W Sejmie przegłosowano dzisiaj PiS-owską ustawę o Sądzie Najwyższym. Pod Pałacem Prezydenckim odbyła się manifestacja poparcia dla sądów. Później kilka tysięcy ludzi ruszyło w stronę Sejmu. Jej uczestnicy domagają się prezydenckiego weta. Zobacz relację na żywo:
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Na jednym z ujęć z Poznania j oszołomiona fanatyczka oPOzycji śpiewała ciałem i duchem niczym nawiedzona członkini zmp lub hj.co doskonale widać na tamtych filmach propagandowych To warto było zobaczyć
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To jak ? Jest już ta erpeczwórka ? Ino notariusz może już uratować PL jednym pociągnięciem pióra .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ale jaja! TVP INFO pokazuje tylko ujęcia z bliska ! Tak by nie pokazać tłumu! Tak kłamliwej propagandy nie widziałem od czasu PRL!
  @sciencexxi ]A co to ma dorzeczy.Z perspektywy panoramy tłum się iluzorycznie zagęszcza .I jak zwykle jest mniej ludzi jak na nie jednym z meczy ligowych lub kościelnej procesji Już raz naliczani byli metoda "namnażania" co dawało śmiesznie paradoksalne efekty w POstaci absurdu lub Smolenia "bez kozery"
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  za malo ludzi , trzeba sie zjechac z calej polski i posprzatac
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Para POszła w gwizdek!!!!!!!!!!!!!!!!!
  @Jan PiS ma sejm, senat, prezydenta, sądy teraz może więc pokazać jak uczynić Polskę kwitnącym krajem. A jak nie to para też w gwizdek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @??? PO chciało grac POkera z asem w rękawie i te " tłumy" to " musztarda PO obiedzie". Zwycięzca bierze wszystko.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Kilka tysięcy" ruszyło w stronę Sejmu? I ta "relacja" jest podpisana "redakcja"? To redakcję przejęła już Partia Razem, która swój teatrzyk chce porównywać z dziesiątkami tysięcy ludzi broniących dzisiaj liberalnej Polski, czy może ludzie Błaszczaka to policzyli dla "redakcji"?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ogladalam ta manifestacje w dzienniku TV ZDF / D o godz. 21.54. Niektorzy ludzie mieli lzy w oczach. Sredniej wielkosci kraj, Polska, dobrze sie rozwijajacy, majacy dobra opinie w swiecie, od dwoch lat jest dewastowany przez Kaczynskiego, prosciucha, niechlujnego cwiercinteligenta, bez oglady, wychowanego w ubecko-enkawudowskim luksusie w nienawisci do Polakow. Zwracanie sie przez dziennikarzy do tego prostaka per "panie prezesie" to gruba przesada . Tylko masowy ruch spoleczny zmiecie tego szkodnika i jego ferajne. Gdzie jest patriotyzm Polakow ?
  @110da dokładnie. To człowiek pozbawiony wiedzy i inteligencji. To człowiek przaśny i prymitywny. I tacy jak on na niego głosują.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @ityle „Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz Cincinnatus, wasz wielki człowiek, wasz Nikodem Dyzma to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn! Idiota niemający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii. To cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania! Przyjrzyjcie się jego mużyckiej gębie i jego prostackim manierom! Skończony tuman, kompletne zero! Daję słowo honoru, że nie tylko w żadnym Oksfordzie nie był, lecz żadnego języka nie zna! Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy, o moralności rzezimieszka. Sapristi! Czy wy tego nie widzieliście? Źle powiedziałem, że on was za nos wodzi! To wy sami wwindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów. Z was się śmieję, głuptasy! Z was! Motłoch!... “ Dolega Mostowicz Kariera Nikodema Dyzmy :D
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @ityle Na Dzien Dziecka mamusia dwoch malych Kaczorow, utrwalaczkawladzy ludowej w Polsce, podaeowala im zbior sziel Lenina. Na trybune pierwszomajowa przed Palacem Kultury w Warszawie wsadzano dwa male Kaczory, siedzieli obok Gomulki , machali lapami przeganianym Polakom. Pogarde i nienawisc dla Polakow maja we krwi, podsycana tezprzezwujaszkow enkawudzistow, jeden Swiatkowski minister "sprawiedliwosci" w stalinowskiej Polsce, ferowal wyroki smierci na polskich patriotow, drugi Swiatkowski byl wojskowym prokuratorem generalnym - podobno jeszcze zyje ! Moznasie tez duzo dowiedziec o tej komuszej rodzinie, ktorawlazla do willi Lisa Kuli, po wyrzuceniu wlascicieli na ulice, od mieszkancow Zoliborza, "starzy" Zoliborzanie mogliby duzoopowiedziec, szczegolnie ci zul. Gen.Zajaczka, Mickiewicza. Wielu Polakow tego nie wie !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @tombombadil_1974 "Cincinnatus"- a kto to? mec.Giertych?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  a kopacz przy całym dla niej szacunku za pomoc w Moskwie przy zwłokach nieszczęsnych ludzi jest tez dewotka która nic nie zrobila zy tych czrnych pasibrzuchów poskromić i dawala z naszej kasy pieniądze aby dobrze im się dzialo
  @pertowski NIKT Panie Szanowny, od 89´nie wazyl sie zrobic czegokolwiek przecie woli czarnych pasozytow. Tak wyrosli tacy jak oszust rydzyk i inni. Dlaczego wiec wyciaga Pan wlasnie Pania Kopacz ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0