Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Na to, żeby „Wyborcza” była każdego dnia interesująca, różnorodna, ciekawa i zaskakująca, codziennie pracuje kilkaset osób. Aplikacja jest naszą najlepszą wizytówką, bo nie tylko składa się w całości z najciekawszych i aktualnych tekstów, ale też daje możliwość korzystania z nich w najwygodniejszy sposób. Pobierz ją na Androida i iOS.

  1. Nie trać czasu na szukanie tego, co interesuje cię najbardziej. Skonfiguruj menu tak, żeby w pierwszej kolejności pojawiały się teksty z wybranej przez ciebie kategorii. Możesz zaczynać od wydarzeń dnia, ale też od kultury lub ekologii. Ty wybierasz.
  2. Jeśli znalazłeś coś ciekawego, ale właśnie szef wezwał cię na rozmowę albo dziecko domaga się zabawy, spokojnie wrzuć wybrany tekst do schowka i przeczytaj później.
  3. Po papierowe wydanie „Wyborczej” sięgasz rzadziej niż kiedyś, ale ciągle lubisz zobaczyć, co tam jest na pierwszej stronie dziś albo co mieli w ubiegłą sobotę. Gdy masz aplikację, bez problemu możesz pobrać i obejrzeć wydanie bieżące i archiwalne.
  4. Lokalnie. Wybierz swoje miasto i czytaj, co się w nim dzieje.
  5. Właśnie czytasz coś bardzo ciekawego i myślisz: „Jaka szkoda, że Kaśka tego nie czyta”. Już czyta, bo możesz podzielić się z nią każdym artykułem.

No i jest jeszcze „ciemny motyw”. Włączony domyślnie w godz. 20-6. Zmiana godzin, wyłączenie albo włączenie go na żądanie jest łatwe. Trzeba wejść do ustawień w aplikacji i wybrać zakładkę „ciemny motyw”.

Mamy też możliwość słuchania tekstów czytanych przez lektora. A jeśli znajdziecie w naszej aplikacji coś świetnego - i coś, co jeszcze możemy poprawić - podzielcie się tym z nami.

-------------------------------------

Aplikacja "Gazety Wyborczej"

Codziennie zapoznaj się z najciekawszymi i najważniejszymi wydarzeniami dnia wybranymi przez naszych redaktorów.

Dostosuj menu do swoich zainteresowań i potrzeb.

Zachowaj ciekawe teksty na później dzięki funkcji schowka (artykuły będą dostępne na wszystkich twoich urządzeniach).

Każdego dnia możesz pobrać nowe i archiwalne wydania „Wyborczej” z archiwum wydań. Również w formie PDF.

Powiadomimy cię, kiedy wydarzy się coś ważnego w Polsce i na świecie. 

Czytaj, słuchaj, oglądaj... „Gazeta Wyborcza” w nowych odsłonach.

Pobierz aplikację "Gazety Wyborczej" ze swojego sklepu AppStore lub Google Play

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.