Kiedyś była znaną i podziwianą modelką, teraz zobaczymy ją w filmie "Jezioro Słone". Katarzyna Butowtt ma 66 lat i, na przekór stereotypom, czuje się piękna.

- Czy jest sens wracać tam, skąd wyszło się już dawno temu? - zastanawia się Katarzyna Butowtt. W rozmowie dla "Wysokich Obcasów" była modelka mówi: Dzisiaj mam dość odwagi, żeby to stwierdzić: Byłam piękną dziewczyną, ale miałam na oczach klapki, a moja samoocena była dużo niższa, niż być powinna.

W kinach od 17 marca będzie można zobaczyć film "Jezioro Słone" Kasi Rosłaniec. O miłości i seksie po sześćdziesiątce. Główną rolę gra Katarzyna Butowtt. A partnerują jej m.in. Krzysztof Stelmaszyk, Jacek Poniedziałek i Dorota Kolak.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Teletombola to była loteria, a nie teleturniej.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Czy to jest akcja promocyjna filmu? Niedawno Butowtt teraz w tej samej gazecie Butowtt jeśli to promocja to warto napisać że tak jest, a jeśli nie to proponuję jeszcze trzeci i zaraz po nim czwarty artykuł o tej pani. Będzie super!!! Czekamy z utęsknieniem.
  już oceniałe(a)ś
  6
  6
  Wreszcie mejkap w którym nie wygląda jak tranzyl.
  Propsy za trzymanie linii.
  już oceniałe(a)ś
  2
  6