dziś złogi komunistyczne polskiej biurokracji i sędziowska kasta antypolska odmawiają Wiktorowi prawa do bycia prawdziwym Polakiem, omawiają mu numeru i dowodu z orłem w koronie! Potrzebna jest Wasza modlitwa i interwencja w obronie polskiego życia i prawdziwego Polaka.

Za Waszym przewodem złączmy Wiktora z Narodem!

W imieniu własnym, a w interesie Wiktora oraz jego matek Sylwii i Małgorzaty,

Jolanta Saacewicz

(za zgodą autorki opublikowaliśmy jej wpis na Facebooku)

Piszcie:listy@wyborcza.pl

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.