Robert Smith odniósł zwycięstwo, za które fani będą go kochać jeszcze bardziej. Bileteria Ticketmaster zwróci im wysoką opłatę serwisową za kupno biletów na koncert The Cure.

Ticketmaster to amerykańska bileteria, która od 2010 roku, razem z agencją koncertową Live Nation, tworzy giganta branży rozrywkowej - firmę Live Nation Entertainment. Firma ta pobierała zawyżoną opłatę serwisową od klientów kupujących za jej pośrednictwem bilety na koncerty.

Zauważył to Robert Smith, lider The Cure. Zespół szykuje się do trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych, ale fani, którzy chcieli nabyć bilety na te występy, zaczęli się skarżyć w mediach społecznościowych na zbyt wysokie ceny.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Nawet z tymi dopłatami bilety Stanach są po prostu wiele tańsze niż u nas. Jeżeli Amerykanie się burzą, to my chyba powinniśmy wyjść na ulicę. Jesteśmy tak bogatym społeczeństwem, żeby aż tak przepłacać? Co jest z nami nie tak, że dajemy się tak łupać na każdym kroku?
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  ja zapłaciłam za jeden bilet w Łodzi w przeliczeniu 100 dolarów. I też mam napisać do Smitha?
  @nodiet
  Może warto
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @nodiet
  Jeżeli umiesz...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ArtykułArtykuł trochę nierzetelny. Przede wszystkim zaczęło się od tego, że bilety były wyceniane dynamicznie jak przejazdy Uberem. To wzbudziło sprzeciw Smitha. Gdy Evil Nation się z tego wycofało pod naciskiem The Cure, firma postanowiła sobie skompensować "straty" zawyżona opłatą serwisową.

  zapraszam na facebook.com/ToDoCiebie
  już oceniałe(a)ś
  5
  0