4/6
zamknij < >
Zdjęcie numer 4 w galerii - Protesty w Moskwie. Mieszkańcy domagają się uczciwych wyborów

Fot. Pavel Golovkin / AP Photo

20 lipca 2019, Ljubow Sobol i Iwan Zdanow podczas protestu w Moskwie.
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Protesty w Moskwie. Mieszkańcy domagają się uczciwych wyborów
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Protesty w Moskwie. Mieszkańcy domagają się uczciwych wyborów
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Protesty w Moskwie. Mieszkańcy domagają się uczciwych wyborów
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Protesty w Moskwie. Mieszkańcy domagają się uczciwych wyborów
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Protesty w Moskwie. Mieszkańcy domagają się uczciwych wyborów
  • Zdjęcie numer 6 w galerii Protesty w Moskwie. Mieszkańcy domagają się uczciwych wyborów
Komentarze
Jeszcze jedna kadencja PiS i tak będzie w Polsce.
już oceniałe(a)ś
19
1
Demokracja po rusku. Wszyscy głosują na Putina,bo tylko on jest na karcie do głosowania. Import do Polski w toku, mam nadzieję że tylko kraczę.
@mrmouse
No tak. Ten Putin- faszysta. A przecież gdyby tanio sprzedał media ,ropę i banki to były szczerym demokratą. Pokojowego Nobla miałby jak w banku.
już oceniałe(a)ś
1
4
@bajobongo.online
ależ sprzedał - sobie i innym worom w zakonie. Innymi słowy grzmoci cię w dupalca, Igor, a ty za niewolniczą monetę roznosisz smród onuc po cudzym gospodarstwie rusofobie!
już oceniałe(a)ś
5
3
@bajobongo.online
Rosja jest objęta sankcjami za okupację Krymu i wojnę na wschodniej Ukrainie nie za taką, czy inną politykę gospodarczą.
już oceniałe(a)ś
5
1
@altakyr
Ale masz węch do moich onuc. Podziwiam. Ledwo dwa dni temu zmieniałem a ten już wyczuł. Maładiec!
No i zgadzam się z Tobą. Sprzedał nie tym co trzeba i o to awantura!
już oceniałe(a)ś
1
3
@klos
E tam. Putin zawsze był brzydki. Jeszcze zanim Majdan na Upainie zorganizowaliśmy!
już oceniałe(a)ś
0
3
@bajobongo.online
"W gabinecie osobliwości to prawdziwa perła. Chór dziecięcy wykonuje na okolicznościowym koncercie z okazji Dnia Czekisty pieśń Ilji Rieznika ?Dzieci bezpieczeństwa państwowego? (Dieti gosbiezopasnosti). Seans reżimowej pedofilii, której nie powstydziłby się towarzysz Kim Ir Sen. Wsłuchajmy się w refren tej pieśni: ?Jesteśmy razem, jesteśmy razem i w jedności nasza siła. Jesteśmy razem, jesteśmy razem, nasza ojczyzną jest Rosja. Jesteśmy razem, my ? dzieci wielkiego kraju, jesteśmy razem i razem za kraj odpowiadamy. Jesteśmy wierni służbie, w przyjaźni stanowimy jedność, jesteśmy dumnym filarem obrony kraju ?. Solistka już w pierwszych słowach wyznaje zgromadzonym w sali smutnym panom w mundurach: ?Jesteśmy tu z wami, bo z wami jest nam gosbiezopasno [gosbiezopasnost? ? organy bezpieczeństwa państwowego]?. A potem chłopcy jeden przez drugiego licytują się, który będzie służył w jakiej jednostce służb bezpieczeństwa ? czy lepsza będzie Federalna Służba Bezpieczeństwa, czy Federalna Służba Ochrony (odpowiednik BOR-u). W tle rozgrywa się porażający pokaz baletowy: małoletnia rezerwa organów bezpieczeństwa z rozmachem defiluje, demonstrując sprawność fizyczną, skoro umysłowej nie trzeba. Smutni panowie na widowni miny mają takie, jakby nie dowierzali, że śpiewające podlotki są w stanie pomóc im w niesieniu ciężkiego brzemienia bezpieczeństwa państwowego"
już oceniałe(a)ś
3
1
@mrmouse
Kwaczesz
już oceniałe(a)ś
0
0
Moskwa Moskwą. Suweren suwerenem.
już oceniałe(a)ś
14
1
Problem w tym, że opozycja spod znaku Nawalnego od lat ma problemy z zebraniem podpisów pod listami kandydatów, Rosjanie nie chcą im podpisywać.
Potwierdzają to sondaże popularności samego Nawalnego, który cieszy się poparciem podobno 3% Rosjan (za Centrum Lewady). Dane co prawda sprzed dwóch lat, ale nowych pan Radziwinowicz nie publikuje.
No to chłopcy wymyślili, że listy sobie podrasują, a jak władze im to zakwestionują to będzie to oczywisty przejaw szykan wobec opozycji.
Tak panie redaktorze?
@alakyr1
Ptysiu, problem jest w tym, że jesteś putinowskim trollem i nagminnie kłamiesz jak bura suka.
już oceniałe(a)ś
34
1
@vytrisalov1
oj tam! nie ma się co obrażać i przezywać -- osobiście dałem (niemal tradycyjnie, co alskyr z pewnością [z]rozumie) minusika i chyba wystarczy. :)
już oceniałe(a)ś
5
2
@thenameless
Może mu nie dawać minusika, wtedy chłopina skoczy na dół listy i się zapłacze, bo z premii nici.
już oceniałe(a)ś
10
0
@syjamek1809
Trolli się wrzuca do kosza a nie ocenia, a zwłaszcza taką kanalię jak rykała
już oceniałe(a)ś
7
1
@alakyr1
Spytaj o to swoich przyjaciół w Moskwie - oni ci najlepiej odpowiedzą, jak było. Może nawet tobie powiedzą prawdę, kto wie?
Ciekawe czemu "Rosjanie nie chcą im podpisywać", a Nawalny ma "podobno 3%"? Może ma to coś wspólnego z systemowym prześladowaniem niezależnej opozycji przez kremlowski reżim od kilkunastu lat i z nieustannym sączeniem odpowiedniej propagandy w kremlowskich mediach?
Tak panie trollu?
już oceniałe(a)ś
7
1
@alakyr1
Nie, problem polega na tym, że to olbrzymi i piękny kraj rządzony przez nieudacznika, który mając pełnię władzy boi się (bo by musiał tą władzę oddać) i nie potrafi go zreformować. Polecam jakieś filmy na youtube jak tam się żyje i jak Rosja wygląda. Piękna sprawa, jeśli ktoś ma ochotę na nostalgiczną podróż do lat 60-70-tych.
już oceniałe(a)ś
4
1
@alakyr1
Jak ruskie próbują amerykanom mieszać w wyborach to krzyk na całą galaktykę choć nie wiadomo czy fakt mial miejsce! Do dzis brak dowodów. Ale u ruskich obce państwa mogą finansowaćc opozycję. Moralność kalego i rusofobia.
już oceniałe(a)ś
3
5
och, vybornie :-)
Troll Prigożina wspiera rodzimego homo sovieticusa w fazie dewocyjnej.
Jednemu za wpisywanie idiotyzmów płacą {choć ww rubelach} , drugiego nakręca proto - rydzykowa wiara. Radość patrzeć na obu kremlowskich przegrywów.
już oceniałe(a)ś
4
1
@vytrisalov1
Ublizasz suczkom ...
już oceniałe(a)ś
1
1
@vytrisalov1: brooz
Proszę aby trolle Sorosa i Upainy nie pomawialy się z Trollami Putina o trollowanie. !
już oceniałe(a)ś
2
2
@gregg84
=====Może ma to coś wspólnego z systemowym prześladowaniem niezależnej opozycji przez kremlowski reżim od kilkunastu lat i z nieustannym sączeniem odpowiedniej propagandy w kremlowskich mediach? =====
Ależ tak trollu, są prześladowani bo kiedy robią niezgłoszone demonstracje paraliżując centrum Moskwy policja ich siłą usuwa, są prześladowani bo władze ujawniają zagraniczne źródła finansowania Nawalnego i jego opozycji, są prześladowani bo wytykają Nawalnemu kompletny brak programów poza jednym punktem- obalić Putina, są prześladowani bo sprawdzają ich listy z poparciem kandydatów w wyborach, itd., itp.,
Przecież w Stanach, Niemczech, Anglii nikt by ich tak nie prześladował.
już oceniałe(a)ś
1
1
podajcie no Pawełku źródła, wg których to Nawalny "jest finansowany przez zagraniczne źródła" i przy okazji gora 2-3 analizy jego programu /podstawy programowej. Coś solidnie opracowanego - Die Zeit, Ft, Le Soir.
Przecież chyba nie konfabulujesz, prawda...
już oceniałe(a)ś
0
0
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka