Z początkiem września PO złożyła wniosek o odwołanie Anny Zalewskiej z funkcji ministra edukacji narodowej. Zarzuca jej m.in. niszczenie systemu szkolnictwa i "wprowadzanie chaosu" do szkół. Zdaniem Zalewskiej "w polskiej szkole wszystko jest w absolutnym porządku". Komisja edukacji ma zająć się dziś zaopiniowaniem tego wniosku. Oglądajcie na żywo:
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ta pani jest dość wysoko na mojej liście członków obecnego rządu, których upadek i przykładne ukaranie zakazem sprawowania funkcji publicznych chciałabym zobaczyć. Oby pozostała jej tylko robota w budce z kebabem (nie jadam kebabu).
  @mamagda33
  :-) fajny komentarz
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @mamagda33
  Ona jest gorsza od Macierewicza.
  Macierewicz zniszczył wojsko, ale ono jest potrzebne zasadniczo w czasie wojny. Której nie ma i oby nie było. Zalewska zniszczyła przyszłość dzieci - jej szanse na edukację i przystosowanie do obecnego i przyszłego świata. Moja kandydatka #1 do bezwzględnego dożywocia.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  @homo_lupus
  Moja też. Nie mogę na nią patrzeć.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  W szkole podstawowej dzieci powinny mieć własną klasę, zostawiać podręczniki w sali, mieć wszystko pod ręką.
  Teraz klasy w różnym wieku, chodzą pomiędzy salami, siedzą w niedopasowanych ławkach i do końca podstawówki nie zobaczą żadnej pracowni.
  Wracamy do pruskiego modelu szkolnictwa gdzie "ordnung muss sein" czyli "w polskiej szkole wszystko jest w absolutnym porządku".
  już oceniałe(a)ś
  35
  0
  Takiego chaosu w szkolnictwie nie było nigdy ! Kaczyński rękoma Zalewskiej cofnął oświatę do XIX wieku.
  już oceniałe(a)ś
  31
  0
  To odwołanie szkodniczki Zalewskiej tak naprawdę będzie teraz PISowi i jej samej na rękę. Co miała spieprzyć, to już spieprzyła, zgodnie z wolą kaczora rozmontowala nowoczesny system edukacji. A teraz pora na nagrodę w postaci pensji europosła i przy okazji zejście z oczu wkurzonych rodziców.
  Żeby ich szlag!
  już oceniałe(a)ś
  24
  0
  gonić zęboustą
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  A sala obrad w połowie pusta!
  @dss50
  Nie wiadomo ilu posłów jest w komisji. Może sala jest zbyt duża.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  właśnie dlatego panie Moskal właśnie wyjechałem z trójką dzieci z kraju...... reformujcie dalej,,,,
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  prawdopodobnie dzieki kasie z PCK - dzwignela sie na posade i siedzi przy korycie. poowiedziala ,ze beda wazyc tornistry a.......... a dzieci mialy zostawic w ..... domu i nie brac do szkoly. caly swiat z was sie smieje .....e l.... . eeee.. caly swiat sie smieje. Nowe standarty w hipokryzji ! ! !
  już oceniałe(a)ś
  1
  0