Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pisowcy są bardzo dumni ze swojego zamachu stanu. Zobaczymy jak długo i kto im sfinansuje tę hecę.
  @25czis no jak to kto z twoich podatków to się zrobi :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @25czis Zamach stanu? Człowieku co ty pieprzysz.... To tak jakby zarzucać Żołnierzom wyklętym, że walczyli z waszymi ideowymi protoplastami... Czyli sowieckimi sługusami.. .Sowieccy sługusi stracili wpływy ale metody bezpieczniackie niedobitki zachowały i trzęsą Polską przez swoje szare eminencje łupiąc nas niemiłosiernie... Do książek leniu czytaj o Dukaczewskim, Kiszczaku, O agentach w Solidarności i przestań słuchać pseudo-autorytetów.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @25czis Z Uni Europejskiej. zapomniales, ajk Kaczynski z Orbanem powiedzieli,ze jest pare "stajni do okradzenia">!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @lyashk Sullin Po pierwsze jestes wulgarny cham i lecisz do kosza na smieci za moim nacisnieciem KOSZ tylko posluchaj. Ksiazki to czytaj Ty osle i pamietaj,ze mielismy i mamy jedna Polske, ale w niej jest wiele ludzi naplywowych ze Wschodu...jak Rodzina kaczynskich. To sa potomkowie katow Polakow z Charkowa. Byli tacy pulkownicy rmi czerwojen swiatkowscy w u j o w i e b l i z n i a k o w na najwyzszych stanowiskach przyslani przez Stalina a za nimi rodzice blizniakow by wydac pierwsze pokolenie urodzone w Polsce. We krwi maja rusucuzmy do dzisiaj. ih jezyk, ich mentalnosc. Nie przeszkadzalo by to nikomu gdyby nie udawali Polakow patriotow i nie "meblowali" nam Ojczyzny. Klamstwem zdobyli prezydenture, premierostwo i wladze. Tego nie chcemy ! Nie pogodnimy sie,ze nas Ludzie Wschodu wypieraja z Europy. Rozumiesz?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  100 tys. Polakow chce protestowac w obronie demokracji, a pozostale 38 milionow ma to w d...Tak to wyglada, co znaczy, ze zycie w kolchozie zbliza sie coraz szybciej.
  @aussie1inc Z tego 35-40% to są dzieci i młodzież do 18 r.ż. i ludzie po 60. Zostaje ok. 20-25 mln. Duża część z nich mieszka w małych miejscowościach, czyli tam, gdzie manifestacji nie ma. Z całej reszty, co mieszka w dużych i większych miastach, gdzie manifestacje są, uczestniczy ok. 100 tys. Dalej nie chce mi się liczyć o 5.30 rano, ale możesz obliczyć, jak to wygląda statystycznie. Wg mnie całkiem nieźle. W takim Kijowie w czasie Majdanu podobno też zaczęło się od 100 tys; kiedy zaczęli pałować, przyszło więcej i było maks 800 tys, potem średnio uczestniczyło ok 200 tys. Więc zakładam, jeżeli nie będzie drastycznych akcji ze strony władzy, to liczba może się utrzymać. Jeżeli nie.. oby się nie stało nic gorszego.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @aussie1inc reszta ma to w dpie bo politycy mieli ich w dpie przez ponad dwie dekady rządzenia. karma wraca
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @barteqzw Ale część oczywiście ma to tam, gdzie napisałeś. A jednak mogliby zainteresować się tematem, bo może być jeszcze gorzej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @barteqzw Politycy mieli ludzi w d... tzn. ze teraz ludzie sami siebie maja miec w d...?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ten parlament utracił kegitymacje. Społeczeństwo nie zaakceptuje żeby Sejm łamał Konstytucje. Odejdźcie.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Szacun dla wszystkich, którym nie jest wszystko jedno.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wczorajszy protest pod Pałacem Prezydenckim był wyjątkowym wydarzeniem. Pokojowy, właściwie pozbawiony agresji, choć zdarzyło się słyszeć raz czy dwa Precz z kaczorem. Niestety. Tworzyli go ludzie, którzy od miesięcy słyszą, że nie zgadzając się z działaniami rządu stają się zdrajcami, złodziejami odrywanymi od koryta, drugim sortem . Przy dźwiękach Warszawianki granej na żywo wielu z nas uświadomiło sobie aktualność wierszy Czesława Miłosza recytowanych przez Wojciecha Pszoniaka i Dorotę Segdę. I wielu, bardzo wielu młodych ludzi ze świecami w rękach wyrażało swój protest przeciwko urządzaniu im państwa na jedną modłę . I nie powiem faszystowską, bolszewicką, komunistyczną. Na pewno nie demokratyczną, czyli taką ,która odmówi nam obywatelom wielu wolności i praw obywatelskich. Niektórzy obecni na tym forum myślą pewnie o tym z mściwą satysfakcją, bo grunt to dokopać lemingom, a niektórzy nigdy nie wyrośli mentalnie z komuny. Pamiętam w Krakowie pewną około sześćdziesięcioletnią przewodniczkę, która irytowała się na swojego syna wegetarianina, który żył zupełnie inaczej niż ona. Wspominała,że kiedyś ludzie jedli rosół i kotlet schabowy popijali go kompotem a na deser było pieczone w domu ciasto I tak było według niej najlepiej. Dajmy ludziom żyć po swojemu, jeśli jest to w ramach obowiązującego prawa i nikomu nie szkodzi. Nie naginajmy innych do swoich jedynie słusznych zasad. Teraz krajem rządzi równolatek pani przewodniczki. Myślę, że dokłada wszelkich starań, żeby jego pomysły obowiązywały wszystkich Polaków. I żadnego sprzeciwu i żadnego protestu drugi sorcie
  @polskagadka122 Racja. Nie faszyści, nie bolszewicy. Raczej hunwejbini.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @polskagadka122 Wszystko pięknie, tylko nie rozumiem, dlaczego w Polsce musi koniecznie istnieć korporacja sędziów pozbawiona JAKIEJKOLWIEK demokratycznej kontroli. Która kryje swoje błędy i chroni nieudaczników w ramach solidarności zawodowej. Chyba rzeczywiście trzeba wierzyć, że jest to jakaś "nadzwyczajna kasta" zesłana wprost z nieba, ale ja akurat jestem niewierząca.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marzena Zagrodzka niewiedza nie usprawiedliwia twojej niewiedzy, czas zacząć czytać o systemach rządzenia , o rządach autorytatywnych to może coś do ciebie dotrze. A dopóki nie masz wiedzy to nie zabieraj głosu!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Gabriela Drożniewska Skoro z ciebie taka mądrala z wiedzą, to powiedz, jaka dziś jest demokratyczna kontrola środowiska sędziowskiego? No czekam!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marzena Zagrodzka Nadzwyczajna asta w POlsce jest tylko i wylacznie kler Instytucji KK! Co masz za argument, zeby zaaprzecxyc? Jest too w dodstku kasta PASOZYTOW a pracuje na nich spolecenstwo. Ty tez choc,jsk piszesz jestes niewierzacs, ale podstki placisz. Zdolano wmowic Polakom klamstwa i falsz i powtarzja to wszyscy, jak mantre tymczasem KASTA SIE Z WAS SMIEJE mieszka w palacaach codziennie wino ije "sluzbowo", sluzbe ma i podaatkow nie placi od produkcji alchocholu, bo to swiety alkochol, ze nie wspomne o rozwiazlosci roznych Petzow i Wesolowskich .....to jest KASTA WYZYSKIWACZY . Sedziowie pracuja, a ze pyskowek w tym narodziee maja duzo to i ciagna sie sprawy"o miedze"...latami. Tak moi rodacy oglupili juz wszystkich zaczadzili swoim kadzidlem zwlaszcza ten sromotnik z Torunia.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ach Marzenko, Arturku i inni, cieszcie się, że jeszcze możecie pisać takie różne dyrdymałki, bo za miesiąc , dwa lub trzy Internetu już nie będzie. Dzięki PiS owi. uż teraz możecie im za to podziękować a nawet możecie im wysłać taką propozycję, na pewno się ucieszą. Życzę dobrego humoru.
