Aktualny zbiór informacji z GIS na temat pandemii i obostrzeń, artykuły dotyczące pracy i treści dające siłę do działania - szwedzka marka Oriflame uruchomiła nową, specjalną odsłonę strony internetowej, która ma nieść wsparcie w trudnym, pandemicznym czasie.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pandemia diametralnie zmieniła nasz świat. Tracimy energię i motywację do działania.

Aby pomóc lepiej odnaleźć się w pandemicznej rzeczywistości, ale i uzyskać wsparcie, Oriflame, szwedzka marka kosmetyków, zdecydowało się na uruchomienie nowej, specjalnej odsłony strony internetowej. – Pandemia spowodowała istotne zmiany w naszym codziennym życiu. Dystans społeczny, samotność, lęk i obawy, niepewność o przyszłość, narażenie na stres, niekiedy frustracja wobec braku poprawy czy zmęczenie obecnym stanem rzeczy. To trudny czas, często wymagający wsparcia drugiego człowieka. Niektóre sytuacje mogą przerosnąć nas samych, by móc samodzielnie sobie z nimi poradzić. Dlatego warto skorzystać z pomocy oferującej specjalistyczną wiedzę, motywację oraz ochronę zdrowia psychicznego – tłumaczą decyzję o uruchomieniu strony przedstawiciele marki.

Wsparcie psychologa biznesu

Na stronie znajduje się aktualny zbiór informacji z GIS na temat pandemii i obostrzeń, dzięki czemu można być na bieżąco z obowiązującymi restrykcjami. Jest też sporo porad związanych z pracą i zdrowiem. Z platformy dowiemy się, jak zorganizować pracę w nowej rzeczywistości, jak bezpiecznie przeprowadzić spotkanie. Można też posłuchać ciekawych porad od psychologa biznesu. Co 3 tygodnie pojawiają się nowe filmy, podczas których psycholog odpowiada na najbardziej nurtujące pytania zadane wcześniej przez użytkowników. Orifalame umożliwia również umówienie się na bezpłatną konsultację psychologiczną za pośrednictwem platformy.

Kawa z Beatą

Strona zachęca także do dbania o samopoczucie. Dowiemy się z niej, jak poprawić odporność, jak pokonać stres i zrobić domowe spa, by choć odrobinę się zrelaksować. Co trzy tygodnie organizowane są także spotkania z Beatą Pawłowską, dyrektor zarządzającą Oriflame na Polskę, Czechy i Słowację, która dzieli się wiedzą o biznesie i motywacji. Odpowiada na najbardziej nurtujące pytania i motywuje do działania. Można zaparzyć sobie kawę, przygotować pytania i usiąść do rozmowy. Najbliższe spotkania zaplanowane są na 6 lutego oraz 9 marca. Strona znajduje się pod adresem: https://pl.oriflame.com/wsparcie

Szwedzka marka zapewnia, że serwis zostanie na zawsze i będzie dostosowywany do bieżących potrzeb. 

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem