Coraz więcej ludzi ma problemy z zasypianiem. Wg aktualnych badań na tę dolegliwość cierpi 12 milionów Niemców. W całej Europie brak snu powoduje więcej wypadków niż alkohol. Dzisiaj postaramy się dowiedzieć jaka jest przyczyna bezsenności i jak z nią walczyć.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Ten artykuł wygasł

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ja bym była ostrożna z tą rewolucją seksualną. Nie zna się ludzkiego ciała na tyle,by przewidzieć skutki łączenia się z różnymi partnerami. Wszak wyzwala się wtedy ogromna różnego rodzaju energia i nikt nie wie jaki to ma ogólny wpływ na organizm,na osobowość. Pomijam już wszelkie choroby itp. Ja jestem przeciw tej rewolucji. Ludzie raczej powinni żyć w parze z jednym partnerem seksualnym.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Ach, zapomniałem dodać wyrazy uznania i podziwu za optymizm GW, że ta "orka na ugorze" w większości pozamiejskich obszarów gdzie jest - oby - czytana, coś zmieni w mentalności tamtejszych pań.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Wrednie przypominam, że te panie które powinny poczytać coś o seksie, należą do stada katolików z wiosek i małych miasteczek i nie odważą się (o ile korzystają z Internetu... ) wejść na te strony i czytać gdy rodzina patrzy... Wszak pan pleban mówił że seks tylko do robienia dzieci dozwolony jest...
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Trochę irytujące kaleczenie polszczyzny przez kastrację wołacza. Szanowna Pani, proszę spróbować zwracać się do pytających używając ogólnie przyjętych norm językowych. Odpowiadając Patrycji, proszę zwracać się "Patrycjo".
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Porządna kobieta o te sprawy nie dba.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  może i ja bym skomentował, ale u mnie to "wideło" się nie wyświetliło i mimo różnych zabiegów w celu uzyskania go, skądinąd pobudzających moją ciekawość, ukazać się nie chce.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0