Wakacje dobiegają końca, a w powietrzu unosi się już zapach jesieni. Wchodzimy na pełne obroty, dzieci zaczynają szkołę i coraz chętniej wracamy do wakacyjnego odpoczynku i do galerii zdjęć w telefonach. A co powiecie na to, aby przenieść fotografie na większy ekran?
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Salon to najczęściej przestrzeń tętniąca rodzinnym życiem, gdzie telewizor pełni funkcję współczesnego ogniska, przed którym gromadzą się domownicy. Nie da się ukryć, że rola największego domowego ekranu wciąż ewoluuje. To właśnie w efekcie takiej przemiany powstał Samsung The Frame. Wyjątkowy telewizor, który nie tylko dostarcza rozrywki, ale pozwala także celebrować wyjątkowe wspomnienia. W unikatowej oprawie można bowiem pokazać rodzinne portrety czy zdjęcia z wakacyjnych podróży.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Nie podglądaj, podziwiaj

Nie bez powodu wspomnieliśmy o galeriach zdjęć w urządzeniach mobilnych. Fotografujemy coraz więcej, ale są chwile i wydarzenia, które zasługują na wyjątkową ekspozycję. Obecnie, wykorzystując urządzenia, takie jak The Frame ulubione kadry otrzymają oprawę, na jaką zasługują i na co dzień będą przywoływać uśmiech.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Ten niezwykły telewizor posiada dedykowany Tryb Sztuka, dzięki któremu na ekranie można – obok grafik i obrazów – wyświetlić swoje własne zdjęcia. Zostało to przemyślane tak, aby ułatwić ich wgrywanie. W praktyce fotografie prześlemy ze smartfona za pomocą aplikacji Smart Things, dostępnej dla smartfonów z systemem iOS i Android lub dodamy je korzystając z pamięci USB. Z powodzeniem stworzymy także swoją kolekcję, która może liczyć nawet do 5 tysięcy zdjęć – właśnie tyle pomieści wbudowana 16-gigowa pamięć.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Wgranie zdjęć to jednak dopiero początek. Prawdziwa artystyczna zabawa dopiero się rozpoczyna. To od nas zależy, w jaki sposób będziemy prezentować fotografie na dużym ekranie. Można wybrać passe-partout spośród 5 wzorów i 16 opcji kolorystycznych. Z kolei, jeśli chcemy nadać swoim zdjęciom dodatkowego charakteru, możemy zastosować dostępne filtry. Do wyboru jest aż 6 wariantów: Oryginał, Sztuka, Atrament, Pastele, Akwarela i Fauve. Za ich pomocą nasze prywatne fotografie mogą zamienić się w dzieła sztuki przypominające np. malarstwo impresjonistów.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Efekt potęguje unikatowa Matowa Powłoka Ekranu, która sprawia, że fotografia pełna będzie detali i tekstur, które na małym ekranie są wręcz niedostrzegalne. Dzięki zastosowanej technologii światło sztuczne i naturalne jest rozpraszane, a zdjęcie będzie prezentować się niczym profesjonalna odbitka.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

No właśnie, jeśli mowa o prezentacji zdjęć w domowych wnętrzach nie zapominajmy o odpowiedniej oprawie. Jedną z cech charakterystycznych The Frame jest Design Obrazu, który stanowi swoistą kropkę nad „i". Ekran z powodzeniem może stać się częścią domowej kolekcji zdjęć czy obrazów. Na przykład jeśli we wnętrzu dominuje ciepły i minimalistyczny styl skandynawski ramki w kolorze jasnego drewna sprawdzą się idealnie. To dodatkowe akcesorium, które można dokupić a do wyboru są różne style i opcje kolorystyczne, więc można dopasować je do wnętrza. Warto dodać, że ramki są magnetyczne, dzięki czemu wymiana jest szybka i łatwa. Dodatkowo, w zestawie z telewizorem dostępny jest tzw. Dopasowany Uchwyt, który umożliwia montaż ekranu do ściany tak, aby prezentował się jak obraz.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Zachwycając się fotografiami, od których naprawdę trudno jest oderwać wzrok, nie powinniśmy zapominać, że The Frame to przede wszystkim telewizor. Ma do zaoferowania równie wiele w kontekście domowej rozrywki. Doskonałe, pięknie nasycone kolory w każdym oświetleniu to zasługa 100% Natężenia Kolorów i technologii QLED. Telewizor wykorzystuje też super procesor i sztuczną inteligencję, aby filmy prezentowały się w niemal kinowej jakości. Jako że jest to Smart TV znajdziemy tu również nasze ulubione aplikacje VOD, takie jak Netflix, HBO Max czy Disney+.

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

Podsumowując, z The Frame najpiękniejsze rodzinne wspomnienia zapisane na fotografiach odnajdą swoje miejsce w domu.

Materiał sponsorowany

Materiał promocyjny Partnera
Materiał promocyjny Partnera 

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej