2/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 2 w galerii - Jacek Międlar, narodowy radykał. Ten ksiądz może przebić Rydzyka, Oko i Natanka

KORNELIA GŁOWACKA-WOLF

Wrocław, rok 2015, 'Ksiądz narodowiec' Jacek Międlar w drodze na 'Marsz obronie chrześcijańskiej Europy'
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Jacek Międlar, narodowy radykał. Ten ksiądz może przebić Rydzyka, Oko i Natanka
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Jacek Międlar, narodowy radykał. Ten ksiądz może przebić Rydzyka, Oko i Natanka
Komentarze
To jest klasyczna nagonka w stylu lat 50-tych. Funkcjonariusz Harłukowycz dostał zadanie i wypełnia je sumiennie wydalając już kolejny artykuł zmierzający do zniszczenia księdza, którego poglądy nie są zgodne z linią gazwybu. Nie chce tylko przyjąć do wiadomości, że poglądy tego księdza podziela przytłaczająca większość Polaków, tzw. emigranci są u nas niepożądani a próba ich przymusowego osiedlania w Polsce musi spotkać się z reakcją obronną! Reasumując przyszłość Polski widzę wolną zarówno od islamskiej inwazji, jak i od takich osobników jak rzeczony Harłukowycz, któremu życzę jak najszybszego uzyskania statusu uchodźcy w jakim prawdziwie wolnym, islamskim kraju, na przykład w NIemczech:)
już oceniałe(a)ś
1013
609
@sorrry aż nie chce mi się wierzyć, że nie wyłączyli możliwości komentowania ...
już oceniałe(a)ś
63
23
@sorrry trzeba wyśmiać watykańskiego okupanta kiedy straszy drugim okupantem szczególnie takiego, który się przedstawia jako Polak, narodowiec i który to wczoraj zbierał haracz dla bossów z centrali
już oceniałe(a)ś
65
79
@sorrry dziennikarz nienawiści i gazeta nienawiści - harlukowicz i wyborcza. nikt tak nie skłócił Polaków jak Michnik i jego ludzie. Norymberga dla Wyborczej!
już oceniałe(a)ś
157
96
@mors22 To nie wyborcza a pis tak dzieli ludzi na prawdziwych patriotów i na resztę. A ty jesteś tego najlepszym przykładem. @sorry "Nie chce tylko przyjąć do wiadomości, że poglądy tego księdza podziela przytłaczająca większość Polaków" Co to znaczy przytłaczająca większość Polaków? Na te marsze to jakieś garstki przychodzą to raczej nie o tym mówisz? To jakieś badania robili?
już oceniałe(a)ś
96
91
To po nie mogąc pogodzic się z porażka wyborcza w 2005 roku wywołało wojnę polsko-polską, skłociło polaków i jak widac po dzien dzisiejszy jest to ich jedyna taktyka na bycie w polityce.
już oceniałe(a)ś
27
45
@wysokiej-klasy-specjalista Też jestem w szoku, ale zaczynam kombinować. Ukazał się dziś już pierwszy komentarz Katarzyny Wiśniewskiej o ks. Charamsie - wypisz wymaluj w PiS-owskim stylu. Pytanie, dlaczego? Ano, idą wybory, których zwycięzca jest właściwie oczywisty. To się bodajże oportunizm nazywa, tak? Możliwe, że będą zmuszeni do zmiany kursu pod groźbą utraty znacznych wpływów finansowych. Kasa tłumaczy wszystko.
już oceniałe(a)ś
23
35
@nick_do_komentarzy_1 W kwestii dzielenia Polaków proponuję odkurzyć stare powiedzenie: "kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem" (rym przypadkowy)
już oceniałe(a)ś
18
3
@sorrry lubie twoj jezyk - przypomina mi pewna historyczna przemowe o tym jak atak polski na niemcy musial sie spotkac z reakcja obrona, nie wiem... pewnie masz to w genach.
już oceniałe(a)ś
19
25
@sorrry duch tego kraju, to jest cos wprost potwornego. nauczylem sie bardzo szanowac kazdy wyjatek od tej przyklej reguly.
już oceniałe(a)ś
4
1
@antypopis2 Nie wiesz, co piszesz albo ci placa za trollwanie. Adam Michnik siedzial w wiezieniu kilka lat za walke z komuna. A to, z e jest zydowskiego pochodzenia, co ma do rzeczy? On jest polskim patriota. A ta holota. lacznie z ich ksiedzem, to chrzescijanie? Daj spokoj, kazdy uczciwy i przyzwoity Polak widzi, ze to faszystowska falanga.
już oceniałe(a)ś
25
11
@sorrry Już drugi sukces pisowskiego narodowego-socjalizmu... Faszyści czytają "Wyborczą" i armia trolli z dnia na dzień rośnie.
już oceniałe(a)ś
11
7
@antypopis2 Wiesz, że jesteś gnidą?
już oceniałe(a)ś
10
7
@sorrry No widzisz - taki mamy klimat. Szacunek dla Polski, w której się urodziłaś/eś, chęć kultywowania tradycji i dbałość o Polki i Polaków faszyzm. Brnąc dalej w ten - zupełnie idiotyczny - tok myślenia, słowa przysięgi wojskowej czy roty ślubowania policjantów są... faszystowskie. No więc po co nam wojsko i policja, skoro idea ochrony granic państwa i bezpieczeństwa Jego obywatek/obywateli to - godna potępienia - ideologia faszystowska? Odkąd publikuję na blogu słyszę, że jestem faszystką. A od faszystów - że zdrajcą. Prawdziwi Patrioci cały czas drapią się po głowach ale mam nadzieję, że wyjdą na ulice.
już oceniałe(a)ś
11
13
@sorrry Dzisiaj bawi sie w kibola, jako narcyz potrzebuje poklasku gawiedzi i dostaje, a za kilka tygodni zaliczy "wpadke" z jakims mlodym chlopakiem albo nastolatka,
już oceniałe(a)ś
7
4
@antypopis2 Ty nie tylko jesteś faszystą ale jesteś idiotą. Chamem i idiotą. Jak wszyscy faszyści z tym niedorobionym księżulkiem, który myśli, że jest wybrańcem Boga do ocalenia kraju. Już tacy byli. Marnie skończyli.
już oceniałe(a)ś
6
4
@Jadwiga Dragan "kultywowania tradycji" Polska tradycja to wielokulturowe państwo i tolerancja religijna z której słynęliśmy na całym świecie. Z tego właśnie powodu chociażby u nas nie płonęły stosy tak jak na zachodzie Europy. Dziś z tek tolerancji nie zostało nic.
już oceniałe(a)ś
6
3
@Jadwiga Dragan co ty k... wiesz o tradycji... kraj ktory ma 21 milionów emigrantów tak się zachowuje? i nie mów mi że polacy się integrują. chu... nie integrują, widziałem ich w paru miejscach. zawsze pierwsi do krytyki innych i nie widzą dalej niż ich własne gó... pada... wstyd.
już oceniałe(a)ś
5
4
Ja mam fundamentalne pytanie: CZY OBRóNA TOZSAMOSCI ETNICZNEJ, KULTUROWEJ, JEZYKOWEJ I RELIGIJNEJ dowolnego narodu, metodami polityczno aministracyjnymi TO FASZYZM? Jezeli tam to dlaczgo nie okreslamy epitetem "faszystowskie" takich krajów jak Japonia, Korea płd, Tajlanadia , Chiny, Singapur, Australia , Nowa Zelandia, które taka ochronę PRAKTYKUJĄ, z pełnym sukcesem.
już oceniałe(a)ś
653
386
@siekieraaxe no czekam.. na 13 minusujących Przedstawcie soje poglądy.... Japonczycy- faszysci? bo nie daja obywatelstwa japonskiego Polskim kobietom zamęznym z Japonczykami?
już oceniałe(a)ś
43
42
@siekieraaxe jesli obrona tozsamosci kojarzy sie z namawianiem do nienawisci to zaczynam sie zastanawiac jaka moralnoscia i wiedza sie kierujesz? chcesz bronic tozsamosci? wspomagaj polska kulture (kino.teatr), badz zaangazowanym spolecznie obywatelem (inicjatywa obywatelska) uzywaj wysublimowanych polskich zwrotow (nie tylko j..ac Araba) szanuj i przekazuj tradycje swoim dzieciom.
już oceniałe(a)ś
78
22
@siekieraaxe Jeśli obrona ma oznaczać, że pozwalasz tysiącom ludzi umierać na granicy kraju to tak -- jest to NAZIZM.
już oceniałe(a)ś
50
74
@sokole_oko78 Ponawiam pytanie Czy stanowienie prawa, które formalnie zabezpiecza kraj przed zmianami jego kształtu etnicznego TO FASZYZM a moze "namawanie do nienawisci"? W jakim sensie "nienawidzę" Erytrejczyków, zachecajac ich do pozostawania w Afryce? Co do moralnosci to odmawaiam dyskusji na tej płaszczyznie. NIECH DECYDUJA NASZE CZYNY. Co do kultury. Pełna zgoda. I jednoczesnie moja niezgoda na "smarowanie genitaliów" za moje pieniądze.
już oceniałe(a)ś
82
43
@siekieraaxe No, ale z tym Singapurem po pojechałeś po bandzie! Przecież tam jest wieloetniczność i wieloreligijność. To jest prawdziwy tygiel nacji i ras. A kraj kwitnie! Byłam, widziałam. Jeśli nie byłeś, to tez nic nie szkodzi: są książki, filmy, internet. Można się doinformować.
już oceniałe(a)ś
49
15
@milunia-0 Tobie wszystko kojarzy sie z rasizmem. A mnie tylko z prawem, które w Sinagapurze akura,t jest najbardziej restrykcyjne na swiecie, jeslei chodzi o mozliwosc naturalizacji.
już oceniałe(a)ś
57
27
@siekieraaxe "formalnie zabezpiecza kraj przed zmianami jego kształtu etnicznego TO FASZYZM" Jeśli metody tego zabezpieczenia powodują śmierć tysięcy ludzi to tak - jest to NAZIZM.
już oceniałe(a)ś
23
33
@login54363 Nie przeczytałes ani jednego moje słowa bo bys wiedział ze chodzi o prawo azylowe i imgracyjne, który nie ma zadnego zwiazku z przesladowniem kogokolwiek. No chyba ze za przesladowanie uznasz POZBAWIENIE NIENALEZNYCH BENEFICJÓW. Przytocz, prosze, jakikolwiek artykuł z prawa miedzynarodowego., który pozwala wszyskim na osiedlenie sie w dowolnym miejscu na swiecie. Pamietaj za sukcesem amerykanskim czy australisjkim zawsze w cieniu , gdzies daleko w tle, jest TRAGEDIA AUTOCHTONÓW. I o to mi chodzi. Taki sobie konflikt moralny.
już oceniałe(a)ś
46
19
@siekieraaxe Wytłumaczę Ci to na przykładzie -- wyobraź sobie płonące pomieszczenie w budynku. Z ludźmi. Ty stoisz pod drzwiami z bezpiecznej strony i blokujesz im ucieczkę. I bełkoczesz o tym, że nie ma PRAWA zakazującego zamykania drzwi. Tym dokładnie jest Twoja argumentacja -- obroną mordowania ludzi poprzez udawanie, że nic nadzwyczajnego się nie dzieje i nie ma powodu aby reagować.
już oceniałe(a)ś
31
50
@login54363 A skąd wiesz ze "to mieszkanie płonie"? Bo tak krzycza włamywacze, którzy wywalają w twoje drzwi? A moze codzien czytasz w swoje gazetce i ogladzsz w swoim telewizorku manipulacje dzienikarskie? Nie brałes tego nigdy pod uwage?
już oceniałe(a)ś
30
27
@siekieraaxe Nie młotku -- w Syrii i Afganistanie (kraje pochodzenia 69% imigrantów -- dane za ONZ) jest sielanka i spokój. Wcale, ale to wcale, ludzie tam nie giną i nie ma tam wojny domowej. ONZ oczywiście kłamie, prawda? Wszyscy kłamią i tylko ty wszystko wiesz lepiej.
już oceniałe(a)ś
29
50
@siekieraaxe Nie wiem czy link przejdzie: data.unhcr.org/mediterranean/regional.php
już oceniałe(a)ś
7
5
@login54363 Wykorzystam dalej twoją przenośnię. Moze warto sprawdzic samemu. Wsiąśc w autko i pojechac np do Berlina.Tam w dzielnicy Kruzberg sam zobaczysz kto sie do kogo włamał, kto jest obecnie ofiarą, drżąca o swoje bezpieczeństwo, a kto najeżdzcą?. I nie ma to zadanego zwiazku z Syria, której faktycznie nie znam. Wystarczy mi ze znam Niemcy od roku 1971. I mieszkałem tam 14 lat z czego rok w słynnych obozach dla uchodzców (na Schelling w Monachium i na Bahnhofstr w Kempten). Naprawde polecam. Mozna tez wziąśc pięć euro i pojechac pogadac do pierwszej lepszej piwiarni w Swedt, Guben, Cottbus czy Franfurcie nad Odrą. Ja wiem ze sie boisz "hitlerowców z NPD" ale zaryzykuj. Potem pogadamy. Ale nie o Syrii...
już oceniałe(a)ś
36
18
@siekieraaxe Aha -- to ilu Niemców zginęło z ręki imigrantów przez te 14 lat? Bo ONZ twierdzi, ze w samym roku 2015 PRAWIE TRZY TYSIĄCE ludzi zginęło z powodu Twoich niewinnych "praw azylowych". Ale oczywiście To Ciebie nie rusza, bo mieszkałeś w dzielnicy Kruzberg i już wszystko co ważne wiesz. Jesteśmy współodpowiedzialni za śmierć tych ludzi -- i nie chodzi mi o naszą ewentualną odpowiedzialność za sytuację na Bliskim Wschodzie -- to złożona kwestia. Ale są to nadal ludzie którzy zginęli ponieważ nie udzieliliśmy im pomocy kiedy trzeba było to zrobić. A po nich będą następni. "Zabawne", że za tym księdzem tak łatwo zbywasz ich śmierć. Tylko tyle jest warte dla Ciebie życie Syryjczyka?
już oceniałe(a)ś
22
21
@siekieraaxe a najlepsze jest to że cbos już wypluwa "sondaże" w których "47% Polaków popiera przyjęcie imigrantów" jaja jak berety. przeglądając losowo wybrane portale internetowe można z łatwością stwierdzić że 90% komentarzy jest negatywna wobec imigrantów. nawet na wyborczej jest przewaga rozsądku nad otumanieniem przekazem medialnym.
już oceniałe(a)ś
42
9
@siekieraaxe >>>> CZY OBRóNA TOZSAMOSCI ETNICZNEJ, KULTUROWEJ, JEZYKOWEJ I RELIGIJNEJ dowolnego narodu, metodami polityczno aministracyjnymi TO FASZYZM? Odpowiedz na pytanie pierwsze: Tak. Tozsamosc to sprawa indywidualna kazdego z nas i panstwo nie powinno w nia ingerowac. >>>> Jezeli tam to dlaczgo nie okreslamy epitetem "faszystowskie" takich krajów jak Japonia, Korea płd, Tajlanadia , Chiny, Singapur, Australia , Nowa Zelandia, które taka ochronę PRAKTYKUJĄ, z pełnym sukcesem. Nie jestem az takim swiatowcem by znac szczegoly polityki tych krajow w podanym przez Ciebie zakresie. Ogolnie rzecz biorac obecne panstwa demokratyczne powszechnie czerpia z dorobku faszyzmu. To ze ich nie nazywa faszystowskimi to po czesci sprawa pijaru - faszyzm kojarzy sie negatywnie wiec nie bedziemy nazywac swojej polityki faszyzmem tylko np. 'trzecia droga'. Na tej samej zasadzie Ministerstwo Wojny przemianowano na Minsterstwo Obrony Narodowej, bo obrona kojarzy sie lepiej niz wojna.
już oceniałe(a)ś
8
35
@siekieraaxe Dobrze, że przypomniałeś - zarówno w Australii, USA jak i Kanadzie ludność tubylcza została niemal doszczętnie wymordowana, wynarodowiona przez imigrantów właśnie! Niedobitki, które zostały są uważane za dno społeczne, przeżarte są alkoholizmem i trauma klęski. To może też być nasz los, jeśli wpuścimy ich miliony. Co? To jeszcze nie są miliony?? A Kolumb od czego zaczynał??
już oceniałe(a)ś
17
13
@rosencoff >>>> przeglądając losowo wybrane portale internetowe można z łatwością stwierdzić że 90% komentarzy jest negatywna wobec imigrantów. Przegladajac losowo wybrane komentarze na potralach internetowych 90% Polakow popiera Korwina.
już oceniałe(a)ś
12
32
@indywidualismus >>>>> Dobrze, że przypomniałeś - zarówno w Australii, USA jak i Kanadzie ludność tubylcza została niemal doszczętnie wymordowana, wynarodowiona przez imigrantów właśnie! Ale to byli chrzescijanie a tutaj mamy do czynienia z muzulmanami. Poza tym, sprawa jest bardziej zlozona. Np w USA, imigranci z tubylcami handlowali i zyli w zgodzie az do wojny Stanow z Meksykiem. Dopiero wzmocnienie administracji panstwowej, rozrost armii, szczegolnie po wojnie domowej w USA spowodowalo ze by nie utracic pozycji, wladzy, i wplywow z budzetu, stworzono 'problem Indian', ktory rozwiazywano konsekwentnie az do niemal calkowitej eksterminacji. Bardzo ciekawie pisza o tym w ksiazce "The not so wild Wild West". Polecam.
już oceniałe(a)ś
6
6
@siekieraaxe moi drodzy ,rozsądni!Spójrzcie na na TO TO z którym korespondujecie z dystansu.Albo jest to mocno opłacony troll,albo głupiutka postać ,z niezłą wiedzą typu encyklopedycznego bez jakichkolwiek zdolności analitycznych.To drugie jest przerażające.Taką przypadłość ma większość młodych ludzi.Jak zajrzą w jedno okienko to się w nie wciskają nie zauważając że okienek jest jeszcze mnóstwo i nie próbują się dowiedzieć co w nich jest.Dlatego te marsze ,ten faszyzm i ten nieopierzony niby ksiądz katolicki Jaką wiedzę o świecie mają młodzi pokazała Pani Janda .Przeczytajcie. Sposób w jaki TO TO dyskutuje jest i śmieszny i GROŻNY .Jeszcze w dodatku zadufanie w swoją rację
już oceniałe(a)ś
4
12
@siekieraaxe ale czego ty chcesz bronic zjebie? te 5000 na 40 000 000 ci kulture zniszczy? oni i tak stad szybko wyjada bo tu g jest a nie swiadczenia.
już oceniałe(a)ś
6
14
@pospiecha To własnie przejaw kultury dyskusji i leackiej "tolerancji". Masz za złe że ludzie chca dytskuotwac? Ja cie czlowieku do niczegio nie namawiam. Chcesz to sprzdaj wszytsko co masz oddaj Syryjczykom. Mpzesz zamiesazkac pod mostem lub w Englishen Garten w Munchen. Ale jest jeden warunek OPD ..sie od inaczej planujach zycie swoje i swoich wnuków. Abstrachując od wszelkiej polityki moralnosci i filozowfii . Napadniety człowiek ma prawo sie bronoc, jeslei nie w grupie (narodzie) to bedzie sie bronił sam. I g... ci do tego. Zycze ci jednej nocy w domu zamieszkałym przez 6 rodzim islamskich,. a potem na 6 do roboty na tasmę. Wtedy skoncza sei farmazony o tolerancji równosci i o tym ze wszsysmy jednacy.. ale wyedy bedzie za pózno. I stąd moje wołanie do młodych :NIECH RAZ PPOLAK BEDZIE MADRZEJSZY PRZED SZKODĄ Pozyjesz troche to pogadamy
już oceniałe(a)ś
12
4
@siekieraaxe Rzeczpospolita była potęgą gdy była skupiskiem różnych kultur. Oto jak sprawę wiary widziała polska szlachta. Przodkowie nasi (…) wiedząc, że też szlachcicami i pierwiej niż katolikami się porodzili; wiedząc, że nie są z pokolenia Lewi; wiedząc, że Królestwo Polskie nie jest królestwem kapłańskim, lecz politycznym; wiedząc, że królestwa i państwa tego świata gospodami są, a nie dziedzictwem Kościoła Bożego; wiedząc co Panu Bogu, a co ojczyźnie powinni: religii świętej z polityką nie mieszali ani księżom i łakomstwu ich nie podlegali. Akt konfederacji sandomierskiej, 1606, cyt. za: Pisma polityczne z czasów rokoszu Zebrzydowskiego 1606–8, wyd. Jan Czubek, Kraków 1916.
już oceniałe(a)ś
4
3
@siekieraaxe I tam w tych krajach o swoich przywódcach mówią, że to zdrajcy, których należy powiesić na drzewach?!?!? Tak tam wygląda patriotyzm? Jak na spędach Klubu Gazety P. gdzie niejaki Braun mówi do równie durnej jak on gawiedzi, że należy wziąć giwerę i pozabijać niektórych dziennikarzy z Gazety Wyborczej? To jest ta wolność i obrona tożsamości etnicznej??? Błagam cię - nie pie......
już oceniałe(a)ś
2
1
@starzec63 Fajny cytat, ale zawiera wyłącznie kłamstwo. Wystarczy odrobinę znać historię Polski, by wiedzieć, że religia ZAWSZE była obecna w polityce. Od samego początku, od 966 roku.
już oceniałe(a)ś
2
2
Komentarze uruchomione by wyśmiać ludzi, którzy widzą zagrożenie ze strony prymitywnego islamu niesionego przez afrykańskich imigrantów ekonomicznych wyzywanych od uchodźców syryjskich.
już oceniałe(a)ś
601
358
@alpepe Nie podoba się? Idź wytatuuj sobie swastykę, skop kobietę albo pomódl się do bożka JP2. Najlepiej nie przychodź tu więcej bo to nie miejsce dla prymitywów.
już oceniałe(a)ś
92
176
@alpepe dokładnie. Schizofrenia GW sięgnęła sufitu
już oceniałe(a)ś
200
58
@alpepe Cenzor się pomylił, nie bój żaby, wkrótce jednym ruchem usunie wszystkie komentarze. Zdarza się to nawet przy pokazywaniu "uchodźców", czasem w TV potrafią pokazać duży tłum. Gazeta Wybiórcza takich błędów nie robi, bo w takim tłumie 1000 osób Michnik nie skołuje 3000 kobiet i dzieci, więc widać, że jest tam np. 800 młodych w wieku poborowym (czasem nawet blisko 100%). Gdy zaś pokazują małe grupki to do 5 terrorystów państwa islamskiego "obiektywny dziennikarz" dodaje 10 kobiet i dzieci i są uchodźcy jak się patrzy. Tu obszernie i fachowo opowiada niemiecki dziennikarz: www.youtube.com/watch?v=P04MX-RGbI4
już oceniałe(a)ś
128
36
@alpepe to wszystko przez celibat , nieuwolniona przez nieludzki celibat sperma pada jemu na głowę tak jak wielu innym księzom i zakonnikom , gdyby miał kobitke lub partnera cisnienie spermy zmniejszyłoby się. ile razy można Międlić i Międlar wacka pod kolderką , nieprawdaż Jacuś ? a tak przytułił się Jacuś do ogolonych byczków ktorzy w swoim logo mają znak onanizmu
już oceniałe(a)ś
42
73
@alpepe "Za zdradę narodu spotka cię kara, zawiśniesz na sznurze, ty kur... stara". - to zupełnie nie prymitywne katolictwo.
już oceniałe(a)ś
47
75
@alpepe Kto tu mówi o prymitywizmie? Słyszałeś te przyśpiewki? To jest prymitywizm i debilizm.
już oceniałe(a)ś
35
10
@alpepe Wyłączają - źle, włączają - jeszcze gorzej. Nie dogodzisz...
już oceniałe(a)ś
15
6
@alpepe nie no zawsze chciales byc chrystusem narodow to teraz masz szanse zbaw nas tylko jak dla mnie twoje zbawienie to dla mnie pieklo bo jestes tepakiem takim jak hitler on tez chcial dobrze ale mu nie wyszlo. nawet nie rozumiesz szerszego kontekstu wiata w ktorym sie obudziles. ale nie martw sie takich jak ty jest wiekszosc bedziecie mieli to o co prosicie az wam ruskie w dupy wjada jak juz sie odizolujecie od cywilizowanego swiata przez te pokazy i wasze pseudo wartosci. chcesz miec wartosci to badz dobrym czlowiekiem, badz mily i uczynny dla innych, organizuj sie razem z sasiadami zeby zrobic cos lokalnie dla siebie i innych w okolicy - to jest patryjotyzm a nie to ze bedziesz latal i krzyczal ze jestes patryjota i ze do gazu mozesz innych ludzi wyslac - bo tym tylko reputacji kraju krzywde robisz zjebie
już oceniałe(a)ś
3
1
Tak, faszyzm wrócił - w redakcji wyborczej. Szkalujące artykuły na zamówienie jak ten pana Piotra Żytnickiego to właśnie medialny faszyzm. NIE dla islamizacji Polski. Mamy prawo aby tak mówić a jak trzeba to nawet krzyczeć!
już oceniałe(a)ś
463
266
@hlasko16 Teraz, można komentować bo jadą po Katolskim księdzu. Gdyby imam zgwałcił dziecko, albo kobietę ..nie było by możliwości komentowania bo faszyzm. na ul. Czerskiej już totalnie odlecieli ... Rydzyk i czerska, mogą się uczyć od siebie manipulacji, braku obiektywizm i podobnych.
już oceniałe(a)ś
34
8
@hlasko16 I będziemy to robić na forum Wyborczej albo na innych forach oraz na ulicach, jak trzeba. Kartką wyborczą też coś powiemy.
już oceniałe(a)ś
26
6
@hlasko16 Czekam na analityczny artykuł red, Grzegorza Piotrowskiego o kolejnym księdzu faszyście.
już oceniałe(a)ś
2
1
@roux ty gnojku ze zmywaka w Szwecji piszesz, wspierasz tutejszych faszystow, masz zydowskie korzenie pewnie i popierasz ten Paule Bieler w wlasciwie Pauline Bielska lub Bielecka. Maja na Was oko, szwedzka policja.
już oceniałe(a)ś
0
0
@123jna Najbardziej nienawidzacy tych uciekinierow, muzulmanow sa dzis Zydzi z dawnych demoludow, nawet szwedzka prasa zadziwiona o tym pisala.
już oceniałe(a)ś
0
0
@123jna Brat zabija brata a kto Kain a kto Abel to trudno okreslic, rodzina w kazdym razie.
już oceniałe(a)ś
0
0
szczekacze poczekamy do pierwszego zamachu w Polsce ....potem pogadamy o radykalnym islamie
już oceniałe(a)ś
458
272
na razie biją, gwałcą i mordują biali katolicy i to jest ok, co nie?
już oceniałe(a)ś
61
83
@cenie-dobre-dziennikarstwo A co jest w tych danych? Ogólne dane na temat przestępczości w takiej Szwecji się za bardzo nie zmieniły przez ostatnie 20 lat. Czyli imigracja nie spowodowała wzrostu przestępczości. Coś jeszcze chcesz wiedzieć?
już oceniałe(a)ś
10
26
@cenie-dobre-dziennikarstwo Oczywiście nie wiesz, że ZGŁASZALNOŚĆ gwałtów jest różna w różnych krajach? Jeśli nie wiesz to podpowiem Ci, że w STATYSTYKACH Polska ma więcej gwałtów niż AFGANISTAN. Na tym miałoby polegać według Ciebie "dobre dziennikarstwo"? Na podawaniu liczb bez kontekstu i z pełną świadomością, że się manipuluje prawdą? A może faktycznie Afganistan jest bezpieczniejszy dla kobiet niż Polska?
już oceniałe(a)ś
22
31
@cenie-dobre-dziennikarstwo Cenię dobre dziennikarestwo ale nie ceni ę manipulacji., W każdym z podanych krajów gwałt jhest definiowany inaczej, np,. w UK każde zachowanie seksualne z osobą poniżej 12 rż jest gwałtem. Przypomnij sobie jak europoseł Samoobrony zgwałcił prostytutkę. W Polsce nawet nie przyjęto by zgłoszenia (stosunek bez zabezpieczenia). Pominam tzw. ciemną liczbę - Polki dalej boją się głaszać zwałtu. Podana przez ciebie statystyka jest po prostu do dudy.
już oceniałe(a)ś
18
31
@cenie-dobre-dziennikarstwo Wspaniała twórczość,taka cepeliada.
już oceniałe(a)ś
4
4
@tom-pek Na razie radykalni to są polscy kibole i trzeba się bać.A zamach to sam zrobisz dla ratowania swoich tez,głąbie.
już oceniałe(a)ś
6
8
@b.pilgrim nie no co ty oni tego nie robia - co najwyzej w morde moga dac moga z kolczanu prawilnosci. zobacz ile dislikow dostales, dzisiaj jakis sabat moherow na gw jest hehe
już oceniałe(a)ś
2
3
@tom-pek Popieram Cie !
już oceniałe(a)ś
1
1
@tom-pek jak znam takich prymitywow jak Ty to z pewnoscia SAM ten pierwszy zamach zrobisz, aby nam "udowodnic" swoja racje, znane sa przypadki takich criminal minds.
już oceniałe(a)ś
0
0
Krótko - migranci, zwani uchodźcami to zagrożenie na równi inwazji ZSRR - bezmyślna hołota widząca tylko swoje racje (gwałcić, grabić, mordować w imię porąbanej ideologii), nie mająca żadnego szacunku dla zasad gospodarzy, nie posiadająca moralności, ludzkich uczuć oraz szacunku dla odmienności i życia ludzkiego. Człowiek który tego nie widzi jest albo naiwny albo głupi, a każdy kto sprzeciwia się legalizacji tej inwazji jest bohaterem!
już oceniałe(a)ś
313
163
@mannoroth Z Czeczeni przyjechało do Polski ponad 30 tys. muzułmanów, zgwałcił cię który?
już oceniałe(a)ś
44
60
@tedj Się śmiejesz, ale może właśnie tak było. To by tłumaczyło te bruzdy na psychice ewidentne w poście.
już oceniałe(a)ś
10
10
@mannoroth POPIERAM !!!
już oceniałe(a)ś
2
4
Gdzie komunikat o nienawiści i donosach? Bo o ksiedzu to juz wolno komentować?
już oceniałe(a)ś
281
132
@led47 Nie tylko wolna ale nalezy bo taki jak on bandyta nigdy nie powinien byc ksiedzem, on jest jak ci z IS, morderca, pewnie jak go wywala u nas to pojedzie tam i bedzie pozynal takim jak my gardla. Ma potrzebn cechy charakteru. Taki Poznanski drugi.
już oceniałe(a)ś
1
0
"bo nasza wiara nie jest na tyle silna, by przetrwać konfrontację z islamem" I chyba to prawdziwa diagnoza. Nasza wiara to paciorek, procesja i, i ......., a prezenty na komunię i dzienniczki do bierzmowania i I komunii św.
już oceniałe(a)ś
175
33
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka