Niemiecka stacja radiowa WDR 3, należąca do publicznego nadawcy radiowo-telewizyjnego Westdeutscher Rundfunk, od lat organizuje festiwal jazzowy Jazz Fest. Zapraszamy Was na jego tegoroczną odsłonę. W dzisiejszym programie: amerykański pianista Alan Pasqua & WDR Big Band oraz niemiecki pianista Jürgen Friedrich.

Ten artykuł wygasł

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  A o zakonnicy na pasach tym razem nic nie było? Coraz nudniejsi ci przepowiadacze z fusów.
  @Kacper Hauser Silisz sie na dowcip nie rozumiejac jego istoty. Dlatego jestes nudny jak flaki z olejem.
  już oceniałe(a)ś
  5
  5
  @abk Ach, strasznie, strasznie czuję się zmasakrowany. Gorzej niż rurkowiec.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Czy ktoś mi może powiedzieć czy istnieją jakieś niezależne media, które nie mają jakiejś narzuconej misji, zadań propagandowych itd? Pytam prawo i lewo: jak usłyszę, że jest to coś z Agory, Ringier Axel Springer, czy nawet Gazeta Polska, Fronda, wsieci.pl, prawy.pl to parsknę śmiechem. Czy jest ktoś taki jak np. Gadowski, czy Sumliński, tylko że w - że tak powiem - wersji zorganizowanej (cała redakcja)?
  już oceniałe(a)ś
  7
  5
  A ja z przyjemnością wysłuchałem tego programu. Bo tu nie struktura kapitałowa spółki ale rozum był najważniejszy. Red. Lis ma emocje (a kto ich nie ma?) ale narracja jest racjonalna a nie emocjonalna. I mam nadzieję, że "dobra zmiana", (vide moja stłamszona przez PIS "Trójka") nie zniszczy tego programu. Jak nam zabiorą wolność słowa, to nam zabiorą po prostu wolność. A że PIS do tego zmierza, nie mam żadnych wątpliwości.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Towarzystwo wzajemnej adoracji...
  już oceniałe(a)ś
  5
  4