W naszym magazynie podejmujemy tematy, którymi żyje współczesny świat. Piszemy o seksie, miłości, rozwoju osobistym, wyjaśniamy problemy społeczne i przybliżamy historię wyjątkowych kobiet. Czas o tym pogadać!

Chcemy przybliżyć Wam tematy, o których piszemy, bohaterom wywiadów zadać pytania, które nie zmieściły się w papierze, przedstawić naszych felietonistów i redakcję. Tematem pierwszego spotkania z cyklu Wysokie Obcasy Extra LIVE, a także lipcowego numeru naszego miesięcznika jest MIŁOŚĆ.

Gospodarzem talk-show jest Mariusz Szczygieł, felietonista i przyjaciel "Wysokich Obcasów Extra". Ze swoimi gośćmi będzie rozmawiał na różne tematy. Z Pauliną Przybysz i Julią Pietruchą, bohaterkami lipcowej okładki, poruszy temat miłości i uczuć w piosenkach. Wokalistki przy okazji opowiedzą o tegorocznej edycji trasy koncertowej "Wysokich Obcasów" Women’s Voices, której dyrektorką artystyczną jest Paulina. Agnieszka Kręglicka, znana restauratorka i nasza felietonistka, opowie o kuchni „na kochanie i rozstanie”, a psychoterapeutę Cezarego Żechowskiego zapytamy o to, jak uleczyć złamane serce. Tego wieczoru czekają na Was również „goście niespodzianki” i występ artystyczny. 

Chcemy podzielić się naszą „extra” energią i czerpać z Waszej. Chcemy z Wami rozmawiać, dyskutować, poznać Wasze zdanie i dowiedzieć się, co Was inspiruje. Chcemy, żebyście razem z nami tworzyły "Wysokie Obcasy Extra"! Czekamy na Was! 

Patronem wydarzenia jest Radio Kolor 103 FM 

Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem