Róża Thun - była dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce i posłanka do Parlamentu Europejskiego VII i VIII kadencji. Jako była rzeczniczka Solidarności była zaangażowana w przemianę z 1989 roku. W roku 2017 znowu wychodzi na ulicę, gdyż nie zgadza się z obecnymi zmianami wprowadzanymi w Polsce przez rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Ten artykuł wygasł

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  dyskusja miala zbyt wysoki poziom intelektualny, ten tzw. pis+ziobro+gowin+kaczy.... mieli bardzo duze problemy z zrozumieniem argumentacji, to sa geniesze inaczej!!!
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Panie Tomaszu, dziekuje bardzo za mocne slowa i odwage !!! Tak trzymac !!!
  już oceniałe(a)ś
  11
  1
  To jest dyktatura - jak najbardziej. Wprowadzona jednak nie wskutek zamętu ale celowych działań, zakończonych zamachem stanu na konstytucyjny trójpodział władz.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Łomajgod! Jak ten pękaty księżulo może tak kłamać?!
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Walczyc trzeba i nalezy wszystkimi mozliwymi srodkami! Kaczynski nie byl by u wladzy gdyby ciemny lud nie wybral jego brata na Prezydent. Gdyby kosciol katolicki nie zdradzil Polakow.
  Czarnecki do wsza, gnida raczej do znszczenia.
  @wh2015
  Walczyć trzeba ale w wyborach i na idee. I powstrzymywać tych gnojków co w imię obrony swoich posad i interesów gotowi są na rozlew krwi .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polski zamęt bardzo celne określenie mam na myśli to wszystko co zafundowali nam politycy wszystkich opcji.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Róża , uważaj na Richardo , on jest bardzo mondry , nienawidzi Polek o innym nazwisku jak szydło , pocięgiel , wrona , kłonica itp,
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  !Prof. Hartman: Cham to cham, a idiota to idiota. Będziemy to mówić na przekór lecącemu błotu i ślinie! Pani Różo, Pani mówi to głośno i wyraźnie - dziękuję.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0