Dawno temu w fantastycznej przeszłości ludzie, elfy i krasnoludy zjednoczyli się przeciwko Sauronowi, Władcy Ciemności. Jego pierścień, odnaleziony przez hobbita, należy za wszelką cenę zniszczyć. Drużyna Pierścienia rusza więc w długą i niebezpieczną podróż. Przejdzie lasy pełne mówiących drzew, będzie walczyć z orkami Sarumana, pokonywać Góry Mgliste, zejdzie w głębiny krasnoludzkich kopalni królestwa Morii, będzie przedzierać się przez niebezpieczną przełęcz Caradhras, by podążać do Mordoru będącego celem epickiej wyprawy. A my ? wraz z nimi, by pokazać Wam te wszystkie miejsca!

Ten artykuł wygasł

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  OK, powinno się piętnować kłamstwa PISlamistów ale czemu przy pomocy "człowieka z Bydgoszczu"
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  idź do diabła, spieprzaj dziadu.....brrr
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  oczywiscie ze ten kaczy... ma problemy z emocjami, on chcialby byc wazny a Polacy nazywaja tego kaczy.....: kurdupel+Jarkacz+zbawpolske+gnom+prezesik+dziadyga+gnom+morderca brata+balbina+miernota+nieudacznik+siedzacy pod piezyna u matki+szczerbaty+stojacy na drabinie itp!!! ten kaczy... chcialby byc wielkim charyzmatycznym bohaterem ale nim nie jest , nie jest akceptowany przez wiekszosc obywateli, jest piosmiewiskiem i przedmiotem drwin!!! i to doprowadza tego malego czlowieka do pasji!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Stary bezzebny zboczony dziadyga kupil Polske za 500,-. I po dobroci nie odda. Dlatego musicie znosic kaprysy tego psychola.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0