Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jesienią tego roku NENT Group, właściciel Viaplay, oraz NBCUniversal podpisały wieloletnią umowę, na mocy której serwis jest pierwszą platformą partnerską hayu w Polsce, Estonii, Łotwie oraz Litwie. Dzięki rozpoczętej współpracy najpopularniejsze programy typu reality show są dostępne dla widzów we wszystkich czterech krajach jako część subskrypcji Viaplay.

embed

Porozumienie obejmuje zarówno najnowsze sezony, jak i wszystkie wyemitowane dotychczas odcinki międzynarodowych produkcji, takich jak ‘Z kamerą u Kardashianów’, ‘Pod pokładem’, ‘Transakcje za milion dolarów’ i ‘Żony Beverly Hills’. Hayu oferuje szeroką gamę programów w kategorii ‘bez scenariusza’, które są poświęcone m.in. życiu celebrytów, tematyce lifestyle, wystroju wnętrz, randkowania, gotowania, mody czy prawdziwych zbrodni.

Keeping up with the KardashiansKeeping up with the Kardashians 

Już w pierwszym roku współpracy, w specjalnej strefie hayu na platformie Viaplay, dostępnych będzie ponad 1000 odcinków różnorodnych programów. Większość nowych produkcji hayu będzie miała swoją premierę na platformie Viaplay w tym samym dniu, co w Stanach Zjednoczonych.

Keeping up with the KardashiansKeeping up with the Kardashians 

Filippa Wallestam, NENT Group Chief Content Officer: ‘Formaty reality show dostarczają emocji oraz dramaturgii, dzięki czemu mają wielu wiernych fanów i konkurują z podobnymi treściami dostępnymi w tej samej kategorii. Znane na całym świecie programy hayu, takie jak ‘Z kamerą u Kardashianów’ i ‘Żony Beverly Hills’ z pewnością zostaną entuzjastycznie przyjęte przez publiczność na naszych czterech nowych rynkach, gdzie jedyna w swoim rodzaju oferta Viaplay, łącząca produkcje Viaplay Originals, międzynarodowe filmy i seriale, treści dla dzieci oraz sport na żywo, już teraz kształtuje nową, ekscytującą rzeczywistość na rynku streamingu’’.

Letni klimat

Below Deck - Sailing YachtBelow Deck - Sailing Yacht 

Gdy pogoda za oknem nie dopisuje, a letni wypoczynek staje się coraz bardziej odległym wspomnieniem, nadal można odwiedzić najbardziej ekskluzywne plaże wspólnie z bohaterami programu „Summer House". Ponadto na Viaplay można obserwować życie na luksusowym jachcie w trakcie sezonu czarterowego i wyruszyć w rejs z załogami programów „Below Deck – Pod Pokładem", którego dostępnych jest już pięć najnowszych sezonów, „Below Deck Mediterranean" oraz „Below Deck Sailing Yacht".

Luksusowe wnętrza

Kolejnymi wartymi uwagi programami typu reality shows, które znajdują się w ofercie Viaplay, są „Million Dollar Listing Los Angeles" oraz dwukrotnie nominowany do nagrody Emmy „Million Dollar Listing New York" opowiadające o życiu i pracy agentów najbardziej luksusowych nieruchomości w Nowym Jorku i Los Angeles. Fani tych seriali z pewnością polubią także ‘Flip It Like Dislick’, w którym Scott Disick dzieli się swoją pasją do projektowania wnętrz ekskluzywnych domów.

Nieudane operacje plastyczne

BotchedBotched 

Wiele osób uważa, że operacja plastyczna może okazać się rozwiązaniem wszystkich problemów. Niestety czasami decyzje dotyczące ingerencji w naturalne piękno okazują się być bardzo dużym błędem. W programie ‘Botched - Plastyczna fuszerka’ można obserwować pracę słynnych amerykańskich chirurgów, którzy odwracają skutki nieudanych operacji plastycznych. Każdy odcinek to inna historia bohaterów, którzy walczą o to, by znów poczuć się pięknie.

Hity zza oceanu

Na platformie Viaplay znajdują się wszystkie sezony programu, którego nie trzeba nikomu przedstawiać – „Z kamerą u Kardashianów", czyli show o nieco ekscentrycznej, lecz jednocześnie najbardziej znanej rodzinie amerykańskich celebrytek. Widzów, którzy są fanami sióstr Kardashian z pewnością zainteresują także podobne propozycje dostępne na Viaplay, w tym najnowsze sezony „Żon Beverly Hills"; „Żon Salt Lake", programy takie jak „Gospodynie z kasą. Nowy Jork"; „Bogate Życie w New Jersey"; „The Real Housewives of Orange County" czy „Żony Atlanty".

The Real Housewives of NYCThe Real Housewives of NYC 

Od kuchni

Lisa Vanderpump to brytyjska osobowość telewizyjna znana między innymi z występu w programie „Żony Beverly Hills". Tym razem zaprasza widzów na zaplecze restauracji, którą prowadzi razem z zespołem zwariowanych współpracowników. Serial „Vanderpump Rules" to reality show, jakiego jeszcze nie było.

Niezapomniane historie

The Real Housewives of Orange County

The Real Housewives of Orange CountyThe Real Housewives of Orange County 

W historii reality shows zapisało się wiele momentów, które są pamiętane przez lata. W programie „For Real: The Story Of Reality TV" Andy Cohen wraca do najważniejszych wydarzeń, jakie miały miejsce w tego typu programach i rozmawia z ich bohaterami.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.