Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Brawo! Wciąż nie tracę nadziei, że Polska znów będzie przewidywalnym partnerem w UE, dołączymy do strefy euro i będziemy kreować nową Unię.... a nie zaprzeczać jej wartościom i niszczyć nasze sojusze. Polska silna w silnej UE! Nie ma dla nas lepszej drogi!
  @marcinng
  mam limit jednego +, masz ich więcej ++++
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @dupek
  i ja tez: +++++
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @marcinng
  Niestety ja słuchając prostych ludzi straciłem na to nadzieję. Niestety ale większość z chęcią spaliła by flagi ue nie wiedząc nawet z ilu rzeczy sponsorowanych przez UE na co dzień korzystają
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @marcinng
  Już nigdy nie będziemy przewidywalnym partnerem. Skoro po 8 latach zapomnieliśmy co robił PiS i wybraliśmy ich ponownie to nikt nie będzie miał pewności, że za kolejne kilka lat znowu zapomnimy wstydu i upokorzenia jakiego dostąpiliśmy przez działania tych, których w wyborach namaściliśmy. To nie był wypadek przy pracy - powinniśmy się tego spodziewać a jednak głosami c.a.38% głosujących zagłosowaliśmy na piS
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @Burkoslaw
  Dlatego, ze w Polsce zbyt malo sie o tym mowi, dlatego, ze MY , zwolennicy UE, kierowani najlepiej pojmowana polska racja stanu, powodowani najlepiej pojmowanym patriotyzmem, ze My nie uprawiamy swoistej, w najlepszym rozumieniu tego slowa znaczenu, ze nie uprawiamy propagandy naturalnej i oczywistej koniecznosci wlaczania i integrowania Polski oraz Polek i Polakow z UE, ze nie przypominany o korzysci plynacych z integracji europejskiej, ze nie mowimy o zagrozeniach plynacych dla Polski, Polek i Polakow, w przypadku istnienia poza UE, ze nie przypominamy tego oczywistego faktu, ze przedewszystkim jestesmy Europejczykami a dopiero potem jestesmy Polakami, ze dla Polski, nie ma dobrej drogi, bez UE, poza UE. Zaniedbujemy, w codziennym zyciu, te oczywiste nasze obowiazki, ustawicznego przypominania o tym, skad inad oczywistym fakcie, i dlatego nadal, gdzies w naszej zbiorowej, polskiej, podswiadomosci, UE, to nadal sa "oni" a nie to, ze przeciez UE to rowniez jestesmy "MY".
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  @bazbaz1973
  Na Pis glosowalo nieco ponizej 20% uprawnionych do glosowania, ale poniewaz wielu uprawnionych do glosowania, zwyczajnie, z bezmyslnosci , nieodpowiedzialnosci za siebie samych, lub lenistwa oraz glupoty i niefrasobliwosci, ze , slowem, wielu "olalo" wybory, to dopiero to spowodowalo, ze, dopiero wsrod glosujacych, ten procent jest wyzszy, plus, polskie liczenie otrzymanych glosow, powoduje dodatkowa premie, w postaci dodatkowych miejsc w parlamencie, dla najliczniejszych ugrupowan, co znacznie znieksztalca obraz o ilosci zwolennikow.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0