U naszych zachodnich sąsiadów widać już oznaki wiosny, we Francji trwają protesty przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego, a w Indonezji wybuchł wulkan Merapi. Każdego dnia fotoedytorzy "Gazety Wyborczej" oglądają tysiące fotografii. W przeglądzie zdjęć dnia chcemy się z państwem podzielić fotografiami nie tylko newsowymi, ale również tymi, o których nagle zrobiło się głośno, oraz tymi, które nas zachwyciły...
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Kliknij w zdjęcie na górze lub skroluj

Wiosna nadchodzi

Fot. Sina Schuldt / AP

Kwitnące krokusy na śniegu w dzielnicy Oberneuland w Bremie, Niemcy, 11 marca 2023 r.

Muzyk uliczny

Fot. Alvaro Barrientos / AP Photo

67-letni Chirita Sterin z Rumunii gra na akordeonie w Pampelunie w północnej Hiszpanii, 11 marca 2023 r.

Prezentacja

Fot. Tomasz Pietrzyk / Agencja Wyborcza.pl

Wystawa Kotów Rasowych we Wrocławiu, 11 marca 2023 r.

Wybuch wulkanu

Fot. Slamet Riyadi / AP Photo

Wybuch wulkanu Merapi w Sleman w Indonezji, 11 marca 2023 r.

Zacięta walka

Fot. Alessandra Tarantino / AP Photo

Liam Williams z Walii (po lewej) zdobywa drugą bramkę dla swojej drużyny podczas meczu rugby Sześciu Narodów pomiędzy Włochami a Walią na stadionie olimpijskim w Rzymie, 11 marca 2023 r.

Wybuch bomby w Afganistanie

Fot. Abdul Saboor Sirat / AP Photo

Ranny mężczyzna po wybuchu bomby w Mazar-e-Sharif, stolicy prowincji Balkh w północnym Afganistanie, 11 marca 2023 r. Bomba wybuchła podczas ceremonii wręczenia nagród dla dziennikarzy.

Protesty we Francji

Fot. Jeremias Gonzalez / AP Photo

Protestujący ścierają się z funkcjonariuszami policji podczas demonstracji w Nantes we Francji, 11 marca 2023 r. W proteście biorą udział przeciwnicy planu prezydenta Emmanuela Macrona, który chce podnieść wiek emerytalny z 62 do 64 lat.

Ochrona

Fot. Mark Schiefelbein / AP Photo

Funkcjonariusze ochrony monitorują odgrodzony obszar podczas sesji Narodowego Kongresu Ludowego Chin w Wielkiej Hali Ludowej w Pekinie, 11 marca 2023 r.

Wysiłek

Fot. Eugene Hoshiko / AP Photo

Roki Sasaki z Japonii podczas meczu grupy B przeciwko Czechom podczas World Baseball Classic w Tokio w Japonii, 11 marca 2023 r.

Kobiety protestują w Izraelu

Fot. Ohad Zwigenberg / AP Photo

Izraelskie działaczki na rzecz praw kobiet protestują przeciwko planom rządu premiera Benjamina Netanjahu dotyczącym naprawy systemu sądownictwa, Tel Awiw, Izrael, 11 marca 2023 r.

Wierny kibic

Fot. Themba Hadebe / AP Photo

Samotny kibic podczas drugiego testowego meczu krykieta pomiędzy RPA a Indiami Zachodnimi w Johannesburgu, RPA, 11 marca 2023 r.

Flagi do góry nogami

Fot. Peter Dejong / AP Photo

Uczestnicy protestu trzymają holenderskie flagi do góry nogami. Demonstranci biorą udział w antyrządowej manifestacji organizacji rolniczych w Hadze, Holandia, 11 marca 2023 r.

Akcja ratunkowa

Fot. Evgeniy Maloletka / AP Photo

Ratownik rozmawia przez telefon, podczas gdy jego zespół gasi pożar w domu, który został ostrzelany przez siły rosyjskie w Konstantynówce w Ukrainie, 10 marca 2023 r.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Aleksandra Sobczak poleca
Czytaj teraz

Przydatne linki

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Krokusy - jakie piękne! Zupełnie absurdalne, jak we śnie.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0