Na północno-zachodniej Ukrainie, przy granicy z Białorusią, znajduje się duże złoże bursztynu. W ciągu ostatnich dziesięciu lat sieć mafii, skorumpowanych urzędników i drobnych kryminalistów przejęła kontrolę na wyławianiem bursztynu. I nad całym regionem.

Ten artykuł wygasł

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ja się zastanawiam, kto poza anonimowym ciemnogrodem i aktywem partyjnym pis, popiera rząd. Nie słychać, żeby jakiś tzw. autorytet ze sfery gospodarki, kultury, czy sportu powiedział jedno dobre słowo o pisowych pomysłach na urządzenie Polski. Za tow. Gomułki, którego mentalność i temperament często porównuje się do prezesa pis, w społeczeństwie panowało absolutne przekonanie o dyktaturze ciemniaków. Dzisiaj znowu grozi nam dyktatura ciemniaków???
  @anty-fob o... tego nie zauwazylem, dzieki za spostrzezenie, zwroce uwage na zjawisko. Dzieki
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @anty-fob Mamy wlasnie dyktature ciemniakow dla ciemniakow! Polska w swojej wiekszej czesci to kraj nie majacy nic wspolnego z nowoczesna cywilizacja, i mentalna i techniczna.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Na miłość boską, opamiętajcie się- ośmieszacie juz nie tylko siebie ale i Nas waszych wyznawców, poziom sięgnął dna!!! jestem zażenowana poziomem- czy to ma mnie przekonać,że to właśnie Wy macie rację?!!! trochę wysiłku intelektualnego
  @Elzbieta Roginska Wyznawców?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @Elzbieta Roginska Typowy wpis trolla, zero treści, dużo negatywnych emocji.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  To Lis przyczynil sie do popularyzowania pisu; najczesciej zapraszani to kurski i kempa! kazda pyskowka uchodzila! Pozer.
  @esa11 on tylko pokazywał jacy oni są, tak myślę...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  kierunek ma dobry ten walec.Miażdży lewaków,sbeków kwiczących oderwanych od koryta
  @wink111 Oj, nabełtane masz w łepetynie, żeby nie powiedzieć gorzej. Czuj się ofiatą propagandy.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0