1/4
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii - Adam Michnik:

Fot. Maciej Jaźwiecki/Agencja Gazeta

Spotkanie ('online') redakcji 'GW' z czytelnikami. Warszawa, 23 czerwca 2021
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Adam Michnik: &#034;Potrafimy iść przeciwko władzy i komercji&#034;. Spotkanie czytelników i zespołu &#034;Gazety Wyborczej&#034;
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Adam Michnik: &#034;Potrafimy iść przeciwko władzy i komercji&#034;. Spotkanie czytelników i zespołu &#034;Gazety Wyborczej&#034;
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Adam Michnik: &#034;Potrafimy iść przeciwko władzy i komercji&#034;. Spotkanie czytelników i zespołu &#034;Gazety Wyborczej&#034;
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Adam Michnik: &#034;Potrafimy iść przeciwko władzy i komercji&#034;. Spotkanie czytelników i zespołu &#034;Gazety Wyborczej&#034;
Komentarze
Czy ten opór wobec komercjalizacji będzie się również objawiał tym, że nie będziecie promować i reklamować wytworów, w tym filmów, marek Agory?
już oceniałe(a)ś
0
0
Prenumeruję Wyborczą.pl, nie pamiętam jak długo(ok 5 lat).Mieszkam w miejscowości podmiejskiej, gdzie nie ma możliwości nabycia Wyborczej papierowej, bo spożywczy sklep jej nie rozprowadza. Do komputera siadam głównie po to żeby przeczytać Wyborczą , pozostali domownicy też z tego korzystają. Jesteście dla nas dużym "oknem na świat" zwłaszcza w okresie pracy zdalnej. Dzięki , że mogłam być z Wami "jak w trybie pracy zdalnej" dziś na walnym zebraniu.
już oceniałe(a)ś
2
0
"Wydaje mi się, że środowisko polityczne Kaczyńskiego weszło w fazę gnicia." Środowisko Kaczyńskiego jest silne zdolnościami politycznymi Jarosława i słabością opozycji.
Pewnie po 2-3 kadencjach sejmowych występują objawy (nazwijmy to elegancko) znużenia rządzeniem, następuje powolna dekompozycja obozu rządzącego. Nawet jeżeli PiS utraci władzę, będzie to już inna Polska, nie ta sprzed roku 2015r.
Pamiętajmy przy tym o sentencji Tadeusza Mazowieckiego: ?Można się spierać, można się różnić, ale nie wolno się nienawidzić?.
już oceniałe(a)ś
3
0
Ujmę to tak. To Wy jesteście kulturą wysoką, prenumeruję Wyborczą dla Dużego Formatu, Wysokich Obcasów i Wolnej Soboty.
już oceniałe(a)ś
3
0
Czy ktoś w ogóle rozumie, o co chodzi w tym artykule?

Bo cała sytuacja jest trochę surrealistyczna. Adam Michnik długo mówi o roli mediów, o ich niezależności, kolejni dziennikarze mówią o patrzeniu władzy na ręce, o tym jak ważne jest niezależne dziennikarstwo, jak istotny jest kontakt z czytelnikami. I tak przez godzinę bardzo ciekawe wypowiedzi.

Ale o co chodzi w tym całym konflikcie z zarządem. Redakcja wzywa do obrony GW, ale przed czym? Co ten zarząd im zrobił, albo próbuje zrobić? Jedyne, co się pojawiło, to jak zrozumiałem próba połączenia redakcji? Ale to jest złe, dlaczego?

Poważnie, czy ktoś mi może wytłumaczyć, o co jest ta cała awantura?
już oceniałe(a)ś
5
0
A jak tam braciszek nie wybiera się do Polsk ? .
już oceniałe(a)ś
0
4
Czytam was od początku i wam ufam.
Inicjatywa dobra lecz po mojemu, że tak powiem, słabo to zrobiliście towarzysze.
Często piszecie w stylu zachowania się Tuska gdy był premierem. Co to znał się na wszystkim.
Jak jest za dużo historyków w zespole to brak pomysłów na jutro czy pojutrze.
Smutne zagajenie Adama M. o korporacji spowodowało, że cały wydarzenie było smutne - szkoda.
Zabrakło w tym wszystkim entuzjazmu i pokazania, że taka Wyborcza ma sens. Brak wskazania czytelnikom, że codziennie dokonują właściwego wyboru czytając was.
Tak na dobrą sprawę taki wstęp jaki miał Adam M. nie interesuje przecietnego czytelnika. Pis wygrywa bo łechce przeciętnego rodaka. Tutaj warto na pis spojrzeć jako na prekursorów nowego podejścia do głów obywateli.
Ja wiem, że gazety i TV to dzisiaj, poza wyjątkami, czysta komercja - czyli jak sprzedać więcej coca-coli. Tym nie mniej wy staracie się być innymi.
Często nie zgadzam się z autorami artykułów, bo jak każdy Polak znam się na wszystkim oczywiście lepiej.
Mam jednak wrażenie, że tak jak nasi posłowie, nie za bardzo znacie rzecywistość terenową. Pis zrozumiał potrzeby rozdmuchane przez media, to co ludzie widzą w serialach czy innych programach TV i chcą mieć to samo.
Podsumowując cieszę się, że mam na kogo ponarzekać czasami. Cieszę się, że jesteście i trwacie.
już oceniałe(a)ś
2
1
I co, przekonaliście do siebie przekonanych?
już oceniałe(a)ś
1
1
Wiadomości - najważniejsze informacje
Wiadomości
Tematy
Politycy
Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka