1/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii -

Fot. Dawid Żuchowicz / Agencja Gazeta

Maj 2021 r. 'Uwolnić Poczobuta!' Pikieta pod Ambasadą Białorusi. Przemawia Adam Michnik, redaktor naczelny Gazety Wyborczej
  • Zdjęcie numer 1 w galerii &#034;Idziemy po was!&#034;. Protest w obronie Poczobuta i aresztowanych dziennikarzy na Białorusi [WIDEO]
  • Zdjęcie numer 2 w galerii &#034;Idziemy po was!&#034;. Protest w obronie Poczobuta i aresztowanych dziennikarzy na Białorusi [WIDEO]
Komentarze
Trzeba codziennie i co chwile przypominac kim byl i jest A.Michnik. Gdy zabraklo juz odwagi i wiary my, ktorzy tracilismy nadzieje zaczelismy z Wolnej Europy otrzymywac wiadomosci o tym, ze jest Michnik, Kuron i im podobni. To ONI sprowadzili dzieki OK Gorbaczowa do absolutnego parteru wladze PZPR. Dzisiejsze naglosnianie SPIOCHOW takich jak J.Kaczynski jako konstruktorow zmian w Polsce jest prymitywna manipulacja w historie naszego Kraju. Tumanizm 30% glosujacych doczeka sie wlasciwej oceny.
Nam w Polsce potrzeba MYSLACYCH a nie wykreowanych przez pis "bioracych".
Za chwile BEDZIEMY NORMALNI !!! a Ziobro, Nawacki, Swieczkowski itp. zalosne osobniki zakotwicza sie na dlugo tam gdzie nikt ich miejsca nie bedzie im zazdroscic.
@NotForLie
Brawo!
Niestety dostrzegam też atak na Michnika forumowego komentariatu. Nie lekceważyłbym. To daje do myślenia...
już oceniałe(a)ś
1
0
Łukaszenka i Putin to bandyci, którzy mają krew na rękach. Z niezwykłą brutalnością prześladują wszystkich, którzy chcą żyć tak, jak żyją miliony ludzi w Europie.
Tych degeneratów trzeba bojkotować na każdym kroku.
@vytrisalov1

Emanuel Macron
wybił więcej oczu gumowanymi kulami podczas antyrządowych protestow,
niż Lukaszenka.
już oceniałe(a)ś
1
9
@JimmyDore
I to osobiście! .))
już oceniałe(a)ś
5
0
@tt

Lukaszenka pewnie zostanie wkrótce wysłany na emeryturę
a Bialorus zostanie nieformalnie na nowo wciągnięta w system rosyjski.
Rosjanom żyje sie dobrze, wiec sie podziela z braćmi z zachodu.
już oceniałe(a)ś
0
3
@vytrisalov1
Dobrze, ze profesor Henryk Samsonowicz pomógł Tadeuszowi Mazowieckiemu
przywrocic Sredniowiecze :
kraj parobków bez własnego przemysłu pod butem kk.
już oceniałe(a)ś
0
2
@tt

Macron rekami francuskiego ZOMO zamordował 11 demonstrantów.

h ttps://www.nytimes.com/2019/01/28/world/europe/france-yellow-vests-police.html
już oceniałe(a)ś
0
2
@JimmyDore
Wania, jest debilem.
już oceniałe(a)ś
3
0
Kurcze! Powiedziec, ze to czystej krwi gangsterstwo i draństwo to nic nie powiedziec. Bialorus zagarnela osoba chora psychicznie. Jezeli swiat nic z tym nie zrobi tragedia bedzie gonic tragedie. Ile osob musi cierpiec i umrzec?! Ile?!
@Copywriter
PS
I po co sie uczymy historii - II wojna swiatowa? Po co?! Wyciagamy jakies wnioski? Czy tylko chodzi o wiedze, nic wiecej?!
już oceniałe(a)ś
1
0
Oczywiście, że to co zrobiono to terroryzm w czystej postaci. Skąd tylu bandytów i drani na Białorusi? To się rozwijało latami. Organizacja pisowsko-kościelna dąży do tego samego. Draństwem jest obniżanie poziomu nauczania i fałszowanie historii w szkołach. Bandyci w państwie polskim mają się tak dobrze jak kościół. Jak opozycja nie stanie w jednej linii to następne wybory będą przegrane bo reżim się rozwinie tak jak na Węgrzech i na Białorusi. Optymalna była by zjednoczona lewica jako połączenie: Hołownia 2050, KO, Lewica, Konfederacja i PSL. Politycy opozycji powinni zapomnieć na najbliższe lata o gwiazdorzeniu, czy liderowaniu. Chcą żyć w reżimie? Pisowcy doszli do władzy bo pomógł im nasz dawny agresor.
już oceniałe(a)ś
3
0
byli sojusznicy doskonale kopiują jego metody ,,i to jest przyzwolenie na taki świat ,,,
już oceniałe(a)ś
2
1
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka