2/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 2 w galerii - Jawny szpieg z partii Zmiana. Dlaczego zatrzymano Mateusza Piskorskiego?

MATEUSZ JAGIELSKI

Mateusz Piskorski z Partii Zmiana
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Jawny szpieg z partii Zmiana. Dlaczego zatrzymano Mateusza Piskorskiego?
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Jawny szpieg z partii Zmiana. Dlaczego zatrzymano Mateusza Piskorskiego?
Komentarze
ABW w pierwszym rzedzie powinno aresztowac Macierewicza za przetlumaczenie raportu o WSI na rosyjski i za ogloszenie calemu swiatu ze polska armia nie istnieje a jesli nawet to nie nie ma czym strzelac. To jest szpiegostwo o nieslychanej skutecznosci,zwlaszcza ze Macierewicz jako minister obrony chyba wie co mowi. To znaczy albo jest szpiegiem i szkodzi panstwu ale jest przyglupem ktory nie wie co mowi.
@canadiana Maciora ma teczkę kurdupla. A to oznacza, że ma wszelkie kompetencje do zajmowania najwyższych stanowisk państwowych. Amen.
już oceniałe(a)ś
6
5
"Były pomysły, by postawić mu zarzut podżegania do nienawiści wobec innych nacji (wypowiedzi o Ukraińcach)" Ciekawe, że narodowcy od Kukiza (w tym ten od browaru, który finansował portal, na którym takie treści się pojawiały) głosili podobne poglądy i jakoś nikt ich nie zatrzymuje.
już oceniałe(a)ś
6
4
Litości co ważnego mógł wyszpiegować dla Chin czy Iraku czy nawet dla Rosji gość, którego intelekt idealnie pasował do Samoobrony, a do tego w Polsce traktowany jak pożyteczny idiota Putina? Dziwne rzeczy dzieją się w Polsce. Bill Clinton krytykuje rząd za proputinowskie ciągoty - aresztowanie szefa proputinowskiej Zmiany. Krążą plotki, że Szydło zostanie zesłana na ambasadora w Watykanie - nieracjonalne mianowanie nowego ambasadora w Watykanie tuż przed wizytą papieża. Prezes wykonuje jakieś konwulsyjne intelektualnie podrygi.
już oceniałe(a)ś
33
12
Branie pieniędzy od ruskich to jeszcze nie szpiegostwo. Jeżeli nie będzie mocnych dowodów to niestety Moskwa wykorzysta to w kolejnej rozgrywce i przy okazji pokaże swoim obywatelom jak to to zgniły zachód głębi wielkiego demokratę i patriotę.
@detektyw_klucha Akurat to jest najmniejsze zmartwienie. Rosyjska propaganda wykorzystuje wszystko, co jest w stanie wymyślić kreatywny zespół propagandzistów i jakiekolwiek rzeczywiste zdarzenia w znaczący sposób nie pogorszą już tej pozycji Polaków. Oto jeden z łagodniejszych komentarzy na temat Polaków na forum ria.ru: Они уже настолько испортили этот имидж, что спасти уже никто не сможет. (oni już w takim stopniu zepsuli ten image, że uratować go już nic nie zdoła).
już oceniałe(a)ś
5
9
@detektyw_klucha Z tym zachodem to przesadziles.
już oceniałe(a)ś
3
2
Tej poprawności w przyznawaniu swobody głoszenia poglądów, nawet głupich i szkodliwych będziemy gorzko żałować. Bo granice powinna wyznaczać rygorystycznie przestrzegany artykuł 13 Konstytucji. oraz art. art. 127, 256, 257 KK. RYGORYSTYCZNIE, to znaczy przy interpretacji wątpliwości na niekorzyść podejrzanej organizacji czy grupy osób. To znaczy także, że najmniejsze podejrzenie o zamiar zawiązania spisku w celu podporządkowania Polski obcemu, wrogiemu demokracji mocarstwu czy zmiany konstytucyjnego ustroju państwa winno skutkować delegalizacją podejrzanej organizacji. Nie wolno czekać, aż zarzuty karne będą już bezdyskusyjne. Bo wtedy może być za późno.
@ktl Cały PiS z Solidarną Polską będzie musiał dokonać samoaresztowania.
już oceniałe(a)ś
1
0
@ktl Tak toczno, tawariszcz SMIERSZ-liejtnant. Też tak uważam. Nie wolno czekać. W razie najmniejszego podejrzenia - nie żadna delegalizacja, lecz od razu areszt i dogłębne przesłuchanie w kazamatach, ZAWSZE kończone standardową razstriełką, A dla utrwalenia obywatelskiej wiedzy o sprawiedliwości ludowej - brałbym i stawiał pod mur przechodniów także losowych, takich z łapanki. Zaraz będzie spokój, ład i porządek, miakkije intreligetny waszu mać.
już oceniałe(a)ś
1
1
@wyatearp Koniec świata dałam wyarearp plus.
już oceniałe(a)ś
1
5
Musimy zachować daleko idącą czujność! Wróg nie śpi! Wczoraj w Bydgoszczy aresztowano ośmiu dywersantów rosyjskich a dzisiaj szesnastu w Katowicach.W samym powiecie Pisdecim wykryto ich już stu osiemdziesięciu sześciu.To istna plaga!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
PiS stara się osłabić zarzut, że jest de facto partią pro-putinowską. Ich pojmowanie prawa i demokracji sytuuje mentalnie tę partię u naszych wschodnich sąsiadów. Wytykanie im tego celnie ich trafia i boli, stąd próba działań maskujących.
już oceniałe(a)ś
19
10
To pierwsze testy policyjnego państwa kurduplego stalinka.
już oceniałe(a)ś
9
11
W Polsce każdy, który ma inne poglądy na temat polskiej racji stanu obowiązującej od 1989 roku jest agentem, trollem, esbekiem. A tych, którzy nie chcą się nawrócić po prostu się zamyka pod obojętnym pretekstem. To i tak lepiej niż na Ukrainie gdzie tacy ludzie popełniają "samobójstwa". Ciekawe co na to Wacuś Radziwinowicz? Do cywilizacji europejskiej mamy lata świetlne.
@alakyr1 Wbij ty sobie do głowy, że w Polsce rozmowa o jakiejkolwiek formie związków z Rosją to nie jest akademicka dyskusja o jakiejś tam polskiej racji stanu, tylko ZDRADA STANU.
już oceniałe(a)ś
7
7
@nestor Może to uzasadnisz, co? Ja swoje zdanie potrafię poprzeć argumentami, a ty? Podyskutujmy.
już oceniałe(a)ś
1
0
@nestor I to było by na tyle, nawet nie potrafisz uzasadnić dlaczego komuś zarzucasz zdradę stanu. Słoma w butach i szabelka na sznurku.
już oceniałe(a)ś
1
0
zwykły proruski i proputinowski sykofant, ale żeby zaraz szpieg? Nawet nie nosił ciemnych okularów.
już oceniałe(a)ś
9
10
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka