W Sądzie Najwyższym trwa briefing prasowy z udziałem Prof. Małgorzaty Gersdorf Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego i Prezesów Sądu Najwyższego na temat poselskiego projektu ustawy o Sądzie Najwyższym.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Znowu nowy trol, niewyborcza (masa).
  @ufolandynka Cienias, choć to chyba samiczka, wolę sardsfelda i aksta. :- ))
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jedno należy uczciwie oddać tow. Kaczyńskiemu i uznać go w tym wielkim. Mianowicie po 25 latach, kulowej co prawda ale jednak demokracji, wbrew temu w co wierzyli i wierzą nadal różne pięknoduchy, demokraci, literały i liberały , czy też bezjajowa polska opozycja itd.. udowodnił, że mylili się i mylą się sądząc, iż Polacy raz na zawsze zaakceptują system demokratyczny. Otóż g…o prawda . Przeciętny polski ludek tak naprawdę ma gdzieś Trybunał Konstytucyjny, Sąd Najwyższy, konstytucję, niezawisłe sądy, niezależną prokuraturę, apolityczną policję i wojsko , wolne media itp… Chce powrotu do komuny za cenę nawet zamordyzmu i dyktatury w stylu białoruskim, byle było po równo i po 500+. I by wypasiony klechu od święta pokropił jego patriotyczną głowę. Chce władzy, która mu obiecuje, głaszcze jego próżność i daje . Ludek polski olewa demonstracje KODU i opozycji jako dziwactwa wyksztsłciuchów, bo oni nic mu nie dali i nie dają .A Kaczyński mu to daje. Nie tylko 500+ ale poczucie dumy i wielkości w stylu Polska od morza do morza, USA i Trump z nami a para książęca nas kocha, nie damy ciapatym 1 cm polskiej świętej ziemi , nie będzie Niemiec pluł nam w twarz i takie tam brednie w które lud wierzy. Miał rację sp. Ks. Tischner , iż w co drugim Polaku tkwi mały homosowietikus.. I takim sposobem pisiory mogą rządzić kolejne i kolejne kadencję.. Dając, dzieląc, szczując, inwigilując i strasząc PO, SB , UB, etc.. Jedno może tylko otrzeźwić polskiego ludka. Totalna zapaść w gospodarce i finansach państwa. Kto jak kto ale tysiące pisowskich niedouczonych Misiewiczów ulokowanych przy państwowym korycie daje ku temu duże gwarancje..
  @niewyborcza A to proste. Dotowane przez kreatywną księgowość w dotacjach i kredytach upanstwowionych przez PIS banków. Plus sztuczne windowanie akcji. Niestety kiedyś bańka pęknie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @niewyborcza Procent czego, niedouku?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @jakala A ,Ty na tacę
  już oceniałe(a)ś
  0
  0