Tematem było nagłe zwołanie posiedzenia nowej KRS, niezgodny z prawem i nietransparentny nabór na sędziów Sądów Najwyższego oraz nierespektowanie przez nową KRS nadchodzącego i trwającego postępowania przed Trybunałem Sprawiedliwości UE.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Polexit! Polexit! Polexit! Szykujcie walizki.Idę o zakład że ok. 3 mln ludzi powie papa kaczystanowi.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  PiS zrywa z demokracją. Wprowadza rządy autokratyczne. To dyktatura Kaczora. Niedługo wyprowadzi nas z Unii Europejskiej. Idziemy w kierunku Rosji i Białorusi.Wraca PRL . Czy chcemy być pośmiewiskiem Europy. Chcemy nędzy i smaku bata. Co się stało z naszym narodem. My nie wstajemy z kolan, ale leżymy jak przystało niewolnikom. Obudźmy się . Potrzebne są milionowe protesty.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Przecież wszyscy doskonale wiemy co zostanie powiedziane podczas konferencji prasowej przez przedstawicieli środowisk lewicowo-liberalnych.

  Będzie jak zwykle o łamaniu konstytucji, o sędziach sprzyjających PiS, o łamaniu niezależności sędziów, o destrukcji prawa itp.

  Czyli jak zwykle będziemy mieli do czynienia ze stałym repertuarem oskarżeń PiS ze strony przedstawicieli politycznej opozycji.

  Natomiast w sposób oczywisty, PiS dalej będzie kontynuował reformę polskiego sądownictwa, ponieważ tego oczekują Polacy.
  @arawin321
  PIEPRZENIE KOTKA przy pomocy młotka ."nie pieprz Pietrze wieprzem kotka"
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Też to oglądałem, ale ani jednego autorytetu prawnego tam nie widziałem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  7