Kanadyjska piosenkarka i autorka tekstów Elise LeGrow i DJ Fritz Kalkbrenner na scenie SchwuZ w Berlinie.

Ten artykuł wygasł

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Systematycznie ogladam programy p. red. T.LISA. Gratuluje, oby choc troche trafilo do rzadzacych. Wszyscy sie otrzasniecie, kiedy ta ''dobra zmiana'' zrujnuje Wam portfele.
  @klarneta8 Mnie już zrujnowała. Na udziałach w funduszu ubezpieczeniowym na dzisiaj jestem 7 tys. do tyłu. To przecież nic innego jak efekt "wyparowania" z giełdy tych miliardów. I pomyśleć że to wszystko się dzieje przez jednego człowieka.
  już oceniałe(a)ś
  4
  5
  Zadluzenie CZD wynosi ok 380 mln. Rydzyk dostal od rzadu, z naszej kieszeni, za nic, 200 mln. zlo. Kiedy ci zlodzieje zawisna?
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Bolszewicy każdy kraj doprowadzą do ruiny i nie inaczej będzie u nas. To kwestia czasu. "Ciemny lud" który kupił frazesy wyborcze bolszewików już niedługo się o tym przekona.
  już oceniałe(a)ś
  10
  8
  Warto bylo ogladac w TV konferencje prasowa Stoltenberga i acierewicza. Jakim wzrokiem pelnym nieskrywanej pogardy patrzyl Jens na Macierewicza.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Dzis WIGi spadly o przeszlo 1.8 %. Caly swiat jest spokojny, tylko polskie rynki finansowe wala sie. Czas najwyzszy obalic ten rezym, zanim Polska zostanie zrujnowana, a prawo bedzie sluzyc podtrzymywaniu sdyktatury faszystowskiej.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Do cenzury: dlaczego jedne komentarze ukazuja sie natychmiast, a inne ida do zamrazarki? Sa to zupelnie arbitralne decyzje, pozbawione sensu.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Oj tam , się dodrukuje :)
  już oceniałe(a)ś
  7
  7
  Bedzie czym handlowac na swiatowym wolnym rynku. Z 20 miliardow mozna zrobic szybko 40 miiardow polskich dlugow, a male tapniecie moze zakonczyc sie zatonieciem.
  @abk Nie o to, nie o to! Możliwości pożyczania dla Polskiego Rządu szermującego Narodowym Katolicyzmem zawężają się!
  już oceniałe(a)ś
  9
  6
  @vibhisana2 O to tez. Ale masz racje, ze mozliwosci zapozyczania sie polskiego rzadu sa zawezone. Dlatego beda pozyczac inaczej. Na duze panstwowe spolki, co wynika z planu Mazowieckiego. Az piramida sie posypie razem z Polska.
  już oceniałe(a)ś
  9
  5