Autorzy zwycięskich i wyróżnionych prac, jury i twórcy Akademii Opowieści spotykają się na gali w Teatrze NN (ul. Grodzka 21) w finałowym dniu Festiwalu Małych Opowieści.

Od grudnia 2016 r. na łamach „Dużego Formatu” i lokalnych wydań „Gazety Wyborczej” zamieszczamy opowieści pod hasłem „Najważniejszy człowiek w moim życiu”. Jednocześnie pod takim samym hasłem ogłosiliśmy też konkurs dla czytelników. Wzięło w nim udział 1655 osób.

Przysłaliście wspaniałe historie. Niestety, nagrodzić publikacją mogliśmy jedynie 12 opowiadań. Ukazały się w specjalnym wydaniu „Dużego Formatu” 19 czerwca.

Autorzy zwycięskich i wyróżnionych prac, jury i twórcy Akademii Opowieści spotykają się w sobotę o godz.18 na gali w Teatrze NN (ul. Grodzka 21) w finałowym dniu Festiwalu Małych Opowieści, którą prowadzi Mariusz Szczygieł. Gościem specjalnym gali jest Robert Więckiewicz. W towarzystwie Ludomira Franczaka i Marcina Dymitera  w sposób performatywny odtwarza treści opowiadania Jakuba Krugera – laureata Akademii Opowieści. To uczta słowa, dźwięku i obrazu. Oczywiście na galę wstęp wolny.

Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem