Nie chcesz wiązać się subskrypcją, a masz ochotę obejrzeć ciekawy serial lub program? Dzięki serwisowi VOD.pl możesz oglądać popularne treści i nie musisz za to ponosić żadnych opłat. Wystarczy uruchomić przeglądarkę na komputerze, tablecie lub w telefonie i oglądać.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Świat przechodzi na abonament. Płacimy go już nie tylko za telefony, ale i dostęp do telewizji czy ulubionych programów, a nawet tekstów. O ile jednak telefony użytkujemy na co dzień, o tyle nie zawsze mamy czas na oglądanie seriali czy programów, stąd często rezygnujemy z opłacania abonamentu za serwisy streamingowe. Tym bardziej, że wiele platform decyduje się na podnoszenie opłat za subskrypcje.

Czasem przychodzi jednak czas, gdy siadamy na kanapie z kubkiem herbaty w ręku i mamy ochotę coś obejrzeć, bez zobowiązań w postaci comiesięcznych płatności. Co wtedy?

Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi VOD.pl. To dostępna bez żadnych opłat i subskrypcji platforma z popularnymi serialami i programami uruchomiona przez TVN. Serwis oferuje bogatą bibliotekę seriali, dokumentów, programów rozrywkowych i poradnikowych oraz filmów. Dostęp do VOD.pl możliwy jest z przeglądarki na komputerze, smartfonie lub tablecie. W przyszłości usługa pojawi się również jako aplikacja na innych najbardziej popularnych platformach, w tym smart TV. Zawsze będzie bezpłatna.

Od śmiechu po gęsią skórkę

Co można obejrzeć na VOD.pl? Będąc jeszcze w zimowym nastroju, warto włączyć „Listy do M". To kultowa komedia romantyczna, której akcja rozgrywa się w zaśnieżonej, mroźnej Warszawie w trakcie wyjątkowego dnia – wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Opowiada historię 15 bohaterów, szukających miłości. W serwisie VOD.pl dostępne są trzy pierwsze części tego filmu. W dobrym, romantycznym nastroju utrzyma też komedia „Podatek od miłości" oraz „Kochaj i tańcz". Pierwszy film opowiada o pracowniczce Urzędu Skarbowego i domniemanym oszuście podatkowym, który wpada w jej sidła. „Kochaj i tańcz" to z kolei historia rodzącego się silnego uczucia, wzmocnionego pasją do tańca. Łzy wyciśnie film „Nad życie", wzruszająca historia polskiej siatkarki Agaty Mróz, która musiała zmienić swoje życie, gdy dowiedziała się o chorobie, natomiast dreszczyk emocji zapewni film „Nowe życie", opowiadający o tajemniczej sekcie.

Wciągające seriale

VOD.pl oferuje wiele wciągających seriali. To świetna okazja, by przypomnieć sobie kultowe tytuły, jak „Magda M", serial nagrodzony czterema statuetkami Telekamery, w którym prawniczka Magda mierzy się z trudnościami pracy na sali sądowej i życiu prywatnym, czy też „Kasia i Tomek", opowiadający o perypetiach żyjącej na kocią łapę pary. W bibliotece seriali są także takie znane tytuły, jak: „39 i pół", „Usta usta", „BrzydUla", „Przepis na życie", „Prawo Agaty", „Druga szansa", „Diagnoza". Są też zagraniczne tytuły, jak choćby „Upadek", realistyczny serial łączący w sobie elementy psychologicznego thrillera z wątkami kryminalnymi, opowiadający historię ambitnej pani inspektor Stelli Gibson (Gillian Anderson), która jest gotowa poświecić wszystko, aby schwytać każdego złoczyńcę. W napięciu trzyma również „Most nad Sundem", duńsko-szwedzki telewizyjny serial kryminalny o zbrodni, do której doszło na granicy obu państw.

Interesujące programy

Oderwać się od codzienności pozwalają programy. „Martyna na krańcu świata" zabiera w podróż do najbardziej odległych zakątków i przedstawia historie mieszkających tam, inspirujących kobiet. „Królowe życia" pokazują, jak to jest pławić się w luksusach – Dagmara, jej syn Conan i przyjaciele codziennie przeżywają przygody nie tego świata, a jednak większość z nich rozgrywa się w Kłodzku, rodzinnej miejscowości Królowej. W jej życiu nie ma miejsca na szarość i przeciętność. Ta kobieta to petarda! VOD.pl pozwala podglądać też prace fryzjerów, projektantów wnętrz czy pracowników salonów sukien ślubnych. W taką podróż zabiera „Afera fryzjera", „Dorota was urządzi" oraz „Salon sukien ślubnych".

Wybór programów i seriali na VOD.pl jest ogromny i można dopasować go do nastroju czy wieku widzów. Z dziećmi można obejrzeć choćby „Kobietę na krańcu świata", a z przyjaciółmi „Alfabet strachu". Dzięki ponad 500 tytułów przygotowanych na start, każdy znajdzie w VOD.pl coś dla siebie. Zaplanować można krótki relaks lub prawdziwy filmowy czy serialowy seans, serwując sobie solidną dawkę śmiechu, wzruszenie albo dostarczając prawdziwego dreszczyku emocji. Wystarczy włączyć przeglądarkę na dostępnym urządzeniu, będąc w domu, podróży czy kawiarni i przekonać się, jak łatwo dostępna jest rozrywka i jak wygodnie można z niej korzystać, bez opłat.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej