Naszą niezależność udaje nam się zachować dzięki osobom takim jak Ty, które regularnie kupują papierowe wydanie "Wyborczej" i subskrybują Wyborcza.pl w internecie.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Taśmy Obajtka, Wieże Kaczyńskiego, nadużycia w Kościele... Nasze teksty od ponad 30 lat ujawniają niewygodną prawdę, zwracają uwagę na problemy słabszych i dyskryminowanych, zmieniają nastroje społeczne i polityczne w kraju.

Subskrybując "Wyborczą", wspierasz niezależne i profesjonalne dziennikarstwo

Nad niektórymi aferami, jak Partia i Spółki, pracuje przez wiele miesięcy aż kilkunastu reporterów, analizując dziesiątki dowodów i dokumentów. Od momentu rosyjskiej inwazji na Ukrainę nie przestajemy relacjonować sytuacji na Wschodzie. Odkąd w 2020 roku partia rządząca przejęła kontrolę nad mediami lokalnymi w Polsce, jeszcze mocniej postawiliśmy na rozwój dziennikarstwa lokalnego. Obecnie działamy w aż 33 redakcjach w kraju, gdzie miejscowi dziennikarze i reporterzy piszą o tematach ważnych dla lokalnej społeczności.

Nasza praca od lat doceniana jest w Polsce i na świecie

O rzetelności i zaangażowaniu "Wyborczej" świadczy kilkaset branżowych nagród, w tym m.in. aż 60 statuetek Grand Press. Nasz tytuł jest nie tylko symboliczny, ale też całkowicie niezależny od władzy i polityków.

Tę niezależność udaje nam się zachować dzięki Twojej subskrypcji, dzięki osobom takim jak Ty, które regularnie kupują papierowe wydanie „Wyborczej" i subskrybują Wyborcza.pl w internecie.

Jest nas już ponad 300 tysięcy

"Wyborcza", zaraz za Netflixem i Spotify, jest najchętniej subskrybowaną marką w Polsce. Prenumeratorów cyfrowych jest już 296 tysięcy, a średnia sprzedaż wydania papierowego to w pierwszej połowie 2022 roku 50,2 tys. egzemplarzy dziennie (dane za PBC). Prenumerując "Wyborczą", nie tylko zyskujesz dostęp do rzetelnych, aktualnych i ciekawych tekstów, stajesz się też częścią wspólnoty ludzi, którym zależy.

Dzięki subskrypcji tylko w ciągu ostatnich trzech lat przekazaliśmy ponad milion złotych na wsparcie protestujących nauczycieli, Strajk Kobiet oraz pomoc mieszkańcom objętego wojną Mariupola.

Razem z naszymi Czytelniczkami i Czytelnikami w ramach Klubu "Wyborczej", który odbywa się cyklicznie kilkanaście razy w roku, spotykamy się regularnie z kluczowymi osobistościami ze świata polityki czy kultury. Na Czerskiej 8/10 gościliśmy już między innymi Olgę Tokarczuk, Adama Bodnara, Timothy'ego Snydera, Anne Applebaum czy Donalda Tuska.

Dołącz do wspólnoty ludzi, którzy tworzą lepszą przyszłość.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem