W ramach akcji #MeToo kobiety w Londynie mówią o molestowaniu seksualnym w miejscach publicznych. To pierwsza dyskusja na taką skalę.

Ten artykuł wygasł

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Duda ośmiesza ten urząd.
  już oceniałe(a)ś
  68
  3
  Dobry program, przypomniane wystąpienia i obietnice Dudy jasno pokazują, że mamy prezydenta marionetkę, Rzeczywiście, po co on tym prezydentem jest? chyba tylko dla podpisywania ustaw pisowskich, które są niezgodne z konstytucją.
  już oceniałe(a)ś
  56
  2
  Podziekowania za program w swietnym stylu i najlepsze zyczenia urodzinowe dla pana Tomasza Lisa!
  już oceniałe(a)ś
  45
  3
  Bardzo dobry program.
  już oceniałe(a)ś
  31
  2
  Świetny program. Pięknie ich pan punktuje i rozlicza z obietnic i mydlenia oczu.
  już oceniałe(a)ś
  29
  1
  bardzo ciekawe spotrzezenia pana Kasparowa. o prezydencie na cztery litery szkoda czasu aby cos napisac...
  już oceniałe(a)ś
  29
  4
  Duda człowiek bez honoru , co innego mówi co innego robi. Nienawidzi jak cała reszta pisowców,Polaków. To hańba i wstyd że mamy takiego prezydenta .
  już oceniałe(a)ś
  28
  4
  Duda zdecydowanie jeszcze gorszym prezydentem niż Lech Kaczyński. Zdawałoby się, ze trudno o bardziej beznadziejnego i marionetkowego prezydenta Europejskiego kraju niż był Lech i ze trudno go będzie w tym rankingu przebić to jednak Duda zrobił to z powodzeniem. Obaj wyniesieni na piedestały z zupełnej nicości ( Walesa tez nie miał przygotowania by być prezydentem ale ma zasługi uznawane przez cały cywilizowany świat i nie splamił się dzieleniem Polaków) ale Duda nawet nie próbuje udawać, ze nie jest prezydentem wyłącznie elektoratu PiSu a nie narodu. Trudno powiedziec jakby się zachował Lech po wygraniu wyborów przez PiS ale może nie zachowałby się tak nikczemnie w swoim konformizmie.
  @r.d. ale pierd@#?%lisz
  już oceniałe(a)ś
  0
  1