Donald Tusk przyjechał pociągiem z Sopotu do Warszawy. Były premier, a obecnie szef Rady Europejskiej, w stołecznej prokuraturze zeznaje jako świadek w śledztwie dotyczącym współpracy polskich służb z rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa. Na dworcu w Sopocie pożegnała go grupa ok. 30 osób. Zobacz, jak wyglądało powitanie Tuska w Warszawie:
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Podziękujmy HERSZTOWI JAROSŁAWOWI i jego BANDZIE SZUBRAWCÓW, że "zorganizowali" czy tylko sprowokowali wiec poparcia dla TUSKA !!!!! Szacunek Panie Donaldzie !!!!!!!!!!! Na tle tych błaznów to każdy w miarę normalny jawiłby się MĘŻEM STANU !!!
@maciek7783 Nie da się ukryć że na tle czy to lunatyka TRAMPA czy też tej LE PEN i innych populistów to Pan Donald wyrósł na męża stanu.Jutro Macierewicz oglosi że to oni stworzyli z TUSKA MĘŻA STANU a może jeśli nie zaniechają to każą to uczynić dla KURSKIEGO i Ziemkiewicza z SAKIEWICZEM i Semką.
już oceniałe(a)ś
0
0
Witamy w kraju, Panie Prezydencie Tusk. :) Niech pan pogoni kota pisowskiemu truchłu raza dobrze.
już oceniałe(a)ś
0
0
Bardzo mnie uradowała serdecznośc i życzliwość tłumu wobec wodza TYSKA obecnie jeszcze PRZEWODNICZĄCEGO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO ale to tylko chwilowo,kompozyt utworzony przez PO z inteligentną grupą kobietek z Nowoczesnej ,być może ze wsparciem autorytetów z SLD,Kwaśniewski.Cimoszewicz ,Janik,Borowski-pomogą odbudować POLSKĘ i zapobiegną dewastacji lasów i puszcz.
już oceniałe(a)ś
0
0
Czy reporter GW moze mowic po polsku? " Na te chwile!!!!"
już oceniałe(a)ś
0
0
Znaczy pisiaki maja pietra, ujadanie nic wam nie pomoze, wasz czas sie konczy...
już oceniałe(a)ś
0
0
Groteska
już oceniałe(a)ś
0
0
Ciemny ludek ach jaki aktywny! I tutaj i na dworcu. Po czemu płaco od wpisu? A wiela za wizytkę na dworcu? Korzystajcie, bo już niedługo....
już oceniałe(a)ś
0
0
Kaczyński, karzełku, zakładaj pampersa! Twój czas się kończy!
już oceniałe(a)ś
0
0