  @klon Tak, tak, nie będzie internetu. Nie będzie niczego. Na wiosnę 2016 miały już być faszystowskie obozy koncentracyjne. A teraz to już miał być kompletny krach gospodarczy, szczaw i mirabelki. Na strach i histerię już nikogo nie nabierzecie. Jest nadwyżka budżetowa, bezrobocie zmalało do poziomu, którego nigdy w III RP nie było (mimo paru okresów koniunktury światowej), wielu ludzi po raz pierwszy wyjechało z dziećmi na wakacje. Ale to oczywiście nie trafi do tych, którzy uważają, że za 10 tysięcy w Warszawie nie można wyżyć.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marzena Zagrodzka Skad ty piszesz obywatelko swiatowa? Gdyby ten rzad nie zadluzyl juz Polski na 100 miliardow to zobaczyla bys fige, a nie koniunkture, a ponadto wyplaty 500+ sa z pozyczonych od emerytow funduszy oraz zasobow . To sie skonczy. Wiesz dlaczego nie uda sie Pis-owi przedsiewziezie? Bo na grobach zbudowane "mocarstwo" musi sie zawalic? Swiat do zywych nalezy.! C zy ty znasz literture polska? Czy ty czytasz od czasu do czasu poezje? Chocby taka fraze Slowackiego "KIEDY PRAWDZWIE POLACY POWSTANA, TO SKLADEK ZBIERAC NIE BEDA NARODY" A z Norwida "Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala, Czy ten, co mowic nie pozwala? A wpolczesna literature i historie postepu swiata w rakietowym tempie rozumiesz? A M Y S I E C O F A M Y ! Cofamy sie do ciemnych lat PRL ....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  próżny żal -daremne złorzeczenia!-trzeba było w październiku 2015r GŁOSOWAĆ A NIE SIEDZIEĆ NA D .. W DOMU!!-Elektorat pisu się odliczył a ,,panienki'' ciamcia-ramcia -NIE!!
  @billyboy1943 Jak nie wierze w swietosc tak powiem wbrew, ze tu masz "swieta racje". Trzeba do urn isc i nie biadolic. Odpor dawac teraz musza ludzie honoru ludzie, ktorzy nie chca byc zarzadzani przez "ciemny lud" klamliwy lud, awanturniczy lud.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Za mało protestujących. Młodzież, która głosowała na korwina i kukiza teraz się obudziła., ale to za późno. Machina ruszyła. Policja i prokuratorzy dokończą pacyfikację. Zostaliście młodzi Polacy poddanymi kaczyńskiego, a moglibyście być obywatelami demokratycznego kraju, gdyby 2 lata temu chciało wam się skorzystać z rozumu.
  @bilbo44 Ja głosowałem na Korwina a teraz nie ma wyboru jestem za PiS :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @lyashk Sullin Musisz koniecznie gdzieś przynależeć? I to na dodatek do politycznych ekstremów?Gdzie Rzym, a gdzie Krym? Jedni są populistami lewicującymi, wprowadzającymi zmiany bez oglądania się na konstytucję byle zapewnić sobie poparcie, a drudzy to dziwaczna mieszanina pogardy dla słabszych, uwielbienia dla kasy i chwytliwych haseł dla niewyrobionych ekonomicznie i politycznie. Korwin to jakieś kuriozum bite w dzieciństwie pełne kompleksów i niepotrafiące słuchać innych racji. Jesteś młody skoro głosowałeś na Korwina więc powinieneś z zasady mieć otwartą głowę, dostrzegać więcej i rozumieć że warto poznać wiele racji, postaw i poglądów, a nie poruszać się wśród populistów.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @lyashk Sullin jak to nie ma wyboru? Możesz wziąć ciężkim młotem walnąć się w pusty łeb. Na pewno nie będzie gorzej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @lyashk Sullin Chyba tobie bez roznicy , bo zyjesz za wodami i morzami ...Tak mniemam, bo w Polsce dawno zmienilbys personalia, zeby nie byc spotwarzanym przez "patriotow".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0