2/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 2 w galerii -

Fot. Agata Grzybowska / Agencja Gazeta

Kinga Dunin i Ignacy Karpowicz
  • Zdjęcie numer 1 w galerii
  • Zdjęcie numer 2 w galerii
Komentarze
A mi się zawsze wydawało, że jeżeli pan A nie oddaje długu pani B, to pani B zamiast lamentować na Facebooku idzie do prawnika, prawnik składa pozew, sąd wydaje wyrok, a potem pieniądze ściąga komornik.
@laylah Małe masz widać doświadczenie :)
już oceniałe(a)ś
20
0
"literaci znowu stali się przedmiotem powszechnego zainteresowania" Ja tam wolę literatki. Zwłaszcza pełne...
już oceniałe(a)ś
44
10
"Oboje się przyjaźnili"- a można jakoś inaczej? Np. że ja się z kimś przyjaźnię, a ten ktoś ze mną nie? Szczegóły plis.
już oceniałe(a)ś
26
3
Nie bardzo rozumiem , co tu jest zarzutem? Że protagoniści nie są ze spiżu - i nie pretendują do takich ról oraz nie udają kogoś innego i że mają takie same problemy jak każdy inny? Żal i rozczarowanie, że Beatrycze robi kupę? Ze robi, to co? Gorsza? Aha, już wiem , problem w tym, że mówi, że robi. Bo jak nie powie, to tak, jakby nie robiła? Tak? Tomek. nie rób z g.....wna pianki...
@saint_just Tylko po co "masowy odbiorca" ma się z tym gównem zapoznawać?
już oceniałe(a)ś
12
0
@moskwasadowa Jeśli coś jest naprawdę gównem, to tylko "polityka informacyjna".
już oceniałe(a)ś
6
0
@saint_just no dobra, popatrz na coś lepszego: gó... już się ukazuje bez trzech kropek:)
już oceniałe(a)ś
6
0
@moskwasadowa no patrzajcież
już oceniałe(a)ś
6
0
@saint_just i znowu przestało:)))
już oceniałe(a)ś
4
0
@moskwasadowa G....no tylko w mianowniku jest niefajne.
już oceniałe(a)ś
4
0
@saint_just <<<Żal i rozczarowanie, że Beatrycze robi kupę?>>> Nie o to chodzi, że Beatrycze robi kupę. Jezus też robił kupę i w ogóle jeszcze całe mnóstwo innych ważnych ludzi też robiło i robi. Rzecz jednakże nie w tym, że ktoś robi kupę lub jej nie robi (acz przeważnie oczywiście robi), ale czy powinien być oceniany głównie przez pryzmat tejże kupy, czy też może raczej przez jakiś inny aspekt swojego życia i działalności. <<<Aha, już wiem , problem w tym, że mówi, że robi. Bo jak nie powie, to tak, jakby nie robiła? Tak?>>> Zasadniczo tak. Jeżeli ktoś ma już jakiś tam status osoby publicznie znanej i cenionej lub nielubianej (co, że buchnę truizmem, jest dwiema stronami tego samego medalu) przez znaczne grono odbiorców, to jeśli nagle zaczyna opowiadać o robieniu przez siebie kupy, tym samym, chcąc nie chcąc, swoja kupę stawia publicznie jako przedmiot rozważań tychże odbiorców. A im bardziej oddalone od sfery okrętnicowatej były jego wcześniejsze publiczne wypowiedzi i rozważania, tym kontrast w tej sytuacji jest z natury większy, a i reakcja odbiorców żarliwsza. Pozdrawiam
już oceniałe(a)ś
8
1
nie no spoko, mnie artysta, pisarz, dziennikarz czy aktor od dawna nie kojarzy się z kulturą.
już oceniałe(a)ś
24
10
"Wpis Kingi wywołał radość na Pudelku i w prawicowym internecie." U was w lewackim internecie radość ostatnio wywołały przycinki Migalskiego wobec Pereiry.
już oceniałe(a)ś
28
19
Nuowe Wriemieni: Feministka zgwałciła literata. Dlaczego GW nie chroni ofiar gwałtu i podaje ich dane wraz z wizerunkiem???!!!
już oceniałe(a)ś
5
0
Karpowicz odpowiedział na zarzuty swojej współpracownicy i mentorki oświadczeniem przesłanym portalowi natemat.pl. Zapewnia, że dług już zwrócił i… oskarża Dunin o molestowanie seksualne. Pisze m.in., że kiedy bywał w Warszawie, nocował u feministki. „Bardzo zbliżyliśmy się do siebie. Moje uwielbienie i fascynacja kwitły w najlepsze”. Za którymś razem Dunin zaproponowała mu, żeby spali w jej łóżku. „Będzie ci wygodniej niż na tym wąskim łóżku w pokoju gościnnym” – miała zachęcać feministka. „Niezbyt mi się ten pomysł spodobał, ale bałem się, że jeśli odmówię, straci mną zainteresowanie, nie będę mógł jej lepiej poznać, być przy niej. Poza tym przekonywała mnie, że to absolutnie naturalne i poniekąd oczywiste zachowanie. Niestety spanie z czasem przestało być tylko spaniem, lecz łączyło się z dotykaniem, a potem z regularnym molestowaniem seksualnym” – napisał w oświadczeniu Karpowicz. Według niego, przypomnienie o długu miało być zemstą publicystki.
już oceniałe(a)ś
4
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka