Sejm głosami posłów PiS zdecydował o odrzuceniu w pierwszym czytaniu projektu dot. SN oraz KRS. Skierowano go do Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, która rozpoczęła swoje posiedzenie. Skąd ten pośpiech? II czytanie ustawy ma się odbyć jeszcze dzisiaj w nocy. Oglądajcie transmisję:
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Maliniak podpisze o północy i można jechać na wakacje. Witajcie w trzecim świecie.
  już oceniałe(a)ś
  20
  0
  Kurcze, słucham i nie ogarniam. Jest tam 16 posłów członków PiS a do tej pory żaden nie zabrał głosu... Tak dla przyzwoitości jeden mógłby coś powiedzieć, bo teraz to mi wyglada na to, że oni tam przyszli na zajęcia z gimnastyki i ćwiczą teraz mięśnie ramion - w górę, w dół, w górę, w dół, w górę.
  Przypomina mi się Smoleń z Laskowikiem. Oddychać, nie oddychać, oddychać, nie oddychać... i pacjent się udusił, bo do lekarza zadzwonił telefon i przestał wydawać komendy.
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Pędzi lokomotywa...
  Nawet pendolino tak szybko nie śmiga. Stacja docelowa?
  @Obywatel_z_KONSTYTUCJA
  Ślepy tor.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @Obywatel_z_KONSTYTUCJA
  walą na zderzenie ze ścianą, szkoda tylko, że i ja w tym pociągu siedzę
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @Obywatel_z_KONSTYTUCJA
  MOSKWA!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Żenujący poziom i buta Piotrowicza, niestety opozycja w tej sytuacji bezradna. Szkoda, że tak jest niszczona praworządność w naszym państwie. Suwerenie obudź się !
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  To wszystko to nie jest temat do żartów, to co się dzieje to jest tragedia dla Polski.
  Prezydent ktory łamie konstytucję zamiast jej strzec i cała ta tłuszcza pisowska która niszczy demokracje. I nie ma nikogo - np.wojska które mogłoby zrobić porządek z tym pisowskim burdelem.
  KONSTYTUCJA JEST PO TO BY JA PRZESTRZEGAĆ !!
  Zmieniać konstytucje można tylko jak się ma większość konstytucyjna i sie przestrzega jej zapisow !
  Pisowcy łamią Konstytucję każdego dnia i część ich przestepstw jest kryminalna, wcześniej czy później osobnik z pałacu i osobnik z Żoliborza pójdą siedzieć z całą swoja swita.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  To jest d r a m a t! Ci wszyscy pisowscy posłowie i Kaczor popełniają najwyższa zbrodnie jaka można wyrządzić własnemu krajowi. Rozpaczam.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  To wszystko nie jest temat do zartow, to jest tragedia dla Polski.
  Prezydent ktory lamie konstytucje zamiast jej strzec i cala tluszcza pisowska ktora niszczy demokracje. I nie ma wojska ktore mogloby zrobic porzadek.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Przewodzi PRL owski prokurator Piotrowicz, a po jego lewj siedzi również były pezetpeerowiec L.Krasulski. Qrva, PRL strikes back!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0