Bartosz Arłukowicz, jak każdy poseł, ma prawo wprowadzać na teren Sejmu swoich gości. Jednak straż marszałkowska nie wydała dziś takiego zezwolenia:
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  To jest władza totalitarna i okupacyjna, na dodatek tchórzliwa. Mali, niemoralni, źli ludzie. Ale Polakom, jak widać, to nie przeszkadza. Zawsze im imponowała władza, która trzyma ich za pysk.
  @ada0987
  Racja! Spora część Polaków (tzw. "Suweren") lubi być trzymana krótko za twarz i liczyć na ochłapy z pańskiego ["lepszego sortu"] stołu jak np. 500+.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  @tokowirowka
  "Kradną, to kradną, ale trochę się łupami dzielą..." - tak myśli osławiony suweren. No i fajnie jest, chwilo trwaj. Lata kastracji umysłowej zrobiły swoje. Kto w PRLu potrafił, na nawet najniższym, byle kierowniczym, stanowisku, podjąć samodzielną decyzję, bez "kontrasygnaty" sekretarza POP ??? Suweren tę podległość ma w genach ...Ksiądz Tischner nazywał go homo sovieticus i miał rację. I ten odwieczny oddech Rosji na naszych plecach, a tam od zawsze car jest dobry tylko bojarzy źli ...Chyba to przekonanie też suweren wyssał ze skisłym "mlekiem" Targowicy ...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Teraz tylko neofaszyści mogą sprowadza i oprowadzać swoich "gości" po parlamencie .suwerenowi to się podoba ,do czasu aż do jego tyłka się dobiorą !
  już oceniałe(a)ś
  25
  0
  @akst1@gazeta.pl
  Panie kolego, wbij sobie, że za intencje i myśli, zamiary się nie karze, tak jak karze nie podlegają czyny niepopełnione (prawo rzymskie). Nie Straży z sutymi zarobkami, za to z karabinkami przeładowanymi (!) decydować, kto godzien a kto nie godzien wejść z posłem na teren parlamentu. Twój argument całkowicie nierozumny. Fakt, że mamy już w kraju faszyzm i odpowiednik 1932 roku w Niemczech, nie zmienia faktu, że póki co Parlament RP tak jak wówczas Reichstag nie rozwiązany, a konstytucja jeszcze działa!!!
  już oceniałe(a)ś
  22
  0
  Chcę zobaczyć tych najemników jak puszki zbierają na budowie. Tak gnoje muszą skończyć.
  Chyba że kopacz się spóźni,a Schetyna um pakiet zaoferuje.
  @bra-tanki
  Otóż to. Bo to nie jest tak, że Obywatele śpią, jak się często pisze. Obywatele, widząc , co się dzieje, przestawili się na tryb przetrwania, skądinąd zrozumiały z psychologicznego punktu widzenia. Obywatele mają przeciwko sobie całą machinę przemocy, w dodatku nie wiadomo, czy tylko krajowego pochodzenia ( aż za dobrze znamy to z przeszłości), jaką więc mają alternatywę ? Na dnie z honorem lec, czy przetrwać ? Dodatkowo dochodzi obrzydzenie do polityków, wszelakiego rodzimego chowu ... Piszę to z ogromnym smutkiem, ale tegośmy się właśnie w czasie krótkotrwałej demokracji dorobili ...
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Tak działa pisia mafia
  już oceniałe(a)ś
  18
  0
  do sejmu za to wprowadzaja skarajnych nacjonalistow!! obydliwe parszywe typy z tej strazy!!! beda sadzeni!!
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  Opresyjne, totalitarne państwo!!!! Policja z karabinami na posła, który ma mandat społeczny. Jakiś strażnik, urzędnik wymaga od posła oświadczeń niezgodnie z prawem. Tak jak w dyktaturze tchórze zasłaniają się rozkazami. Ja zawsze myślałam, że posłowie są gospodarzami Sejmu, a nie zbrojne ramię barbarzyńskiej rządzącej partii.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Wstęp do Sejmu gości poselskich powinien być mocno ograniczony.
  @wyatearp
  Mocno ograniczone powinno być wypowiadanie się idiotom
  już oceniałe(a)ś
  18
  0
  @suweren-idiota

  Akurat tu się nie zgadzam. Im więcej ludzi zobaczy kim jest i jaki poziom reprezentuje Stanisław Remuszko, tym lepiej.

  Nb. ciekawe, że nie zdecydował się podpisać swojego postu, przecież zwykle tak lubi obnosić się swoją domniemaną wyższością nad "anonimowymi trollami z Wyborczej".
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @suweren-idiota
  popieram , bardzo dobry wniosek ?
  wyatearp,akst , alakyr oraz inni , podobni wam , debilni trolle , wezcie sobie do serca ten postulat i zamilczcie na zawsze ?.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  @wyatearp
  Oczywiście ograniczenie powinno być przede wszystkim dla posłów gorszego sortu. Lepszego sortu ograniczenia nie dotyczą. W szczególności nie dotyczą posła najlepszego sortu, umiłowanego I Sektetarza KC PiS towarzysza Jarosława. ;-)
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @suweren-idiota
  To po co oceniacie?
  Nie wystarczy napisać bez klikania?
  Szacher macher im nie zapłaci bez waszych ocen.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1