Myślę globalnie, a dom mam w sercu - mówi Tymek, jeden z najgorętszych artystów na polskiej scenie. Zaczynał od hip-hopu, dziś nagrywa przebojowe utwory, które wpadają w ucho tysiącom słuchaczy.

Rekordy są od tego by je bić, ale nie być ich niewolnikiem. Wie o tym doskonale Tymek, artysta, którego teledyski mają wielomilionowe odsłony na YouTubie („Język ciała" przekroczył już 160 milionów odsłon), czy wielomilionowe odsłuchy na Spotify. Choć zaczynał od sceny hiphopowej, dziś już przynależy do świata muzycznego bez podziału na style czy gatunki. 

Nagrywa utwory, które wpadają w ucho tysiącom, oraz kompozycje bardziej niszowe. Jego muzykę można usłyszeć na autorskich albumach, płytach zaprzyjaźnionych muzyków czy np. na ścieżce dźwiękowej do serialu „Rojst '97". Przed Tymkiem bardzo aktywny sierpień, artysta wystąpi na kilkunastu koncertach i festiwalach. 

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Nie znam jegomościa, widać, że nie jestem jedyny.
  już oceniałe(a)ś
  21
  1
  "największym wyzwaniem zawsze było to, by być sobą" - ech, po takim banale dalej nie czytam, idę sobie odsłonię zasłonę
  już oceniałe(a)ś
  18
  1
  Nigdy nie slyszalem Tymka ani o Tymku a slucham bardzo duzo roznej muzy ...
  już oceniałe(a)ś
  18
  1
  Pierwsze słyszę. jakoś nie odczułem jeszcze gorąca tej odsłanianej gwiazdy.
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  "nagrywa przebojowe utwory, które wpadają w ucho tysiącom słuchaczy"

  Ma aż tysiące słuchaczy...? Łał.
  To mi przypomina "Lata dwudzieste... lata trzydzieste":

  - Cały Rzeszów szalał na jej punkcie!
  - Oooh, cały Rzeszów...?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @pauleycz
  Sorry ale to co podlinkowaliście jakoś w ucho nie wpada, nie dotrwałem nawet do połowy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Naprawdę promujecie takie wypociny jakiegoś drechola?
  Aha, ma dużo wyświetleń na jutube i tiktoku, to jest teraz taki fetysz redaktorzyn z działu kultury GW, który zaspokaja ich doznania artystyczne. No cóż, jak mawiają - miliony much nie może się mylić.
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  w tymka co to go nikt nie zna zainwestowali:

  ORGANIZATOR: Agora SA, Wyborcza.pl. WSPÓŁORGANIZATOR: Urząd Miasta w Olsztynie. Partner główny: Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Sponsor: Perła Browary Lubelskie. Partnerzy strategiczni: Merrell, Nałęczowianka. Partner eko: Dobra Energia dla Olsztyna. Partner logistyczny: DPD. Partner merytoryczny: ZAiKS. Partner miejsca: OSiR.

  Partnerzy: Kinder Bueno White, Instax Fuji Film, Michelin, Salony Muzyczne Riff, Trefl, Port Lotniczy Olsztyn-Mazury, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Inka, Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie, Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Olsztynie, Alcar ? Autoryzowany Koncesjoner Renault, Galeria Warmińska, Aura Centrum Olsztyna, Społem, Bolero, Remondis.

  Patroni medialni: Wyborcza.pl, Helios, AMS, Kino Polska, WP.pl, MADE IN Warmia & Mazury, Radio Nowy Świat, Rytmy.pl, CGM. Aktualne informacje o festiwalu publikowane są na Facebook.com/olsztyngreenfest . Bilety do kupienia na eBilet.pl oraz na Goingapp.pl
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  kto to???
  już oceniałe(a)ś
  7
  0