1/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii -

Fot. Maciek Jaźwiecki / Agencja Gazeta

Protest 'Wyjeżdżamy za ważną potrzebą' przeciwko antyaborcyjnemu projektowi Kai Godek
  • Zdjęcie numer 1 w galerii &#034;Odrzuć projekt Godek. Nie składamy parasolek&#034;. Ogólnopolski Strajk Kobiet protestuje
  • Zdjęcie numer 2 w galerii &#034;Odrzuć projekt Godek. Nie składamy parasolek&#034;. Ogólnopolski Strajk Kobiet protestuje
Komentarze
Strasznie mało o tym piszecie, a przecież to najważniejsza teraz sprawa - bez wolnych kobiet nie będzie demokracji! Wygłupy i podłości PiSowskich zbrodniarzy przykrywają temat praw kobiet
@kaczmarek
Ależ to jest właśnie zupełnie na odwrót. Pisowi w to graj, że uwaga na tych ustawach a nie na tym, że dokonują kolejnego etapu obalania ustroju.
już oceniałe(a)ś
11
2
@kaczmarek
Jebac' PiS i Godek!
już oceniałe(a)ś
6
0
@BagdadCafe
to też jest obalanie ustroju
odbieranie praw to obalanie systemu
nie bądź niewolnikiem myslenia "to temat zastępczy" tylko stań wraz z tymi, które/którzy są prześladowani,
opresja to obalanie ustroju
już oceniałe(a)ś
8
0
@paradoksa
Sam nie wiem ?Można się zagadać na śmierć !

To w większości kobiety dokonują wyboru władzy ,albo nie chodzą na wybory mówiąc ,że ich polityka nie interesuje .
To kobiety w większości posyłają dzieci na religię ,bo może kiedyś dziecku się przyda .
To kobiety ,matki i babcie takie piekło gotują swoim córkom i wnuczkom .
Niech wychlają piwsko ,którego nawarzą do dna !
już oceniałe(a)ś
2
6
@puzonik.48
Niestety, masz rację. Kobiety to 50% społeczeństwa i mają prawo głosu. Wystarczy ułamek tej liczby, żeby posłać ten otumaniony religią piso-prawicowy układ na śmietnik historii. Na co czekają?!
już oceniałe(a)ś
1
0
Godek-zostaw kobiety w spokoju!
@warszawski_sceptyk
Alez ona jest glucha na wszystkie argumenty .
już oceniałe(a)ś
8
0
@passignano18
ona z tego żyje
już oceniałe(a)ś
12
0
Zajmowanie się tym projektem w dobie zakazu wszystkiego w czasach epidemii to to samo co przepychanie ustaw w nocy , kolanem , w innej sali , bez wpuszczania poslow opozycji . Kobiety protestowaly dziś w samochodach bo sa odpowiedzialnymi osobami . Pani Godek nienawidzi kobiet i chce utrudnić ich zycie . Ona urodzila dziecko niepełnosprawne , niech rodza wszystkie takie dzieci . Ochydna i prymitywna kalkulacja
już oceniałe(a)ś
61
0
Przypominam że to owoc ustawy z 1993 napisanej pod dyktando Kościoła przez styropian i bezczelnie nazywanej "kompromisem". Proszę również jak zwykle wszystkich (w tym redakcję GW) posiadających znajomych w wierchuszce PO o PRZYPOMINANIE tego faktu i ŻĄDANIE zmian w programie partii. Budka - słyszałeś?
@tksiazek
Otóż to!!! Za blokadą wszelkich dążeń do wolności stoi - KOŚCIÓŁ!!!!! A GODEK i inni??? - A po to kowal ma kleszcze - żeby się nie poparzył. A czy konstytucja zabrania aborcji??? - A czy kompromis STYROPIANU i KOŚCIOŁA - może wbrew konstytucji zezwolić " na zabijanie" - "chorych nienarodzonych"???? - albo "powolanych do życia" wbrew woli inkubatora??? STYROPIAN - i TK - to też kleszcze.
już oceniałe(a)ś
10
0
@brokrak
No tutaj fatalna była rola prawactwa klerykalnego oraz TK przez nie obsadzonego. A rzecz jasna za wszystkimi stała garsteczka celibatariuszy co to się na kobietach i ciążach znają najlepiej.
już oceniałe(a)ś
9
0
@tksiazek
No, na pewno Borys-tak-mi-dopomóż-bóg-Budka, Grzegorz-tak-mi-dopomóż-bóg-Schetyna i Kidawa-tak-mi-dopomóż-bóg-Błońska (vide: ślubowanie w Sejmie) wprowadzą cywilizowane prawo. A jak nie oni, to może Kosiniak-tak-mi-dopomóż-bóg-Kamysz?
już oceniałe(a)ś
9
5
@realista_eu
Czy osoby, które to minusują nie wiedzą jak wyglądało ślubowanie w Sejmie, czy po prostu łudzą się, że posłowie/posłanki co tak ślubują pomogą uczynić Polskę normalnym, neutralnym światopoglądowo państwem?
już oceniałe(a)ś
5
1
A mówiłem że 30 tysięcy grzywny za wszystko to dobijanie demokracji. Wirus jest prawdziwy ale odpowiedź pisowskiego państwa to czysty autorytaryzm.
już oceniałe(a)ś
54
0
Godek dba o podziemie aborcyjne
@czarny_marian
Akurat podziemie aborcyjne to już wiele się nie powiększy .99% aborcji jest w nim wykonywanych. Co się może powiększyć to trauma kobiet.
już oceniałe(a)ś
17
0
Godek nalezy odwiedzic, pod palacami koscielnymi tez sie przyda klaksonem potrabic.
@zdybka
A pod siedzibą PO to nie? A pod siedzibą PSL?
już oceniałe(a)ś
9
2
@tksiazek
Kogoś PRAWDA zabolała?
już oceniałe(a)ś
6
1
@tksiazek
Dokładnie! Było 30 LAT na to, żeby oddzielić państwo od kościoła, pogonić kler ze szkół, itp. Ale nie, trzeba było głosować na "mniejsze zło", czyli na klęczących niewolników, tylko klęczących trochę mniej jawnie niż PiS. Trzeba było dzieci na religię posyłać, itp. Teraz są efekty tego działania.
już oceniałe(a)ś
9
0
Dlaczego ten materiał nie jest na samej górze strony?
@slask.pl
Bo zobaczysz jak się zachowa częsć "światłych i nowoczesnych" z PO. GW się boi żeby nie wyszło czym jest pudrowana przeze przezeń partia post-AWSowska.
już oceniałe(a)ś
3
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka