1/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii - Nie dla triumfalizmu, czas na pracę i na bycie przyzwoitym

Fot. Jakub Orzechowski / Agencja Gazeta

PiS
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Nie dla triumfalizmu, czas na pracę i na bycie przyzwoitym
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Nie dla triumfalizmu, czas na pracę i na bycie przyzwoitym
Komentarze
Pan Michalik jak zawsze nie zawodzi. Analiza sytuacji w Polsce oparta zapewne na paru artykułach w Wyborczej i Polityce, jak i osobistej a jakże wnikliwej obserwacji społeczeństwa, pełna banałów i dyrdymałów, z dodatkiem kilku własnych, uroczych i naiwnych poglądów autora na rzeczywistość.
już oceniałe(a)ś
18
196
@hildzia123
Szefernaker się nie wysilił
już oceniałe(a)ś
32
2
@hildzia123
Wasz, PiS-iej mafii, czas się kończy. Stąd ten kwik? Odrywanie od koryta boli, co?
już oceniałe(a)ś
26
0
@hildzia123
Hildzia do budy!!!
już oceniałe(a)ś
5
0
@stager
@wlodek352
A skąd przekonanie, że w taki czy inny sposób sympatyzuje z pisem? Nadinterpretacja mojego komentarza, nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością.
już oceniałe(a)ś
0
1
@hildzia123
Ale zabolało. Jak się ma w szeregach opóźnionych wiekowo absolwentów wieczorowych szkół parawyższych w Radomiu, którzy wujów okradali w młodości to nie trudno o frustrację.
A tak nawiasem syntetyczna analiza. Dopadniemy was. Nic już was nie uratuje.
już oceniałe(a)ś
2
0
@hildzia123
Trollujesz dla PiS-u wbrew sobie, dla pieniędzy?
już oceniałe(a)ś
2
0
@halfl-itra
Nie można niepochlebnie wyrazić się o liście krytykującym politykę rządu? Od razu jest to trollowanie dla pis?
już oceniałe(a)ś
0
0
Świetna wypowiedź, bardzo trafna. Nie wolno nam spocząć na laurach. A przede wszystkim nie wolno nam nie pójść na wybory. Przez to "niepójście" oddaliśmy kraj w ręce wariatów. Nigdy więcej!!!
@barian
oni też pójdą na wybory. Napędzani choćby strachem o 500 zł których nieprzerwany dopływ zapewni tylko wygrana pisu. Nie będzie łatwo
już oceniałe(a)ś
14
3
@misiaczek2a
Dodajmy do tego słabość opozycji i totalną nędzę kasty politycznej czyli tego stada, które od lat kręci się wokół państwowego koryta.
Będzie bardzo ciężko!
już oceniałe(a)ś
3
6
Chcialbym podzielac optymizm Autora ale chyba pozostane sceptyczny jesli chodzi o szybka zmiane ukladu wladzy. PiS bedzie drenowal budzet aby utrzymac przy sobie tych ktorzy dokonuja opisanych zakupow kuponow Lotto i tandetnych batonow. I dopoki pieniadze im da to ich nie straci. A skoki sondazy za chwile moga byc w odwrotnym kierunku. One o niczym nie swiadcza. Kwestia jakie akurat zaistnieja w dniu wyborow. Wiekszosc przemyslen odbieram jako sluszne i chyba upadek PiS bedzie spektakularny ale ,niestety,raczej nie tak rychly jakbysmy chcieli.
@Longmire
Obys sie mylil. Niestety, mam podobne obawy.
już oceniałe(a)ś
13
1
@Longmire
Kluczowe jest poparcie Kościoła dla PIS.....!!
już oceniałe(a)ś
7
1
@jacek2
Mam jednak nadzieję że Kościół za to zapłaci, a PIS i tak przegra prędzej czy później.
już oceniałe(a)ś
0
0
Zbyt wcześniej na hurraoptymizm. Ten typowy polski buraczek ma gdzieś konstytucję, sądy, lasy i prawa kobiet. PIS sprawiło, że ludowi opłaca się na nich głosować, bo jeśli ktoś dostaje po d. to jest to klasa średnia, czyli mniejszość. Większość nadal siedzi w kieszeni PIS i tylko od nich zależy w jaki sposób zmobilizują swój elektorat. Zresztą... czy Profesor nie widzi, że to wielokrotnie już powtarzana zagrywka PIS czyli rozpętanie wojny światopoglądowej (bo to głośne) i przepychanie potrzebnych ustaw? Potem zrobią pół kroku w tył a naród powie 'ludzki pan" jak np o Dudzie, który nie zdegraduje Jaruzelskiego. PIS uczy się od mistrzów czyli Rosji, tam też są wybory, tylko dziwnym trafem niektóre głosy się mnożą, a ci co startują w opozycji to cieniasy. PIS zaczyna podobnie rozgrywać opozycję, a zmiany w prawie wyborczym już się zaczęły. Przejrzyj Pan na oczy, od czasów 1 i 2 RP niewiele się zmieniło: Polska ma być potęgą, kto nie z nami ten przeciw nam, monopol na prawdę, Polska Chrystusem narodów, przedmurze chrześcijaństwa opierające najazdy islamistów, a do tego upokorzenie wykształciucha, igrzyska dla ludu, chleb i wino. Paskudne mamy charaktery... Pański tekst poruszy inteligenta, a tutaj trzeba ruszyć lud. To co Pana oburza niekoniecznie oburza lud... Niestety
@jarek_blo
Większość nadal siedzi w kieszeni PIS.....I Koscioła !!!!
już oceniałe(a)ś
5
1
Hmm... Szczypta optymizmu, zwłaszcza w dniu, kiedy pewne gremium zbiera się przy kawie i ciasteczkach i pisze list żywcem przywodzący na myśl słynny list Kozaków do sułtana... I te twarze, szczególnie ta w windzie, jak z obrazów Breugla o świniobiciu.... Zauważyliście, prawda? że takie właśnie są te pisowskie fizjonomie. Coś jest na rzeczy, może dlatego, że kłamstwo, chciwość, ogólnie zło, nie uszlachetnia. A co do tez zawartych w tym uroczym tekście: nie wiem, czy ich upadek będzie prędki, niemniej co dostrzegam w ostatnim czasie: pisi, tak kiedyś wyrywni, zawsze gotowi do słownej szermierki, milczą, rzuca się im w twarz ostrą prawdę, a oni milczą, kopnie się ich w czuły punkt (nadprezes, Antoni), a oni nie puszczają pary z gęby. Ki diabeł? Może więc pan, Profesorze, się nie myli?
już oceniałe(a)ś
58
1
daj Boże by to się spełniło, a pan Michalik prorok
już oceniałe(a)ś
57
1
A kto jest tym człowiekiem prostym? Czytelnik Wyborczej? Obywatel RP? Członek KOD-u? A gdzie ten wasz poeta, który będzie pamiętał? Jarosław Marek Rymkiewicz? Brawo. Widzę, że diabeł ubiera się w ornat i na mszę zamierza dzwonić.
@akst1@gazeta.pl
Są tacy... jasne, że są, Pisi zabili Blidę w 2006, Pisi wywalili mnie z roboty w 2007. Pisim nigdy tego nie wybaczę, bo czyż z mym dochodem 1500.- na miesiąc dzisiejszym i odwiedzaniem lumpeksów z konieczności to powinienem ich chwalić??? Uważam się za człowieka prostego, tyle że skrzywdzonego przez te kanalie przyssane jeszcze do koryt!!! Na pohybel PIS i ich Oligarchom!!! Niech zgniją w więzieniach..
już oceniałe(a)ś
29
2
@akst1@gazeta.pl
widzisz tyle samo co zwykle.
już oceniałe(a)ś
14
1
@staccato
Spójrz na to wszystko szerzej, jako i ja patrzę.
już oceniałe(a)ś
0
0
komunisci i zlodzieje .......
już oceniałe(a)ś
51
1
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka