Martwią Cię rosnące koszty kredytów i zaczynasz odwlekać zakup nowego samochodu? Wybierając Volvo możesz spać spokojnie! Najnowsze XC40, XC60 i XC90 dostępne są w bardzo atrakcyjnym finansowaniu leasingowym 105%. To najprawdopodobniej najlepsza oferta dla przedsiębiorstw na polskim rynku!
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Okazuje się, że nadal możesz mieć wyjątkowo komfortowy i bezpieczny samochód w bardzo korzystnym finansowaniu. Poznaj możliwości tych trzech modeli i wybierz rozwiązanie najkorzystniejsze dla siebie!

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Poznaj XC90 – potężne auto dla wymagających!

Zacznijmy od największego auta, czyli od Volvo XC90. To duży pojazd bardzo wszechstronny.. Dla tego auta nie ma zbyt wysokich krawężników, ani progów zwalniających. Chcesz jechać z rodziną na narty? Nic trudnego!

W samochodzie wygodnie może podróżować nawet 7 osób. Wygodne parkowanie zapewnia m.in. system kamer 360 stopni, a legendarne systemy bezpieczeństwa Volvo wraz z masywną konstrukcją ochronią Ciebie i Twoją rodzinę w newralgicznym momencie.

Volvo XC60 – przestronne, bezpieczne i komfortowe rodzinne auto!

Model XC60 to najlepiej sprzedający się model Volvo w Polsce i na świecie. . Czym się charakteryzuje to auto? Samochód ma między innymi bardzo przestronny bagażnik (którego pojemność to ponad 480 litrów), wiele miejsca dla pasażerów i kierowcy oraz najnowocześniejsze systemy komfortu i bezpieczeństwa, dostępne na rynku.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

W rodzinnym SUVie znajdziesz między innymi rozbudowane narzędzia multimedialne (wspierające pakiet Google), układ ostrzegający o obiektach zbliżających się z boku, aktywne podwozie z zawieszeniem pneumatycznym oraz dynamiczne silniki (również w hybrydowym wydaniu), które pozwolą na sprawne poruszanie się po trasie i w mieście, redukując jednocześnie spalanie!

Szukasz crossovera na trasę i do miasta? XC40 to wybór dla Ciebie!

Poszukujesz mniejszego crossovera? Idealnym wyborem będzie Volvo XC40! To wszechstronny i innowacyjny samochód m.in. z systemem kamer 360 stopni, multimedialnym pakietem od Harman Kardon oraz licznymi narzędziami wspomagającymi koncentrację kierowcy i bezpieczeństwo.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

XC40 to wybór dla osób, które chcą się wszędzie zmieścić podróżując często po mieście, a jednocześnie wybierają się na bliższe i dalsze rodzinne wycieczki. Auto zapewnia bagażnik z pojemnością przekraczającą 440 litrów, niewielkie spalanie, dynamiczne przyspieszenie i sprawną, automatyczną skrzynię biegów! Warto wspomnieć również o wydajnym systemie wentylowania kabiny pojazdu wraz z specjalnymi filtrami powietrza. To przekłada się nie tylko na przyjemność jazdy, ale też koncentrację kierowcy i bezpieczeństwo w ruchu drogowym!

Poznaj wszystkie zalety leasingu 105% od Volvo!

Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na duże XC90, wszechstronne Volvo XC60 czy kompaktowe XC40 – wszystkie trzy pojazdy sfinansujesz przy pomocy promocyjnego leasingu 105%! To aktualnie najlepsza oferta rynkowa dla właścicieli firm, zapewniająca niskie raty miesięcznie i atrakcyjny łączny koszt zakupu pojazdu.

Dzięki ofercie Volvo nie musisz obawiać się niebotycznie wysokich rat. Wszystkie warunki będą ustalone na Twoich zasadach, uwzględniając potencjalną wpłatę własną i kwotę wykupu pojazdu. Oferta leasingowa obejmuje Volvo XC90, XC60 i XC40 z układami napędowymi typu mild-hybrid.

Nie zwlekaj! Skontaktuj się już dziś z salonem Volvo w Twojej okolicy i skonfiguruj samochód dostosowany do Twoich potrzeb.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej