1/4
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii - Na poczcie, czyli w kościele

Zdjęcia Autora

Na warszawskiej poczcie
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Na poczcie, czyli w kościele
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Na poczcie, czyli w kościele
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Na poczcie, czyli w kościele
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Na poczcie, czyli w kościele
Komentarze
Na mojej poczcie tak samo... plus tzw narodowe wydawnictwa. Przydałaby się strona do zgłaszania adresów urzędów pocztowych będących minikościółkami...
już oceniałe(a)ś
2
0
Drogi Panie,
poczta polska [sic!] jest w tym stanie rozmodlenia już od lat - na ścianach wiszą obok godła krzyże, a papież patrzy z każdego kąta (raczej tzw. nasz papież). Reszta jest dokładnie taka, jak Pan pisze. Na ten temat w równie krytycznym duchu wypowiadał się ostatnio ks. Tadeusz Gadacz.
już oceniałe(a)ś
0
0
We Wrocławiu (moja poczta, czyli na ulicy Powstańców Śląskich - jedna z największych w mieście) jest to samo - i to od dawna, chociaż przez ostatnie półtora roku jeszcze jakby się nasiliło. Oprócz dewocjonaliów i kulinarnych przepisów zakonnic są jeszcze książki Cejrowskiego (np. o znaczącym tytule "Gringo wśród dzikich plemion" - chyba reportaż z konwencji PiS-u...?) oraz najnowsza książka "pierwszego sekretarza partii rządzącej" czyli Kaczyńskiego... Aha no i całe stojaki z pisowskimi gadzinówkami...
już oceniałe(a)ś
0
0
Komentarze wskazuję na zdecydowaną przewagę ludzi o poglądach tz nijakich.Ludzie inteligentni wykształceni nie należacy do ciemnogrodu fascynują się tarotem i szklaną kulą z lekkim wspomaganiem amfetaminą.
@legnicka4 Jesteśw błędzie ja nigdy nie dałem akceptu na zmiane ustroju MOJEGO PAŃSTWA POLSKI na jakiś katolicko -otępiały bantustan ,i nie dam nie doczekanie WASZE.Pozwoliłem jako szary obywatel w 80 r na to aby zwyciężyło nowe ,czyli Solidarność ,pod kierownictwem takich ludzi jacy wtedy byli.Powtarzam na tamtych ludzi z WŁĘSĄ ,GEREMKIEM,ONYSZKIEWICZEM ,Bartoszewskim,Kwaśniewskim,Jaruzelskim,Kiszczakiem ,Michnikiem ,Kuroniem, bo to byli ludzie honoru.W błędzie jesteście myśląc że możecie się dalej posunąć pod kierunkiem takiego dna społecznego ,takich złodzieii i bandytów jacy są obecnie u WŁADZY.W POLSCE nigdy nie było 10 mln katolików ani Solidarnośc nigdy nie miała 10mln członków a to nie to samo co poparcie 10mln obywateli.ROZPIEPRZYMY za te Wasze kłamstwa i obłudę siejącą z ambon ten obłudny katolicyzm i te resztki pozostałe w solidarności po tamtym okresie.Czy wy jesteście ślepi abonamentu Wam nie płacą,w stacjach paliw Orlenu nie tankują z uwagi na tę cenzurę czasopism z PKO BP oszczędności Wam się ulatniają ,wkrótce będziemy wykupywać obce waluty i deponować w bankach za granicą ,czy to nie jest dowód że na giełdzie Wam SIĘ ZAWALIŁO o 90 MILIARDÓW ,a przecież ta ciuciubabka Szydło w kampanij wyborczej liczyła na oszczędności Polaków ,że rynek ruszy będą wam szły mieszkania ,budownictwo nowe samochody inwestycje ,w inwestycjach Wam się załamało ,czy to nie powód byście wreszcie ustąpili jako patrioci rozumiejący że z tymi ludźmi przy władzy nie macie poparcia do sprawowania dalej tego nierządu.Nawet PROGRAM mieszkanie dla młodych WAM zdechł przy tej kupie piachu na bezludziu co go otwieraliście propagandowo na wizji.KŁAMCY i Zdrajcy jestescie.
już oceniałe(a)ś
0
0
Mi pani dwa razy koniecznie chciała sprzedać książkę Cejrowskiego. Jakoś to skomentowałem; choć nie powiedziała tego wprost, wywnioskowałem, że "takie mają wytyczne".
już oceniałe(a)ś
0
0
To samo mamy w każdej placówce pocztowej na warszawskim Ursynowie. Ostatnio pani w okienku po przyjęciu przesyłek poleconych zaproponowała mi... CD. Z "Gorzkimi żalami". "Może przyda się, tak przed Wielkanocą...". "Chyba pani żartuje. Potrafię trafić do kościoła, a teraz przyszłam na pocztę. Nie mogę się doczekać, kiedy znów będziecie państwo urzędem państwowym i przestaniecie wciskać ludziom tandetę i katolicki kicz, bardzo życzę, żeby jak najszybciej, bo to wszystko Pocztę Polską ośmiesza" - wcześniej tylko ja wzdychała na widok prasy prawicowej i katolickiej, teraz westchnęła przepraszająco i przewróciła oczami pani z okienka. Ja wiem? Co robić? Może składać i pisać oficjalne skargi?
już oceniałe(a)ś
0
0
Potwierdzam. Jedynie natężenie obskurantyzmu bywa zróżnicowane w zależności od placówki - intencja ta sama wszędzie, głupia niczym zeschnięte błotko acz zdradzająca pazerność kmiota. Aż dziw bierze, że to Polska. Czy pan Bóg naprawdę marzył o zaśmieceniu Poczty Polskiej zadrukowanymi papierami z jego logo w metryczkach?
już oceniałe(a)ś
0
0
U mnie, na poczcie w Żabiej Woli jest dokładnie tak samo.
już oceniałe(a)ś
0
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka