2/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 2 w galerii - COVID-19 na służbie Łukaszenki. Białoruskie areszty są wylęgarnią koronawirusa

Fot. AP

Tłum w maskach podczas demonstracji w Mińsku w czasie pandemii koronawirusa.
  • Zdjęcie numer 1 w galerii COVID-19 na służbie Łukaszenki. Białoruskie areszty są wylęgarnią koronawirusa
  • Zdjęcie numer 2 w galerii COVID-19 na służbie Łukaszenki. Białoruskie areszty są wylęgarnią koronawirusa
Komentarze
Jakie to proste i genialne ! Kaczyński patrz i ucz się . Zamknij opozycję w zarażonych aresztach i będziesz miał tysiącletnią III Rzeczpospolitą . Oczywiście nie przekraczającą miliona obywateli ... emerytów .
już oceniałe(a)ś
2
2
COVID-19 zamiast zgładzić Łukaszenkę, dziesiątkuje cierpiących przez jego tyranię niewinnych Białorusinów!!! Kiedy ten socjopata wreszcie ucieknie do Rosji!!!
już oceniałe(a)ś
2
1
Nie doszukiwałbym się spiskowych teorii: od sierpnia przez areszty przewinęło się ok. 30 000 ludzi. Pewnie byłoby więcej, ale za kratami po prostu brakuje miejsc. Zatłoczone do granic możliwości, niewietrzone i brudne cele, to idealne środowisko dla wirusów.

Łukaszenko nie bada również swoich ukochanych omonowców, wśród których wirus też jest powszechny. A wszystko dlatego, że musiałby ich izolować i wysyłać na zwolnienia lekarskie, na co teraz nie może sobie pozwolić. Nawet sam herszt omonowców, niejaki Bałaba, złapał wirusa i podobno był w reanimacji.
już oceniałe(a)ś
3
0
Biorąc pod uwagę liczbę zakażen w Polsce i na Białorusi to chyba jednak bezpieczniej jest w pierdlu Łukaszenki niż na zwykłej ulicy w Warszawie.
już oceniałe(a)ś
1
0
Od tygodni piszę o tym, że ochroniarze pislamu i nazioli mogą tak wykonywać wyroki śmierci. Znikną skargi na bandytów, zniknie najaktywniejsza częśc opozycji.
Wystarczy 24 godziny, a rozwożą po dziwnych miejscach, więc niedorzecznicy wymyślą coś dla uzasadnienia.
Reżim dyktatorka i jego omon ma te same systemy motywacyjne. ,1500 za wieczór , co łukaszenka.
Mamy ten sam bandyci system, który boi się odejść, bo pójdzie siedzieć.
Oni to samo planują, albo już realizują.
Każde zatrzymanie, przewożenie do jakiejś dziury, to wskazówka, że chcą wykonać wyrok przez koronację. I to nie ich króla.
Ochroniarze pislamu i nazioli
już oceniałe(a)ś
1
0
Nawet gdyby przemnożyć oficjalne dane o zgonach przez 15 jak chcą tego najbardziej radykalni kovidianie na Białorusi to nadal jest tam w przeliczeniu na 1 mieszkańcamniej zgonów od nas, bez żadnych restrykcji i lockdownów (i to porównując do naszych danych oficjalnych, które też trzeba by było przemnożyć 2-3x w przypadku zgonów).
już oceniałe(a)ś
0
0
W sumie prawie jak u nas.
już oceniałe(a)ś
0
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka