Po porannych uroczystościach na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbywa się już tradycyjna miesięcznica smoleńska. Ogromne kontrowersje w jej przypadku budził zakaz kontrmanifestacji wydany przez wojewodę mazowieckiego. Dzisiaj Sąd Okręgowy w Warszawie go uchylił, co oznacza, że protesty Obywateli RP i stowarzyszenia Obywatele Solidarni w Akcji mogą legalnie się odbyć.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Przy okazji dzisiejszych wyników poparcia partii mówiłem, że dobrze gdyby Palikot przypomniał o sobie, to Jarek wtedy by puścił wodze fantazji ;) nie mylę się ;)
już oceniałe(a)ś
0
0
No i dzisiaj mamy kolejny przyklad dogorywania miernoty: oto biale roze nazwal symbolem nienawisci i glupoty. W takim razie juz wiemy jaka jest ich wymowa w wiencach "bialo czerwoej druzyny", na Wawelu i przy wszystkich innych "kapliczkach" PIS . Szaleniec coraz bardziej odjezdza od rzeczywistosci. Disco Polo -Bielyje Rozy, Bielyje Rozy...
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie ty, kaczorze, wygrałeś z Palikotem. Tak naprawdę w nikim nigdy nie wygrałeś. Palikot przegrał, bo porwał się na kościół katolicki w kraju kato-zombie, kraju tchórzy, którzy będą całe życie szorować na kolanach przed klerem, będą szopki odstawiać z komuniami, chrzcinami, itd. chociaż nie wierzą w te kościelne bajeczki. Zakłamane społeczeństwo cieniasów nie mogło znieść otwartej wojny z ich własną słabością. Oto ktoś wali jak w bęben w to, z czym oni sobie nigdy nie poradzili, bo byli za słabi. Nie ty wygrałeś z Palikotem, kaczorze, tylko wykorzystałeś walkowera Polaków, którzy boją się własnego cienia. Z Palikotem wojował cały katolicki establishment, poczynając od smoleńskich świrów na katolickiej ętelygęcji i elicie kończąc. Wszyscy się na niego rzucili.
już oceniałe(a)ś
0
0
Następna miesięcznica będzie bardziej spektakularna: lud smoleński będzie przemieszczał się nago czołganiem po tłuczonym szkle z religijną pieśnią na ustach, a jareczek będzie ostentacyjnie spadał z drabinki na twarz. Czego się nie robi, żeby zaistnieć...
już oceniałe(a)ś
0
0
Mściciel Smoleński kolejny raz zapowiada rychłe ujawnienie porażającej "prawdy", a tymczasem czołowy ujawniacz Wacław B. w popłochu zbiegł do USA. Przykra sprawa.
już oceniałe(a)ś
0
0
W wyciamkanym przemówieniu człowieka karła (moralnego) najlepsze były te "agresywne białe róże".
już oceniałe(a)ś
0
0
Prawda : Jebło o drzewo i spadło. Gdybyscie sie nawet zesrali, nie zmienicie tego, pisowskie kmioty. Amen. PS. Jezus ma was w dupie.
już oceniałe(a)ś
0
0
Przemówienie kaczyńskiego to ; ostatnie podrygi zdychającej ostrygi "
już oceniałe(a)ś
0
0