Być może niesprawiedliwa jest krytyka facebookowego rozstania klubu z siatkarzem, skoro i tak zapewne dojdzie do osobistego spotkania. Będzie musiał zdać sprzęt magazynierowi.

W Radomiu doszło do zastanawiającego wydarzenia, donoszą media sportowe. Mianowicie klub siatkarski Cerrad Enea Czarni Radom zamieścił na swoim koncie facebookowym lakoniczny, acz sympatyczny mimo okoliczności wpis: „Po wypełnieniu obecnego kontraktu, z drużyny Cerrad Enea Czarni Radom odejdzie przyjmujący, Piotr Łukasik #DziękujemyPiotrek za reprezentowanie barw naszego klubu w ostatnim sezonie". Klub – a kto wie, może inteligentny algorytm ChatGPT4 – zakończył komunikat emotikonem uściśniętych dłoni, przyznajmy, adekwatnym do zamieszczonego tekstu, choć nie do końca wiadomo, czy do uściśnięcia dłoni ostatecznie dojdzie w realnym świecie.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Mikołaj Chrzan poleca
Czytaj teraz

Przydatne linki

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  "wypełnić obiegówkę".

  Obiegówki nie trzeba wypełniać. To jest taka forma uprzykrzenia życia byłemu już pracownikowi. A jeszcze niech pochodzi po księgowej i innych działach o których pracownik nigdy nie słyszał.

  W realu to pracodawca musi świadectwo pracy przesłać byłemu już pracownikowi w ciągu kilku pierwszych dni. Nie ma tu znaczenia czy wypełnił obiegówkę czy nie.

  Ważne, że zdał cały sprzęt.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  czy ktoś pamięta jeszcze słowo kindersztuba i jego znaczenie? Podstawy dobrego wychowania odeszły do lamusa
  @DiK
  To jest wiadomość dla obecnych pracowników/zawodników kto tu rządzi. Zawodnicy mają się bać takiego upokorzenia i w przyszłym sezonie mają harować a nie się obijać.

  Zarządzenie przez strach. Nie znasz dnia ani godziny kiedy klub podziękuje Ci za pracę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @aaaaabbbbbbb
  o tempora , o mores
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Sprzęt też powinien im oddać przez komunikator
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  No cóż, witamy w Wolsce...
  już oceniałe(a)ś
  11
  0