Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Wyprowadzenie setek tysięcy osób na ulice podczas pandemii to już nie typowa katolicka durnota: TO ZBRODNIA NA NARODZIE POLSKIM
@molendiep
Mógł to zrobić tylko kompletny idiota albo człowiek OBŁĄKANY!
już oceniałe(a)ś
5
0
Żeby protest coś zmienił nie można go ograniczać do protestu tylko przeciw pis. Bo pis nie zrobił tego sam, zrobił to wraz ze swoim wspólnikiem - Kościołem.

A najlepszym sposobem protestowania przeciwko tej instytucji będzie jeśli przestaniecie tam chrzcić dzieci, posyłać na religię, wyprawiać komunie, święcić przystanki, traktory i co tam jeszcze. A jeśli to za trudne, to po prostu przestańcie dawać na tacę
już oceniałe(a)ś
86
1
A był taki dobry moment, by Adriana wyp..dolić w kosmos razem z tą całą zorganizowaną grupą przestępczą i mieć w miarę normalnego prezydenta, w miarę normalny senat i szanse na w miarę normalny kraj. Jednak NIE PASOWAŁO. Większość (w tym również kobiety) zagłosowała na gościa, który już będąc prezydentem elektem połaszczył się na ~300PLN nienależnych mu diet. Cóż..., używając grepsu Henryka Kwinto: "trzeba było patrzeć", czyli przewidywać konsekwencje dokonywanego wyboru przy głosowaniu. Teraz społeczeństwo musi się bardziej postarać. Czytaj: walczyć twardziej, bardziej zorganizowanie, w daleko większym bólu, oby bez rozlewu krwi.
Letko nie będzie.
@maks2345
A wybory na pewno...odbyly sie prawidlowo
już oceniałe(a)ś
9
0
@maks2345
Miło już było.......:(
już oceniałe(a)ś
0
0
@kula521122
Też mam spore wątpliwości, ale różnica w poparciu była nieduża, więc szachrajstwo mogło przejść bez bólu. Gdyby różnica w poparciu była duża na niekorzyść, to oszustwo byłoby oczywiste.
już oceniałe(a)ś
1
0
@maks2345
Dlaczego ten upór w gadaniu o prawidłowych wyborach ?
już oceniałe(a)ś
1
0
@G.
Doświadczenie życiowe. Chyba słabo znasz historię PL. Poczytaj sobie o głosowaniu 3xTAK. Może to Ci rozjaśni problematykę.
już oceniałe(a)ś
0
1
@maks2345
Właśnie to napisano ! ! !
już oceniałe(a)ś
1
0
@G.
Nie chwyciłem, :-)
już oceniałe(a)ś
0
0
Wybraliście Go ...to teraz macie.
@wd1960
tylko nie "Go", no i polowa z nas go nie wybrala
już oceniałe(a)ś
12
0
@wd1960
wybralismy... go?
już oceniałe(a)ś
3
2
Mają rację! Jeszcze trochę, to i reszcie nerwy puszczą, kominiarka, maska na ryja i też wybiegam z innymi w miasto "rachunki równać krzywd", w dalekiej Warszawie zadrży ktoś, "pomścimy druhów swych". to silniejszy gniew jest siłą; być może.... gdy zapłoną i to nie z ręki kobiet, a co już czuć, słychać i widać, od samego ich, wściekłego ich 500+ elektoratu "dobrej zmiany" jak 1976 w Radomiu komitety, to w Warszawie zrozumieją co Polsce uczynili. Nieuki, nieudacznicy, kłamcy. Może...pojmą? tak, czy tak! Wtedy i Święty Boże nie pomoże, trybunałom i sądom EU się nie wywiną.
już oceniałe(a)ś
39
0
Kaczyński niszczy Polakom życie. Zwykłe, normalne życie. Spokój, radość, szczęście to atrybuty dane innym, nie nam. Naszą narodową karmą jest nienawiść, tak mówi historia i nikt tego nie odwróci. To przekleństwo
@Bogibos11
Zapomniałeś o kościele.
już oceniałe(a)ś
0
0
DOPAŚĆ KACZYŃSKIEGO !!! To ostatnie co pozostało do zrobienia. Rozebrać skwiela do naga i przegnać przez Warszawę
już oceniałe(a)ś
23
0
Wybrano moment, kiedy masowe manifestacje są przez COVID-19 ryzykowne !
Lizusostwo i serwilizm tej władzy wobec bardzo już startego Kościoła, przechodzą do wielu mało chlubnych postępków Kościoła (czarnych kart) w historii.
Powala cynizm polityków z wiadomych kręgów.
Tylko KOBIETA ma prawo decydować o losie dziecka.
już oceniałe(a)ś
21
1