"Mann do Trzaskowskiego, Trzaskowski do Manna" - tak się nazywała specjalna, bo nadawana z profilu kandydata PO na prezydenta Polski, Lista Przebojów Trójki.

Rafał Trzaskowski zapowiedział w piątek 22 maja o godz. 20 niespodziankę na swoim facebookowym profilu. Była to alternatywna Lista Przebojów Trójki, którą prowadził wraz z Wojciechem Mannem. 

Oglądaj na żywo! 

W ciągu tygodnia Trójkę opuściło kilkudziesięciu dziennikarzy. To m.in.: Łukasz Błąd, Filip Jaślar, Piotr Kaczkowski, Marcin Kydryński, Marcin Łukawski, Piotr Metz, Agnieszka Obszańska, Agnieszka Szydłowska, Tomasz Rożek, Piotr Stelmach. Wszystko po tym, jak władze radia postanowiły ocenzurować listę, na której pierwsze miejsce zajęła piosenka Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój". 

W tym czasie pod redakcją Trójki przy ul. Myśliwieckiej trwał protest. 

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Rewelacja,fantastyczna rozmowa, kultura, inteligencja, wzajemna życzliwoś. I zainteresowanie tym, co druga osoba ma do powiedzenia. Panie Redaktorze, Panie Prezydencie - chapeau bas!
  już oceniałe(a)ś
  81
  0
  No i super, a duda niech zostanie na tiktoku
  już oceniałe(a)ś
  70
  0
  Porywająca rozmowa! 35 minut minęło nie wiadomo kiedy.
  już oceniałe(a)ś
  53
  0
  brawo, brawo, brawo. serce rośnie
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  Świetna rozmowa. Fajnie, że wspomniał o muzyce brazylijskiej...
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  Przyjemnie posłuchać.....
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Świetna rozmowa! I jakie miłe wspomnienia - nagrywanie na grundiga przez kabe kolejnych przebojów! TO by.ły czasy. Obawiam się jednak, ze rozmowa był zbyt intelektualna dla sporej cześci naszego społeczeństwa, które i tak zagłousje na swojego jedynego i wybranego kandydata - prostego, przaśnego bliższego stylistyce dicso polo niż Kory czy Ciechowskiego.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Trzaskowski już praktycznie ma miasta. Teraz musi pomyśleć, jak zdobyć Polskę prowincjonalną i to szybko.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0