Realistyczne seks-lalki nowej generacji cieszą się rosnącą popularnością. Dowodem na to może być niedawne otwarcie w Barcelonie pierwszego w Europie domu publicznego z lalkami dla dorosłych. Entuzjaści i kolekcjonerzy silikonowych kobiet cieszą się z powolnego wkraczania tej mody do Europy. Ale dla niektórych mężczyzn lalki są czymś więcej niż tylko zabawkami erotycznymi ? są ich towarzyszkami życia. Czy jest to tylko nieszkodliwe hobby czy też wyraz problemu społecznego, w którym bliskość i komunikacja międzyludzka zaczynają wywoływać w ludziach strach?
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Ten artykuł wygasł

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  czy sa sztuczne koty?
  @wiesmowi
  Prawdziwe są łatwo dostępne nie ma więc powodu tworzyć sztucznych
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  @wiesmowi
  Kota dostaniesz za darmo z pocałowaniem ręki, a za kobietę to trzeba za dwie kozy oddać.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  I tacy ludzie też chcą życ, po swojemu, nie wadząc nikomu. Gwarantuje im to Karta Praw Podstawowych. Dobrze, że jeszcze w Niemchech nie rządzi PIS z Rydzykiem. Gdyby tak było biada mu.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Idioci niestety stanowią większość ludzkości.
  już oceniałe(a)ś
  16
  8
  Wkrótce te lale będą mówić, chodzić itp. Robotyka daje takie możliwości. I wówczas taki sexrobot na pewno znajdzie wielu nabywców jako atrakcyjna alternatywa dla "baby ręcznej".
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Męska seksualność jest jednak przerażająca...
  @FrKahlo
  Są i dla kobiet. Zawsze gotowy, nie jest impotentem, no i ciążą to nie grozi. U nas, w obłąkanym kraju z obsesjami seksualnymi i przymusem rodzenia, będą popularne jak stanieją.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Trudno sie do tego ustosunkowac. Z jednej strony niby nic strasznego, poniewaz plakaty na scianach poprostu zastapily lalki. Z drugiej strony smutne i niepokojace, ze faceci preferuja bezwolne i przesadnie rozseksualizowane istoty.
  @bozenamaria
  Niektórzy faceci, gwoli ścisłości.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Chcieliście miec drugą Japonię? To proszę. Powolutku,
  Bez ryzyka, skandalu, darkroomow. Szczęścia życzę.
  już oceniałe(a)ś
  8
  6
  Można mieć różne opinie, ale jedno jest pewne, że podczas chwil intymnych z lalą komfort mężczyzny nie będzie narażony na indoktrynację femi-nazistowską teorią dziejów.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0