Tu zapraszamy do licytacji

Ponieważ Pan Prezydent nie chciał przyjąć od nas książki z listami Czytelników, postanowiliśmy jego egzemplarz przekazać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Jak powstała ta książka?

6 sierpnia 2015 r. Prezydent Andrzej Duda napisał list do czytelników "Gazety Wyborczej". List ten opublikowaliśmy, a nasi czytelnicy licznie nań odpowiedzieli.

W duchu deklarowanej przez Prezydenta wspólnoty ogłosiliśmy wówczas, że listy te opublikujemy i przekażemy Prezydentowi. Kierując się najlepszą wolą, złożyliśmy z nich specjalną księgę pt. "Listy do Prezydenta", którą wydaliśmy tylko w dwóch unikatowych egzemplarzach w twardych oprawach. Jednym dla Prezydenta, drugim dla "Wyborczej". Listy opublikowaliśmy w kolejności alfabetycznej według nazwisk autorów. Nie ingerowaliśmy w ich treść, respektując autorski styl.

Przez wiele tygodni bezskutecznie próbowaliśmy przekazać listy naszych czytelników. Zwodzono nas i przekładano terminy. 28 października 2015 r. zwróciliśmy się więc na piśmie do Kancelarii Prezydenta z prośbą o oficjalne potwierdzenie odmowy spotkania się z przedstawicielem redakcji "Wyborczej" lub o wyznaczenie terminu. Nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Liczymy na Waszą hojność!

 

Dla Wszystkich, którzy chcieliby wspomóc WOŚP - nasza puszka: https://www.siepomaga.pl/r/wyborczawosp

Znajdziesz nas na Twitterze , Google+ i Instagramie

 

Jesteśmy też na Facebooku. Dołącz do nas i dziel się opiniami.

 

Czekamy na Wasze listy: listy@wyborcza.pl