Więcej
  Komentarze
  W Anglii to i klaskali co chwile im na ulicy, a oni z znudów robili sobie tiktoki bo nagle nie było pacjentów i szpitale puste...
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  Wspaniała akcja! Słów "dziękuję!" nigdy nie za wiele. Brakuje tylko Farmaceutów do kompletu. Pamiętajmy, że apteki były otwarte przez całą pandemię i każdy miał dostęp do leków! Może następnym razem?
  @Tomek@Baralkiewicz.pl
  A może kasjerkom z Biedry też? Oni się już nie liczą wg ciebie?
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @Tomek@Baralkiewicz.pl
  Naiwniaku. lekarze mieli przez ponad rok dobrze płatne wakacji, a ich praca polegała na udzielaniu "teleporad". Wszystko dlatego, że bali się wirusa. Oczywiście strach przestawał istnieć w prywatnych gabinetach tych samych pazernych osób.
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  Za dyzury po 5 k za 24 k albo więcej (lekarz). To ja tez mogę być "bohaterem"... [MSPANC]
  @przemo_opole
  Dokładnie
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  A może jakiś pomniczek dla tych którym zamknięto firmy i stracili dorobek życia? Zwolnionych z pracy, bezrobotnych, samotnych, zamkniętych nielegalnie w areszcie domowym? Dzieciom z przetrącona psychika które przez rok były przyklejone do komputera? I wreszcie tym którzy nie mieli szczęścia zachorować ma jedynie obowiązująca chorobę i musieli umrzeć na raka (albo będą teraz umierać)? To wszystko przez ludzkie decyzje, żaden wirus tego niespowodowal.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Píekny pomnik upamietniajacy ich bohaterstwo by sie przydal w Warszawie a nie kolejny Kaczynski, Smolensk albo papiez?.
  już oceniałe(a)ś
  5
  4
  Żałosny show przywodzący gloryfikacje bohaterów pracy socjalistycznej za czasów stalinowskich.
  Kolejna szopka zamordystów sanitarnego terroru.
  @PiSPOjednoZŁO
  Co w tym żałosnego? Zrobili zdjęcia fotograficy. Są to zdjęcia medyków z różnych szpitali i różnych specjalizacji. To nie jest inicjatywa rządu. Im do głowy by nie przyszło uczcić tych, którzy walczyli z pandemią i narażali się między innymi dla tych, którzy ignorują wirusa.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @PiSPOjednoZŁO
  Jesteś głupi tak sam z siebie, czy taka była treść sms'a z przekazem dnia?
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @PiSPOjednoZŁO
  Życzę ci zdrowia kanalio. Obyś nie musiał korzystać z opieki tych dzielnych ludzi.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @shoshke
  Mój ojciec skorzystał z pomocy Szpitala Bródnowskiego (nie na Covid). Zdążył jeszcze w nocy zatelefonować, że źle się czuje a na oddziale nikogo nie ma, żeby pomógł. Obdzwoniłem cały oddział bez skutku. Rano telefon ze szpitala, że nie żyje . To też jest służba zdrowia. Nie zawsze tak jest, ale na cztery moje bliskie kontakty ze szpitalami tylko raz zetknąłem się z zaangażowaniem i fachowością lekarzy i pielęgniarek. Na ogół jest tak, że lekarze zachowują się przyzwoicie, natomiast pielęgniarki często poniżej wszelkiej krytyki.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0